VRazvan

[Cereri] Helper Minecraft

69 posts in this topic

1) Nickname in joc: -Cosac19Andrei
2a) Varsta: -15

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5020519
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu am cont cumparat
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -Eu zic ca este buna!
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Da, am avut vip pe o perioada de 5 luni pana s.a dat wipe. Si pe unu helper pe o perioada de o luna ca am avut o problema la pc si nu am mai putut intra!
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da!
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -30 de minute dar ma voi juca si cu prieteni pe server.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -In general intru cu prieteni si ma joc deoare de am doar 30 de minute nu am ce spune dar ma voi juca mai mult!
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da de sigur am vazut ca staful este foarte de treaba nici macar nu pui o intrebare si ei iti si raspund. cred ca ma voi descurca foarte bine alaturi de ei.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Deoare ce sunt o fire foarte sociabila imi place sa ajut mult lumea care are cu adevarat nevoie de un om care sa.l ajute!
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Cu siguranta oameni care vor intra pe servar vor fi multumiti de mine cat si de colegii mei de echipa!
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Cum am mai mentionat si mai sus sunt foarte activi si asa vreau si eu sa fiu si sa spuna lumea si de mine cum spun eu de ceilanti colegi!
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Sunt o fire foarte sociabila si vreau sa ajut si eu prin intermediului acestui servar, dar ca si imi place sa ma joc pe acest servar.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -Doar unul in 30 de minute atat am putut dar pe parcurs osa ma joc mai mult cum am mai spus si osa ajut comunitatea.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Eu sunt sigur pe mine!

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu. pe acest server inca.
17) Alte mentiuni: -Sa dea domnul sa ma acceptati!

Edited by Cosac

1) Nickname in joc: - florinik11
2a) Varsta: - 18

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - 1 an..
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - nu am avut
6) Ai citit regulamentul serverului?: - da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 7h
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: -   ma joc survival..si ajut playerii cu tot ce pot
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: - da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: -  imi place sa ajut playeri indiferent ca am helper sau nu
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: -   mai putine injuraturi 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: -  isi fac treaba le da mut celor care injur

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: -  pentru ca este server ul meu preferat
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 4
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - nu
17) Alte mentiuni: -

1) Nickname in joc: Lowsus
2a) Varsta: 17 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5001221
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 5 ani sau mai mult, am avut si propriul server.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Am avut propriul server, timp de 5 luni. Se numea TeflixMC si l-am inchis pentru ca nu mai aveam timp sa-l intretin.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: 45 de minute dar am de gand sa cresc acest numar foarte mult.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): Ma joc doar survival si ajut playerii cum pot, cat pot. Imi place sa interactionez cu ei si sa vorbim despre diferite lucruri. Imi ocup mai mereu timpul construind diferite lucruri.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Da, sunt sigur ca pot lucra in echipa cu restul membrilor din grup, pentru ca am mai avut astfel de experiente.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Cred ca ma incadrez la functia de Helper, deoarece sunt o fire foarte sociabila, imi place sa ajut lumea si imi place foarte mult acest server.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  As ajuta serverul si echipa cat de mult as putea, oferind jucatorilor noi sfaturi si raspunsuri pentru intrebarile lor.
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Sunt foarte de treaba, foarte activi si ajuta mereu pe oricine. Sa o tineti tot asa!
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Pentru ca imi place foarte mult server si vreau sa il vad cat mai sus in top!
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 2
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu am nici-o donatie efectuata.
17) Alte mentiuni: N/A

1) Nickname in joc: -aqua_fresh
2a) Varsta: - 13

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 971540
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -2ani cu pauze
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -am avut functia de builder timp de 1an
6) Ai citit regulamentul serverului?: -da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -50ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Pai intru pe server vorbesc cu prieteni construiesc uneori case fac ferme automatizate etc.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Eu consider ca pot sa lucrez cu ceilalti membri pentru ca ma inteleg foarte bine cu membri.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Eu cred ca sunt menit deoarece vreau sa ajut serverul si playeri incepatori .
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -beneficile sunt seriozitatea si indemanarea 
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Ii descriu ca niste prieteni buni de treaba si intelegatori
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -vreau sa ajut serverul pentru ca este cel mai misto server il iubesc intru in fiecare zi pe el
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -nu
17) Alte mentiuni: - sper sa ajung helper !!

YoloNTina_GR - Acceptat pentru teste.

Giani - Respins, nu ai confirmat data nasterii, nu ai suficienta experienta.

DJStivz - Acceptat pentru teste. Sigur ai citit regulamentul? Nu ai dat like primului post.

ZzOoZzOoLeRo - Acceptat pentru teste.

Tarlig - Acceptat pentru teste. Sigur ai citit regulamentul? Nu ai dat like primului post.

Keys_N_Krates - Respins, prea multi reclamatii.

Cosac19Andrei - Acceptat pentru teste. Sigur ai citit regulamentul? Nu ai dat like primului post.

florinik11 - Respins, nu ai confirmat data nasteri. Cerere in bataie de joc.

Lowsus - Respins, nu ai orele necesare.

aqua_fresh - Acceptat pentru teste. Sigur ai citit regulamentul? Nu ai dat like primului post.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Edited by VRazvan

1) Nickname in joc: - OfficialCrunix

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5040827

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Am detinut unul dar cu timpul am uitat parola

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - 4 ani

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Da detin in acest tip pe un server functia de Helper 

6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da

7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - O zi si 2 ore

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: - Cel mai mult Construiesc dar pe langa mai ajut si playeri , minez , tai lemne , etc..

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: - Da , acestia sunt de treaba 

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: - Stau puna la ore tarzii ,Si sunt atent in chat , practic ajut si playeri cand nu sunt helper on sau daca acestia sunt afk

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: - Mai putine probleme playerilor , si crestera serverului in playeri  

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: - Sunt de treaba , activi si ajuta playeri

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: - Pentru ca imi place serverul si mai ales Ownerul , din punctul meu de vedere este cel mai tare staff

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 4 voturi , dar daca o sa iau helper o sa votez mai mult

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - 90% Da
16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu

17) Alte mentiuni: - Cel mai tare server ! EVER !

1) Nickname in joc: -aqua_fresh

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 971540
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -2ani cu pauze
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -am avut functia de builder timp de 1an
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -50ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Pai intru pe server vorbesc cu prieteni construiesc uneori case fac ferme automatizate etc.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Eu consider ca pot sa lucrez cu ceilalti membri pentru ca ma inteleg foarte bine cu membri.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Eu cred ca sunt menit deoarece vreau sa ajut serverul si playeri incepatori .
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -beneficile sunt seriozitatea si indemanarea 
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Ii descriu ca niste prieteni buni de treaba si intelegatori
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -vreau sa ajut serverul pentru ca este cel mai misto server il iubesc intru in fiecare zi pe el
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -nu
17) Alte mentiuni: - sper sa ajung helper !!

1) Nickname in joc: -Sylvesterappel
2a) Varsta: -14 ani (in martie fac 15)
2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -5030304
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -nu nu cred ca merita sa imi iau unul
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -4ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Da pe  serverul unui prieten am avut functia de Admin
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -am 24h si 17min dovada https://imgur.com/ZbK3FFu
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Nu ma descriu singur as prefera sa ma descrie altii dar pot spune ca incerc sa fac conversatie cand ma plictisesc ,iar pe server mereu incerc sa fac glume si ma distrez alaturi de toti playerii inclusiv stafful!
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da deoarece ma inteleg bine cu comunitatea si as putea sa ii si ajut daca tpt suntem o echipa!
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Eu cred ca merit aceasta sarcina deoarece am experienta si comunic foarte mult cu orice tip de persoana indiferent ce comportament!
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Nu ar fi nici un dezavantaz dar nici mari beneficii eu vreau doar sa imi fac treaba si sa ajut comunitatea cu ce pot!
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Eu cred ca actualii membrii ai grupului se descurca foarte bune merita tot aplauze!
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Vreau sa ofer ajutor serverului deoarece cred ca ar mai trebui o persoana in echipa pentru a ajuta mai mult serverul!
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -Am 8 voturi deocamdata
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da sunt foarte sigur pe mine!
16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu deocamdata!
17) Alte mentiuni: -Aplauze tot staffului si lui VRazvan pentru ajutorul acordat!

1) Nickname in joc: ANIMAL_17
2a) Varsta: 12

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Una buna  
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Nu nu am avut din pacate
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]https://imgur.com/L0SpAYg
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): Pai eu pe servar ma joc  caut diamante si fac constructi servarul e super fine si as vrea sa am un grad pe el ca sa va ajut sa nu mai fie pic de hackari
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) Da ca ma imprietens repede si sper ca o sa am multi prieteni si nici un dusman
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Pai as vrea sa va ajut cu ce pot pentru ca metineti un servar de valuare
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Sincer chiar nu stiu dar cu timpul poate o sa fie
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Sunt niste helpari buni si au meritat acest grad 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Pai as vrea sa nu mai aiba pic de hackar si cam atat
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Am 2 dar o sa strang mai multe
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu am
17) Alte mentiuni: Pai cred ce e al 2 cont asta lam castigat si sper ca voi fi acceptat sa sper

19 hours ago, Catalin_Ionut said:

1) Nickname in joc: ANIMAL_17
2a) Varsta: 12

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Una buna  
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Nu nu am avut din pacate
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]
https://imgur.com/dPeUAPO
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): Pai eu pe servar ma joc  caut diamante si fac constructi servarul e super fine si as vrea sa am un grad pe el ca sa va ajut sa nu mai fie pic de hackari
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) Da ca ma imprietens repede si sper ca o sa am multi prieteni si nici un dusman
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Pai as vrea sa va ajut cu ce pot pentru ca metineti un servar de valuare
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Sincer chiar nu stiu dar cu timpul poate o sa fie
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Sunt niste helpari buni si au meritat acest grad 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Pai as vrea sa nu mai aiba pic de hackar si cam atat
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Am 2 dar o sa strang mai multe
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu am
17) Alte mentiuni: Pai cred ce e al 2 cont asta lam castigat si sper ca voi fi acceptat sa sper

1) Nickname in joc: - AtarliOyuncuTr2

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -  5040827
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Nu , nu cred ca merita sa detin unu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - 4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Da detin functia de Helper pe un server si urmeaza sa iau Up
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 1 day , https://imgur.com/a/IZvay
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Construiesc minez tai lemne mai vorbesc cu unele grade pe chat si ajut playeri cand nu sunt grade pe server
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da ma inteleg bine cu ei si sunt de treaba
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Stau puna la ore tarzii noapea si imi place sa ajut playeri
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Mai mult ajutor playerilor , iar un grad in plus pe server nu strica
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Generosi , de treaba si prietenosi
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Este unul dintre cele mai bune servere pe care am jucat puna in prezent , iar ownerul [ VRazvan ] este super
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 5 voturi , https://imgur.com/a/KnFhm , si mai urmeaza
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - 95% Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu , dar cred ca va urma una [ Nu e sigur ]
17) Alte mentiuni: - Cel mai tare server pe care am jucat ! 

1)Nickname in joc : Daniboss04                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    2)Varsta:19 ani                

3)Primele 7 cifre ale CNP-ului2152489

4)Detii cont de Minecraft cumparat ?: Nu

5)Ai avut functii pe alte servere de Minecraft ? Daca da,ce functii ai avut si pe ce perioada ? Detaliaza : Nu am avut alte functii pe servere...!

6)Ce experienta ai ca si jucator de minecraft ? : 3 ani..

7)Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival ? (Use ./ar check ) 24h 6 minute

8)O scurta descriere a comportamentului si activitatilor tale zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 cuvinte ):-Eu sunt un om amuzant...dau iteme gratis..playerilor ..deoarece sunt prietenos.nu injur....!

9)Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor  din grup ?(mentiune:minim 10 cuvinte):Da n-as stii de ce sa nu ma alatur aceste echipe.:!!!

10)Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina ?:(mentiune:minim 10 cuvinte):Pentru ca stiu multe lucruri espre mc si imi place sa raspund la multe intrebari..! si am o experienta de 2 ani chiar si inainte sa se inchida sv eram VETERAN!

11)Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului ?:(mentiunune:10 de cuvinte):Eu vreau sa ma fac un helper deoarece playerii helperi de ex. Ady nu sunt prea online ci eu sunt foarte online ..cam mereu ! Si...

12)Cum poti descrie actualii membri al grupului de helperi ?!:(mentiune: 10 cuvinte):Toti munceste...(muncitori) Unii dau chiar si iteme moca ... ca Ady !!

13)De ce vrei sa oferi ajutor Serverului Mc,Egaming.Ro?:(mentiune:10 cuvinte): Eu vreau sa ajut serverul (eGaming)deoarece am multi prieteni pe acest server si mi-ar placea sa ii ajut !

14)Cte voturi ai acordat pana acum serverului ?(/vote) Eu am acordat serverului eGaming 14 voturi !

15)Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de conostinte necesare sa ajuti orice jucator ?:- Da

16)Ai vreo donatie VIP efectuata ? Daca da ce suma ?:-Nu,nu am donat..INCA !

17)Alte mentiuni?:- Nu am alte mentuni..sper sa ma acceptati !             

1) Nickname in joc: - Andrei_Alin
2a) Varsta: -14 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - nu am buletinul la indemana
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - joc minecraft de 2 ani si stiu aproape toate comnezile,si pot ajuta
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - nu,nu am avut
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 1 day and 10 hours
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -imi place sa ma joc minecraft,si intru pe server deseori,depinde de programul de la scoala,de obicei 1 ora jumatate pe zi
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -da,deoarece sunt deschis la vorba,si socializez
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -sunt menit deoarece pot invata persoane,si sa fac parte din staff
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - activitate mai multa pe server,promovare a serverului si cam atat
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -sunt activi,sociabili si deschisi la vorba
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -vreau sa ajut serverul sa ajunga in top si sa fie cunoscut serverul

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -nu,num
17) Alte mentiuni: -LOCUIESC IN MEDGIDIA,JUDETUL CONSTANTA

1) Nickname in joc: Hacksenberg
2a) Varsta: 17 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5001104
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 8 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Cea mai des avută fiind cea de Builder, după care Administrator, Helper, Moderator ( puse în ordinea în care le-am avut cel mai des ) si chiar Co-owner acum ceva mai mult timp.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: O zi si 2 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte):

Am început să joc eu pe serverul acesta căci m-am plictisit de servere care au playeri exagerat de mulți printre care majoritatea se regăsesc a fi, scuzați-mă de exprimare... -neculturați- ( proști ), m-am apucat cu un prieten, am început să muncim de unii singuri, apoi s-au mai apucat 5 prieteni... Am strâns bani cât pentru toți 7 doar câștingând mini-eventuri ( recordul meu personal fiind 117 cuvinte pe minut =)) ), apoi am început să gândim mai sus... Hai să și ajutăm, am început să ajut playerii care puneau întrebări când playeri cu grad nu erau on și ajutam cu câteceva iteme pe acei nou-veniti.

Pot spune despre mine că sunt o persoană civilizată, nu am înjurat deloc, nu am jignit pe nimeni și nu am supărat pe nimeni de pe server.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) Desigur că pot, fac asta de mult timp și e mult mai okey din toate punctele de vedere - mai multe minți puse cap la cap ajung departe - .
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Sunt foarte activ, știu să socializez și să mă exprim foarte bine, mă înțeleg cu majoritatea persoanele cu care am convorbit, am un simț al răspunderii foarte ridicat și pe lânga asta îmi place să ma dedic ajutării.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Răspund foarte rapid, sunt mereu atent la chat și am o experiență îndelungată de grade precum Helper pe Minecraft și mă consider un ajutor foarte bun.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Sunt destul de okey, dar câteodată ( nu bat apropoul la nimeni în special ) răspund greu la ce se întreabă.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Pentru că îmi place serverul acesta și mai am 6 prieteni care joacă pe el, mi-ar plăcea să fac și altceva pe lânga construcții și jucatul cu ei.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 9 voturi momentan.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu, peste ceva timp, după ce trec sărbătorile astea... Valentine's Day, Dragobete când o să am bani în buzunar, poate reușesc să și donez.
17) Alte mentiuni: Sper să-mi acordați o șansă ;) 

Edited by Hacksenberg

1) Nickname in joc: -NothingAboutMe
2a) Varsta: -17

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5000921
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -da

4)  Ce experienta ai ca si jucator Minecraft : 5 ani de vanila si 2 ani de Modat

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Tot helper timp de 3 luni pe un server mai micut (am iesit din team pt ca am avut de invat :D)
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -48 h 27m
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Prietenos ma pot acomoda repede cu restu jucatorilor , vorbaret cand nu sunt depresiv si ma distrez cu colegii mei de team :D
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da o sa pot lucra cu ei deoarece i-am cunoscut si majoritatea sunt de treaba
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Sunt destul de activ pe server si stiu sa vorbesc frumos cu toti si sa clarific probleme
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -O mica manuta de ajutor pentru restul echipei si pt server
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Majoritatea sunt de treaba si sunt activi si isi fac treaba ca la carte
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Deoarece cautam de mult timp un server moderat in playeri si un survival easy
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -10
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da detin un bagaj destul de mare

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - DA 10e
17) Alte mentiuni: - Imi incerc si eu norocul

1) Nickname in joc: - vladutbos
2a) Varsta: -16 ani.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5020807
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - Joc Minecraft din 2011,ma pricep la comenzi si la construit.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Nu am avut pe acest server,dar mi-aș dori!
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -https://imgur.com/a/5cx92
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -De obicei mă trezesc la 8(in vacanță),mănânc,intru pe server cu prietenii,la pranz ies afara si vin seara inapoi pe server.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Desigur,imi place sa lucrez in echipa.Cred ca este esential lucrul in echipă.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Imi place sa ajut playerii,si să le dau sfaturi.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Sunt de treabă,glumeț,am simțul umorului,dar sunt si o persoana serioasă.
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Sunt niste playeri draguți,care merită tot respectul!
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Vreau sa îmbunătățesc serverul si sa ajut pe toată lumea! ^_^
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -https://imgur.com/a/6z02d
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Desigur,cu mare plăcere!

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu am.
17) Alte mentiuni: -Intru pe server in fiecare zi.

1) Nickname in joc: Xecro
2a) Varsta: 15

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5030630
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - NU
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -  Joc Minecraft din 2012. Jucand de vreo 6 ani, ma pricep sa fac multe lucruri, atat basic, cat si mai avansate. 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Da, am avut Admin, cea mai mare functie dupa Owner pe o durata de vreo 3-4 luni pana cand s-a dat wipe si s-a schimbat si Ownerul.
6) Ai citit regulamentul serverului?: DA
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: O zi si 10 ore, dar sunt un membru foarte vechi al serverului, acesta fiind primul server pe care am jucat.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Intru pe server dupa scoala si seara. In total vreo 3 ore. Ma ocup de curte si casa si raspund la intrebarile puse de alti playeri daca cunosc raspunsul.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da, deoarece munca in echipa este foarte importanta.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Imi doresc sa am acest rol pe server pentru ca imi place sa ajut oamenii din jurul meu.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Ajut dar si sanctionez playerii cand este nevoie.
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Cei pe care i-am vazut online pana acum, mi se par ca fiind niste oameni de treaba.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Fiind activ zilnic, doresc sa ma fac util.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - Pana acum 6.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu, inca.
17) Alte mentiuni: Nimic.

OfficialCrunix - Respins, nu ai dat like primului post. Deci n-ai citit regulamentul staff-ului.

vladutbos - Respins, nu ai dat like primului post. Deci n-ai citit regulamentul staff-ului.

aqua_fresh - Respins, nu ai dat like primului post. Deci n-ai citit regulamentul staff-ului.

ANIMAL_17 - Respins, nu ai dat like primului post. Deci n-ai citit regulamentul staff-ului.

AtarliOyuncuTr2 - Respins, nu ai dat like primului post. Deci n-ai citit regulamentul staff-ului.

Daniboss04 - Respins, nu ai dat like primului post. Deci n-ai citit regulamentul staff-ului.

Andrei_Alin - Respins, nu ai dat like primului post. Deci n-ai citit regulamentul staff-ului.

Hacksenberg - Respins, nu ai dat like primului post. Deci n-ai citit regulamentul staff-ului.

NothingAboutMe - Respins, nu ai dat like primului post. Deci n-ai citit regulamentul staff-ului.

Sylvesterappel - Acceptat pentru teste.

Xecro - Acceptat pentru teste. 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

1) Nickname in joc: - vladutbos
2a) Varsta: -16 ani.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5020807
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - Joc Minecraft din 2011,ma pricep la comenzi si la construit.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Nu am avut pe acest server,dar mi-aș dori!
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -https://imgur.com/a/5cx92
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -De obicei mă trezesc la 8(in vacanță),mănânc,intru pe server cu prietenii,la pranz ies afara si vin seara inapoi pe server.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Desigur,imi place sa lucrez in echipa.Cred ca este esential lucrul in echipă.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Imi place sa ajut playerii,si să le dau sfaturi.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Sunt de treabă,glumeț,am simțul umorului,dar sunt si o persoana serioasă.
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Sunt niste playeri draguți,care merită tot respectul!
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Vreau sa îmbunătățesc serverul si sa ajut pe toată lumea! ^_^
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -https://imgur.com/a/6z02d
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Desigur,cu mare plăcere!

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu am.
17) Alte mentiuni: -Intru pe server in fiecare zi.