Sign in to follow this  
William

[SUGESTIE] - WAR saptamanal

6 posts in this topic

Nick server: William

Descriere: Am propus eu in trecut sa se organizeze iar acel war saptamanal intre factiunile de DM dar fara aliante, atunci s-a tinut de cateva ori apoi nu prea si-a mai dat nimeni interesul. Acum revin iarasi cu aceasta propunere pentru ca am vazut ca serverul creste considerabil si sa avem parte de distractie. Astept parerile voastre si un raspuns din partea staff-ului.

Link topic: 

Dar de ce trebuie propus asa ceva si nu discuta liderii factiunilor intre ei sa faca asta? Ca inainte?

1 hour ago, RaduReleu said:

Dar de ce trebuie propus asa ceva si nu discuta liderii factiunilor intre ei sa faca asta? Ca inainte?

Pentru ca nu prea ii intereseaza, vad doar amaratele alea de teritorii si atat.

On 10.01.2018 at 1:25 PM, iStefann said:

Pentru ca nu prea ii intereseaza, vad doar amaratele alea de teritorii si atat.

Ok dar nu mi se pare ok nici sa ii oblige stafful sa faca war cand vrea adminu cutare. Chestiile astea trebuie sa vina de la voi. Inainte, cand m-am apucat eu, nu se faceau waruri organizate. Nu aveam nici teritorii. Eu in LCN stateam toata ziua la GSSF si asteptam Yakuza sa ma rup in doua cu ei. :)) Primele waruri din astea organizate pe forum au fost asa ca niste evenimente supertari. Ne strangeam faceam strategii, ne organizam. Acum din ce-am vazut toata lumea-i pe bubuiala pe teritorii cu renko sau mai stiu eu ce cod. In fine, ideea e ca daca ar organiza stafful, cred eu ca ar fi asa, un war ca oricare altul. In schimb daca ar face-o liderii, pe un pariu ceva, ar fi altceva. Noi tin minte ca ne puneam interdictii, care pierdea warul nu mai avea voie sa mearga la GSSF. Sau liderul castigator isi premia membri din war cu bani sau le dadea voie sa aiba job car jacker.

• Like 1

Eu unul as fii de acord sa se faca, doar ca e cam aiurea sa impui war-uri. Nu suntem inca la numarul de playeri necesar ca totate factiunile de dm sa fie full si sa n-aiba niciun motiv sa nu faca 2-3 war-uri pe saptamana. Clar trebuie facut ceva si la capitolul asta, pentru ca nu s-a mai facut un war pe server de cel putin 1 an, dar nu cred ca facutul cu japca o sa ajute.

Edited by Vladutz26

9 hours ago, Vladutz26 said:

Eu unul as fii de acord sa se faca, doar ca e cam aiurea sa impui war-uri. Nu suntem inca la numarul de playeri necesar ca totate factiunile de dm sa fie full si sa n-aiba niciun motiv sa nu faca 2-3 war-uri pe saptamana. Clar trebuie facut ceva si la capitolul asta, pentru ca nu s-a mai facut un war pe server de cel putin 1 an, dar nu cred ca facutul cu japca o sa ajute.

Nu e cu japca nimic Vlad, nu obligati pe nimeni sa participe cu numarul x de jucatori sau sa participe. Inainte tin minte ca se facea war-ul asta si cu 2-3 factiuni prezente si atunci era YCNvsLBS, eu am propus sa se reia acest war pentru mai multa distractie pe server. Asa in fiecare seara cand ajung de la munca, hop rivalwar Yakuza - Bloods, seara de seara :)). Era putin mai multa distractie, mai mult orgoliu intre factiuni.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.