Sign in to follow this  
ChrisAngel

[Sugestie] Towcar Company / Mechanic

Towcar Company / Mechanic  

8 members have voted

1. 1. Sunteti de acord cu aceasta sugestie?

7 posts in this topic

Nick server: ChrisAngeL

Descriere:

- Propun sa se readuca factiunea Towcar Company si eliminat job-ul secundar Mechanic care nu-l foloseste nimeni.

Iar ideea de baza ar fii ca aceasta factiune sa se ocupe de tractarea/remorcarea masinilor personale si masinile factiunilor (care se stricau si ele candva). Sa fie eliminata comanda /repaircar si adaugata /service towcar din masina. Iar pe langa asta angajatii factiunii sa se ocupe si cu repararea masinilor avariate (cu damage) si alimentarea cu combustibil, prin comenzile actualele ale job-ul secundar mechanic.

- Plata pentru masinile personale sa fie data de level-ul apartinatorului (lvl x 2k) sau daca are asigurare sa nu mai fie achitat apartinatorul si doar recompensat angajatul Towcar Company.

- Cat despre masinile factiunilor sa zicem o recompensa de 50k care sa fie luata din seiful factiunii.

Consider ca ar fii o factiune interesanta si intereactiva pe langa factiunile M/F si Taxi. Astept si pararile voastre.

Β 

• Like 1

Pro, sunt de acord cu readaugarea oricarei factiuni mai ales acum cand am crescut in numarul de playeri !Β 

Contra, inca mai sunt factiuni goale pe server si nu cred ca e momentul sa adaugam altele, momentan...

29 minutes ago, DERBE said:

Contra, inca mai sunt factiuni goale pe server si nu cred ca e momentul sa adaugam altele, momentan...

Β 

On β€Ž1β€Ž/β€Ž19β€Ž/β€Ž2018 at 7:39 AM, LaRkinnn said:

Pro, sunt de acord cu readaugarea oricarei factiuni mai ales acum cand am crescut in numarul de playeri !Β 

Β 

E o idee buna, dar dupa cum a zis si DERBE, sunt multe factiuni goale care nici Leader n-au, si majoritatea playeri-lor nu sunt califocati.Β 

Dar totusi, job-ul de Mechanic nu aduce β€œmulti bani acasa,” ci mai mult timp pierdut.Β 

Merg pe un Pro aici.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.