Sign in to follow this  
KeLLy

Avem nevoie de ajutorul vostru !

4 posts in this topic

Buna seara. 

Dupa cum bine stiti, serverul de Counter-Strike 1.6 Mod Normal, a fost redeschis de ceva timp, DAR ... Avem nevoie de sprijinul vostru , mai exact : 

In fiecare duminica (momentan, daca nu dam randament, vom mari numarul de zile / saptamana - nici sa va stresez prea mult) , avem nevoie de cat mai multi membrii on, daca se poate, server full, doar 30 de minute in fiecare duminica.

De ce fac asta ? 

Pai e simplu. Eu in momentul in care dau drumul la promovare , trebuie sa am ceva playeri pe server, pentru ca, daca X imi intra pe server si nu exista decat 1-2 playeri, pleaca pe motiv ca se plictiseste . 

PS: Nu este vorba decat de 1-2 zile de acest gen, pana formez un grup micut de playeri, dupa ma folosesc de ei si profit de momentul de promovare.

UP pentru postarea de mai sus si va mai rog ceva :

Caut un om cu un PC bun, pentru a face live-uri cu serverul de CS , macar de 2x pe saptamana. 

PS : Ofer admin si tot ceea ce are nevoie respectivul , inclusiv suport tehnic pentru live-uri, deoarece ma pricep foarte bine, doar ca nu prea ma ajuta tehnica.

• Like 1

On 5/1/2018 at 9:31 PM, ItsMakePvP said:

Kelly eu dar nu am multi abonati

Nu ma intereseaza asta, daca ai 1 abonat si tot e bine. Ma intereseaza doar live-urile ! 

• Like 1