Sign in to follow this  
oldMVP

[Propunere] Sistem anti-norecoil

9 posts in this topic

Salut, in incercarea de a scapa de amatorii de DM de pe server care incearca sa se evidentieze prin renko sau alte coduri vin cu propunerea urmatoare: am facut rost de un fisier care se activeaza in joc prin comanda /btrack. Acesta face posibila urmarirea traiectoriei gloantelor ( traiectoria exacta, nu minte ). Va las aici un video ca sa intelegeti:

( imi cer scuze daca nu se vede calumea, dar nu sunt pe pc-ul meu principal :)) )

Tutorial cum sa instalati modul:

1. Aveti nevoie de cleo si sampfuncs ( va las eu aici link http://www80.zippyshare.com/v/yJOItWhn/file.html, trebuie doar sa le dati copy/paste fix in folderul principal al GTA-ului, nimic mai mult )

2. Dati copy/paste la asta  ( http://www100.zippyshare.com/v/pyAdIwub/file.html )   in folderul SAMPFUNCS

Daca cineva e doritor sa ajute si incearca modul si primeste vreo eroare, sa-mi spuna. E posibil sa fie din cauza crack-ului sau a versiunii de samp/cleo. Cred ca introducerea obligatorie a acestui mod in staff ar usura descoperirea codatilor ( cel putin pe cei cu no recoil ).

Edited by oldMVP
  • Like 4

PRO, cred ca se va scapa usor de toti copilasii frustrati

Inca merge si pe REN.k.0;)

Pro,poate asa scapam de pustii astia "talentati"

@sergius @JesTyCk va uitati si voi, patronilor? sau nu va intereseaza subiectul?

Nu stiu cat de sigur poate fi acest sistem ca sa banezi pe cineva in baza acestor dovezi .

Sigur ca ar rezolva o mare parte din plangeri, dar eu sincer nu prea am incredere in el, poate fi afectat de lag de exemplu, si suntem punct si de la capat. 

si cu lag si fara lag gloantele se duc in aceeasi directie :)). problema ar fi daca respectivul admin are lag ( daca are un pc de cacat si incearca sa si filmeze de pe el )

On 10/2/2018 at 1:25 PM, oldMVP said:

si cu lag si fara lag gloantele se duc in aceeasi directie :)). problema ar fi daca respectivul admin are lag ( daca are un pc de cacat si incearca sa si filmeze de pe el )

De admini era vorba .

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.