Sign in to follow this  
TheCommander

[Sugestie] Factiuni

10 posts in this topic

Nick server: HolyDread

Descriere: 1. Ar trebui limitat numarul adminilor intr-o factiune   astefl incat sa fie nevoiti sa isi aleaga factiuni diferite. Nu este deloc corect fata de celelalte factiuni ca majoritatea staff-ului sa fie colegi. Spun asta deoarece, cum este in cazul de fata, toti fac parte din Yakuza. Din cauza asta ei pot sa dea RW fara timer si o fac in mod abuziv fara sa ofere sansa si celorlalti, cucerind astfel toate zonele. Un alt motiv este faptul ca degeaba dam report in cazul in care suspectam pe cineva ca ar folosi coduri deoarece nimeni nu ia masuri ca doar sunt colegi, din nou lipsa de corectitudine. 

Ps: Consider ca inafara de membrii Yakuza, care o sa sustina ca aceasta sugestie este o mizerie, majoritatea membrilor celorlalte mafii imi vor da dreptate.

• Like 2

Si care-i propunerea pana la urma? Sa ies eu din Yakuza? Imi vine foarte greu sa cred ca Yakuza are 40 de teritorii pentru ca n-am eu antispam. Andrutz cu Derbe n-au rank sa dea rw.

Cat despre report-uri, lasand la o parte faptul ca 80% din reporturile de la rw sunt date aiurea, se da ban aproape zilnic la cate un codat la rw, deci e clar ca ne uitam pe report-uri. Nu prea stiu ce vrei cu propunerea asta dar ok.

21 minutes ago, Vladutz26 said:

Si care-i propunerea pana la urma? Sa ies eu din Yakuza? Imi vine foarte greu sa cred ca Yakuza are 40 de teritorii pentru ca n-am eu antispam. Andrutz cu Derbe n-au rank sa dea rw.

Cat despre report-uri, lasand la o parte faptul ca 80% din reporturile de la rw sunt date aiurea, se da ban aproape zilnic la cate un codat la rw, deci e clar ca ne uitam pe report-uri. Nu prea stiu ce vrei cu propunerea asta dar ok.

Sunt convins ca in timpul unui rw stai sa urmaresti tu cine da report pe colegii tai de factiune :)

Si faptul ca nu ai antispam este un lucru deloc corect fata de noi restul din motive foarte clare.

Si in plus voi ca si membrii ai staff-ului ar trebui sa fiti impartiali dar din actiunile voastre reiese total opusul.

2 hours ago, TheCommander said:

Sunt convins ca in timpul unui rw stai sa urmaresti tu cine da report pe colegii tai de factiune :)

Si faptul ca nu ai antispam este un lucru deloc corect fata de noi restul din motive foarte clare.

Nu este un singur admin pe tot serverul, daca dai report si el e la rw se uita altcineva pe el. Legat de ce ai zis tu in "sugestie", nu-i poti impune nimanui sa iasa din factiunea la care a fost lider sau a petrecut mult timp acolo, e o prostie.

11 minutes ago, William said:

Nu este un singur admin pe tot serverul, daca dai report si el e la rw se uita altcineva pe el. Legat de ce ai zis tu in "sugestie", nu-i poti impune nimanui sa iasa din factiunea la care a fost lider sau a petrecut mult timp acolo, e o prostie.

Acum normal ca este o prostie. Chestia asta trebuia implementata de la inceput. Si oricum ar fi, faptul ca abuzeaza de lipsa antispam-ului tot este aiurea. 

In fine, nici nu stiu ce aveam in cap cand am deschis topicul asta pentru ca e clar cat de curiosi sunteti voi de egalitate si dreptate.

PRo.

Nu sunt pro pentru aceasta propunere deoarece fiecare isi poate alege factiunea lui.. daca 2-3 admini vor sa intre de exemplu in Yakuza , e fix problema lor.

Mai bine sa se scoata antispam de la RW si aia e.

• Like 1

21 hours ago, Vladutz26 said:

Da, se da zilnic ban la rw, dar pana acum niciun yakuza nu a primit, ciudat.. 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.