Sign in to follow this  
Followers 0
Houdini

Administratorul Comunitatii

24 posts in this topic

Haide-ti sa afla-ti si voi adevarul gol golut. Sergiu a facut harachirii in staff. Mie mi-a scos helperul la misto si dupa ce vorbim pe PM, imi si baneaza contul @victor1422 . Si acuma Sergiu, spunene si noua, ce-ai facut tu, pana acuma ca administrator? Care ii interesul tau, sa distrugi serverul de SA-MP? Sa vina vechi admini, care te-au picat la testele de admin, sa vorbeasca. Asteptam si @XanTo sa ne raspunda la toate magariile facut de sergiu, in ultimul timp. Pacat ca nu ma ascultat @Kawa sa te baneze, cand erai haiterul de serviciu, cu haita ta. Si mai jos, va atasez dovezi si cine sunt eu si sa posteze si sergiu, cine este el, daca are curaj. Si legat de cresterea numarul de playerii, nu ii meritul lui sergiu, este al lui @Kawa. Kawa a discutat cu wraith sa vina de pe forteam, aici. Daca mint cu ceva, sa spuna Alx, de ce a primit admin.  Si sa nu aiba careva curajul, sa stearga topicul.

https://i.imgur.com/Z9VpPg2.jpg

https://i.imgur.com/lr1BO9a.jpg

https://i.imgur.com/Yf2an7V.jpg

Nu cunosc situatia si nu vreau sa te superi, dar nu cred ca ti-a scos helperul degeaba. :D 

Am citit in poza, dar nu cred ca intra pe server asa dintr-o data sa iti scoata helperul, ceva s-a intamplat :)) 

@William Nu ma deranjeaza, parerea nimanui. Da sa fie la obiect si pe dovezi. Eu am postat o parte, mai am si din conversatiile mele cu el pe PM. Da mi se pare, o lipsa de respect, sa postezi dintr-o conversatie privata.

Ce nu treci acolo la `trece un loc de munca `  helper pe samp?? 

1 hour ago, FenomenaL said:

Ce nu treci acolo la `trece un loc de munca `  helper pe samp?? 

Cu ce ma incalzeste helperul? Am vrut sa ajut, dar cum am deschis gura, mi-a fost scos. Le plac oamenii, care stau si tac si inghit toate magariile.

Cand era kawa s-a inchis un server cu 80 de jucatori si anume cel de minecraft, serverul de samp de la 40 a ajuns la 20. Acum serverul de minecraft a renascut si ajunge la 50 de jucatori cel de samp a ajuns si la 80+ iar tu ai ramas fara helper eu cred ca se merita chestia asta :)) cam asa arata situatia sincer.

Cu ce ma incalzeste helperul? Am vrut sa ajut, dar cum am deschis gura, mi-a fost scos. Le plac oamenii, care stau si tac si inghit toate magariile.

Taci ma si fa ce ti se cere nu-ti mai da cu parerea despre ce trebuie facut. Fa si tu un server sau plateste o promovare. Eu unul nu-l vad pe Andrutz sa se planga sau italianul astia doi doar fac ce li se cere si fac treaba buna... 

Edited by VRazvan

Un om cu probleme mintale a ramas fara helper pe samp asta e toata povestea.

Poate parea cam dura afirmatia dar asta e adevarul. Cand Ti-a scos jestyck helperul l-ai amenintat ca esti tu nu stiu ce presedinte de asociatie a studentilor si ca o sa aiba mari probleme cu tine, mie mi-ai spusla fel crezand  ca o sa raman impresionat si iti las helperul, la fel si aici pui o poza cu locurile unde esti tu important. 

Pentru cunostinta ta generala wraith nu a făcut nimic deocamdata pentru server, nu inteleg de ce va tot bateti cu pumnul in piept ca voi ati vb cu el.

Harachiri in staff? Esti singurul dat afara 😂😂 , ceilalti au ramas si daca au plecat au plecat de buna voie.

Poate ti-a scos helperul pentru inactivitate,nu asa ca a vrut el.

3 minutes ago, WorldWide said:

Poate ti-a scos helperul pentru inactivitate,nu asa ca a vrut el.

Taci ca dupa faci ca el. Treci pe Minecraft ca-ti scot helperul si dupa imi zici ca era ma bine cand era kawa si era inchis serverul :))

Daca inca nu ai primit ban, nu-mi dai mie bizul si masinile? 

edit: ms 

Edited by ADDO

Donezi 5 euro la minecraft? Poate te trec testele de helper la minecraft.

Topic closed.

Mai lasal ma :)) ca poate mai fac si eu rost de o donatie... 

salut, is la utcn, constructii, am cunostinte la aproape toate asociatiile din cj, detin un porsche, audi, am rolex, pc de 100mil, pot primi admin?

cam asa suna povestea asta de aici

ma distreaza deja de la ultimii 3 administratori incoace inclusiv sergiu, la fiecare i s-a creat un topic special pentru el

Edited by PriMe

Bravo ai stil, stai jos 3.

19 hours ago, VRazvan said:

Cand era kawa s-a inchis un server cu 80 de jucatori si anume cel de minecraft, serverul de samp de la 40 a ajuns la 20. Acum serverul de minecraft a renascut si ajunge la 50 de jucatori cel de samp a ajuns si la 80+ iar tu ai ramas fara helper eu cred ca se merita chestia asta :)) cam asa arata situatia sincer.

Taci ma si fa ce ti se cere nu-ti mai da cu parerea despre ce trebuie facut. Fa si tu un server sau plateste o promovare. Eu unul nu-l vad pe Andrutz sa se planga sau italianul astia doi doar fac ce li se cere si fac treaba buna... 

19 hours ago, sergius said:

Un om cu probleme mintale a ramas fara helper pe samp asta e toata povestea.

Poate parea cam dura afirmatia dar asta e adevarul. Cand Ti-a scos jestyck helperul l-ai amenintat ca esti tu nu stiu ce presedinte de asociatie a studentilor si ca o sa aiba mari probleme cu tine, mie mi-ai spusla fel crezand  ca o sa raman impresionat si iti las helperul, la fel si aici pui o poza cu locurile unde esti tu important. 

Pentru cunostinta ta generala wraith nu a făcut nimic deocamdata pentru server, nu inteleg de ce va tot bateti cu pumnul in piept ca voi ati vb cu el.

Harachiri in staff? Esti singurul dat afara 😂😂 , ceilalti au ramas si daca au plecat au plecat de buna voie.

@VRazvan Am vorbit cumva de minecraft? M-am legat de activitatea ta acolo? Vorbesti doar ca sa te afli in treaba.

@sergiu Te-am jignit? Ii a doua oara, cand ma jignesti. Dovada, ca degeaba ai varsta pe care o ai. De fiecare data, te-am respectat si nu te-am jignit. Si nici nu am nevoie de helperul tau, doar ti-am spus un lucru pe PM, care te-a deranjat, dovada ca mi-ai dat imediat BAN pe forum, deci eu am donat ca sa fiu clan leader. Pe banii mei ti-ai facut mendrele cu mine.

Apropo, pute-ti da TC, imi pierd degeaba timpul cu voi. Vreti sa imi fac comunitate, o sa imi fac si o sa iau toti oamenii capabili, care sunt satui sa fie bataie de joc.

Edited by Houdini

Topic closed.

Doar fac misto de un om cu  probleme mintale ca toti ceilalti. :)) Am zis si eu ca poate donezi daca tot esti asa de blond.

Ma indoiesc ca ati rezolvat ceva cu topicul asta, dar ok.

Closed.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.