Jump to content
Sign in to follow this  
ElCosso

Episoade/Liveuri pe acest server

Recommended Posts

Guest

Din 6 link-uri, doar doua sunt cu minecraft,iar unul a mai fost deja postat. Nu ai respectat nici modelul de postare. 

Tu vrei grad de youtuber ca sa ai fly, facand un simplu live pe youtube care nu a adus deloc promovare pe server. Cand am intrat eu pe live eram 4 persoane, din care doua eram eu si VRazvan, iar inca una probabil era persoana cu care erai pe live. 

Nu ai citit deloc informatiile legate de promovare, in afara de info board-ul de la server nu apare nicaieri ip-ul server-ului. 

Ce ai facut tu poate face oricine si nu este destul pentru a obtine gradul de youtuber. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. Nu vreau sa ma cert cu voi......Din cele 6 toate au minecraft in ele altfel nu le puneam ....am verificat iar si asa este. Am si zis si o mai repede inca odata nu sunt un youtuber mare sa am mereu 100 + ....... nici alti youtuberi nu au mereu 500 + ....... dar mna.... si nu nu doresc pentru fly. Vreau gradul de youtuber pentru promovarea mea ...... deoarece cred ca daca filmez pe serverul vostru am si eu dreptul macar la asta....... Mna vad ca nu prea intelegi.....si asta imi da de gandit deoarece voiam sa deschis un server de cs go si sa il afiliez aici dar o sa ma mai gandesc inca de 2 ori. O zi buna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si au fost adusi playeri......dar mna logic cand primesti e bine.....astept un raspuns.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Bun. Eu nu stau sa iti vad toate clipurile cap coada, dar le deschid pe toate. Daca vad ca incepe cu alt joc clar nu il urmaresc. 

Gradul de youtuber contine un beneficiu pentru care alti playeri doneaza, deci nu il pot oferi altuia asa usor. 

Spui ca nu vrei pentru fly dar pe server mi-ai spus ca iti trebuie pentru ca iti construiesti casa. 

Nu ai respectat conditiile de la promovare, motiv pentru care sunt sigur ca nici nu ai citit care sunt acele conditii. 

Nu stiu cum spui tu ca ai facut promovare la server cand in afara de faptul ca e clip facut pe server nu e mentionat nicaieri ip. 

Cand ma uit timp de 20 minute si in afara de doi din staff nu ai decat alte doua persoane cate vizioneaza, eu nu pot sa imi dai seama ce playeri ai adus pe server. 

Si cel mai important lucru, pe care l-ai fi stiut daca citeai conditii, gradul il dau cand consoder eu ca cineva a facut destula promovare ca sa il primeasca, nicidecum nu se cere pe server. 

T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...