Sign in to follow this  
William

[Sugestie] Respect points / Z!P

11 posts in this topic

Nick server: William

Descriere: In trecut era ceva de genul "RP Box" la orice ZIP, unde puteai sa castigi sau desigur sa pierzi toate RP-urile, era ceva fun. Aceasta chestie a fost scoasa de Kawa si nu stiu de ce, atunci sa zic ca mai aveau si ZIP-urile un rost mai bun, acum nu stiu daca mai intra cineva in ZIP :)). Propun sa se adauge iar acel RP Box, era foarte distractiv, stateau oamenii pe server pana la 1-2 noaptea sa faca rp-uri sau sa le piarda :>. Astept cateva raspunsuri in legatura cu asta, daca si voi vreti sau nu.

• Like 1

Sunt si eu PRO desi am pierdut foarte mult dar chiar era misto 

Idem cu ce a zis Kid! Era ceva interesant si cred ca ar trebuii adaugat iar

Pro! si s-ar putea baga tot sistemul back, atat cu rp box, cat si cu clear 10h blacklist cu 100rp si acele buy skill level cu 50 rp- 100rp - 150rp etc.. ati exagerat cam mult cu donatiile si vp`urile :|

Releu a zis ca se face abuz cica si deaia s-a scos :))) s-a gandit el asa ... 

PRO ! Pierdeai,castigai .. asta e, injurai de toti mortii dar mai pierdeam rp-uri neavand ce face cu ele 

16 hours ago, AdriaN said:

Releu a zis ca se face abuz cica si deaia s-a scos :))) s-a gandit el asa ... 

PRO ! Pierdeai,castigai .. asta e, injurai de toti mortii dar mai pierdeam rp-uri neavand ce face cu ele 

Ha?! "Releu a zis" dar a scos-o Kawa. Nu cred ca m-am gandit eu "asa". Sistemul din ce imi aduc aminte era facut prost. Adica erau prea mari sansele de castig. Si da, parca cineva a abuzat. Dar nu l-am scos eu.

6 hours ago, RaduReleu said:

Ha?! "Releu a zis" dar a scos-o Kawa. Nu cred ca m-am gandit eu "asa". Sistemul din ce imi aduc aminte era facut prost. Adica erau prea mari sansele de castig. Si da, parca cineva a abuzat. Dar nu l-am scos eu.

Da, scuze atunci ! Stiu ca doreai sa scoti sistemul asta in perioada in care erai administrator, dar pana la urma s-a scos la Kawa 

Ba, eu sunt PRO. Cand te plictiseai de moarte iti venea o idee tampita " Hai sa ma joc la RP BOX si sa pierd tot" =))

Pro !! buna idee ! :D

Sa nu credeti ca am ceva cu aceasta idee , sunt pro dar e trist ca din pacate se pare ca ne limitam la un amarat de RP box , sunt atatea idei foarte bune si nu vad o reactie , sergiu a cerut idei , le are insa aici ne e locul " RP Box "

On 3/20/2018 at 7:06 AM, queridoMarihuana said:

Sa nu credeti ca am ceva cu aceasta idee , sunt pro dar e trist ca din pacate se pare ca ne limitam la un amarat de RP box , sunt atatea idei foarte bune si nu vad o reactie , sergiu a cerut idei , le are insa aici ne e locul " RP Box "

Am propus sa se adauge iar ceva ce tinea lumea pe server seara pana la 2-3, era ceva distractiv si atragator din partea mea, mai aveau si ZIP-urile un rost ca biz, mai faceai un ban din intrari.