Sign in to follow this  
trmwOw

Sugestie "Parc Auto"

7 posts in this topic

Nick server: trmuLLL

Descriere: Sugerez sa se adauge o locatie undeva pentru parc auto unde fiecare player sa mearga sa-si puna masina la vanzare cu suma care doreste si cu o descriere anume care sa fie afisata cu o comanda oarecare sau de ce nu o descriere care sa apara pe capota masinii sau oriunde dar sa fie vizibil. Conditia  vanzarii in parcul auto fiind  sa se lase masina acolo adica sa nu poata fi utilizata de titularul acesteia in timpul in care autovehiculul se afla la vanzare. Masinile sa se poata cumpara pe loc, iar banii sa-i intre automat titularului in cont. Eu zic ca am scapa de atatea /ad-uri de-ampixu' cu "vand masina x y z urgent s.a.m.d" iar in cazul in care are vreun player  nevoie de bani urgenti are posibilitatea sa-si afiseze masina in parcul respectiv cu pretul cel mai bun de pe piata.  Am putea sa-l numim si un DS cu masini second-hand.

Edited by DAUDINMERS

Pro,o idee foarte buna .. asa nu mai stau dupa ala ca e nemultumit sau nu .. Prezinti pretul , se gaseste cumparator bine, daca nu asta e.

PRO ! interesant :D

Up! Haideti cu mai multe pareri si nu va mai tot smiorcaiti ca nu se face nimic.

PRO !

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.