r00t Admin  yooBogdan - Administrator  sergius - o persoana foarte matura cu o noua viziune pentru eG   Moderator Global  Alynn - un baiat la locul lui care a aratat ca si face treaba bine Vlad26 - eu l am adus unde e   Project Manager rAcs - dragne pentru prieteni   Moderator  miLaneZ - cunoscut, inca imi pare rau ca nu am putut ajuta cu sange Arssura - nu prea am tangente, dar stiu ca in general si a facut treaba Andrei25 - un exemplu pentru orice tanar care ia pana si joaca in serios   Designer Eugen85 -  LilGangsta - inca minte ca se lasa de eG, te saluta si Initial William - vanator de rate, apelati cu incredere ziADRIAN - nu site fotbal, nu stie poker, nu stie a conduce, noroc ca stie putina grafica   Moderator RTO  YeLLoW22 - Alex14G -   Moderator CS  KeLLy - o persoana care stiu ca a incercat de multe ori sa se implice, fara un succes prea mare Ovidiu666 -   Moderator MC  Totala - e peste tot, dar nu dai niciodata de el... P18Alex - DjStivz - Yagmur -   Moderator RPP  DanyAlex - GabrielGoku - ZeOX -
    • Like
    2