Jump to content
Sign in to follow this  
Andrei26

Iată de ce Rihanna și Drake nu mai sunt prieteni

Recommended Posts

Iată de ce Rihanna și Drake nu mai sunt prieteni

 

 

rihanna_and_drake_split.jpg

 

Rihanna a vorbit recent într-un interviu pentru Vogue despre relația sa cu Drake, declarând că între cei doi nu mai există nici măcar o relație de prietenie. Cei doi artiști au fost cuplați de mai multe ori de presa americană, iar în 2016, la un evenimentul muzical, Drake i-a declarat dragostea sa Rihannei.

 

„VMA este un eveniment dedicat fanilor, iar faptul că am avut atât de multă energie în jurul meu și că am știut că o mulțime de oameni au luat acel premiu în trecut, m-a făcut să mă simt importantă”, a spus Rihanna. „Dar așteptarea din timpul discursului lui Drake a fost cel mai inconfortabil moment. Nu-mi plac prea multe complimente, nu-mi place să fiu pusă pe un piedestal”, a adăugat artista.

rihanna_loves_drake.jpg

 

Se pare că Rihannei nu îi place să fie în centrul atenției mereu, iar Drake a reușit să o facă se simtă stânjenită, chiar în momentul său de glorie.

„Acum nu mai suntem prieteni, dar nici dușmani. Cred că așa a fost să fie”, a spus Rihanna.

 

Oare Riri și Drake nu mai țin legătura din cauza lui Hassan Jameel? Celebrul om de afaceri a fost văzut de multe ori în compania Rihannei în ultima perioadă, iar artista a dat de înțeles că acesta este bărbatul pe care îl aștepta de ceva timp în viața ei. 

rihanna_hassan_jameel_mega_825x580.jpeg

 

„Mă simțeam vinovată când voiam să am puțin timp doar pentru mine... dar apoi am realizat că înainte nu întâlnisem pe cineva care să merite compania mea”, a declarat Rihanna, dând de înțeles că acum nu mai este single.

 

Sursa: eGaming

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sursa eGaming? Ai facut stirea tu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Pabu said:

Sursa eGaming? Ai facut stirea tu ?

 

Ai apasat macar pe "eGaming" ? :)) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...