Jump to content
Sign in to follow this  
Andrei26

Dua Lipa: „Îmi place să fiu singură”

Recommended Posts

Dua Lipa: „Îmi place să fiu singură”

 

 

dua_lipa_modzik_2017_1.jpg

 

Dua Lipa a dezvăluit într-un interviu pentru revista Elle UK care sunt beneficiile de a fi singur, dar și care sunt așteptările pe care le are în dragoste. Artista apare pe coperta revistei în cel mai recent număr, care va fi lansat pe 9 mai. 

sei_10054415.jpg

 

Chiar dacă Dua Lipa cântă despre iubire și relații, se pare că artista se distrează de minune și se bucură de viața de om singur. Cântăreața a dezvăluit că are standarde înalte când vine vorba despre relații și despre ceea ce vrea de la partenerul ei. 

 

„Dau vina pe părinții mei aici, pentru că ei au o relație bună și cred că în felul ăsta mi-au ridicat și mie standardele”, a declarat Dua Lipa în interviul pentru revista Elle UK. 

 

sei_10054091.jpg

 


Dua Lipa, în vârstă de 22 de ani a dezvăluit pentru revista Elle UK, într-un număr dedicat „Iubirii moderne” (The Modern Love), mai multe detalii despre viața ei.

„Atunci când sunt singură pot să fac mult mai multe lucruri. Cred că înveți multe despre tine atunci când ești complet singur și nu ai la cine să te duci să ceri ajutor atunci când ai nevoie. Înveți să te bazezi pe tine într-un alt mod”, a mai spus artista. 

 

sei_10054456.jpg

 

La finalul interviului, Dua Lipa a adăugat că „Viața este prea scurtă ca să nu spui 'Te iubesc'”.

 

Sursa: eGaming

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...