Jump to content
Sign in to follow this  
Andrei26

What's UP, singurul artist român care va urca pe aceeași scenă cu Luis Fonsi

Recommended Posts

What's UP, singurul artist român care va urca pe aceeași scenă cu Luis Fonsi

 

 

making_of_cu_tine_pe_mine_what_s_up_.jpg

 

Pe 1 iulie, What's UP urcă pe aceeași scenă alături de Luis Fonsi, cel care a doborât toate recordurile muzicale cu „DESPACITO". În cadrul primei ediții al celui mai mare festival de muzica latino, "El Carrusel", care se desfășoară între 30 iunie – 1 iulie la Romexpo, vor cânta artiști precum Maluma, Luis Fonsi, Juan Magan , Mandinga și multi altii.

„Mă bucur tare ca sunt parte din „El Carrusel"! Să cânți pe aceeași scenă cu un artist care anul trecut a doborât orice record, este o adevărată provocare. Ne gândim intens la show, la formula, la playlist, ne dorim ca totul să iasă așa cum ne-am propus, mai ales că suntem singurii români care urcă pe scenă în acea zi", declară What's UP.

Pentru eveniment, Whatzy pregatește noua formulă de show, formată din 13 oameni talentați care cântă la vioară, chitară, bass, clape, trompetă, tubă și percuție. În cadrul „El Carrusel", artistul va cânta o parte dintre cele mai cunoscute single-uri, printre care „Taxi", „La tine", „K la Meteo", „Piesa mea de dor", dar și alte piese.  

 

Sursa: eGaming

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...