Jump to content
Sign in to follow this  
Andrei26

Shawn Mendes + BTS ? Iată cum ar putea colabora artiștii !

Recommended Posts

Shawn Mendes + BTS ? Iată cum ar putea colabora artiștii !

 

 

shawnmendes_bts.jpg

 

Shawn Mendes le-a promis fanilor săi că va colabora cu trupa BTS, însă va mai dura ceva până această dorință se va materializa, din cauza programului încărcat al trupei.

 

Se pare că artiștii s-au întâlnit anul trecut la American Music Awards, unde au discutat mai multe detalii despre un viitor proiect, însă până acum nu am auzit nimic de la ei.

 

„În ceea ce privește o posibilă colaborare, aș vrea să știți că este o trupă la care se ajunge cu greu”, a spus Mendes, în cadrul unui interviu. „Sunt oameni ocupați. Iar eu nu am versurile gata pentru o colaborare”, a adăugat artistul canadian.

giphy.webp

Totuși, Shawn nu vrea să renunțe la idee, pentru că este un mare fan al trupei!

„Se va întâmpla. Vă promit. Nu vă pot oferi o dată exactă, pentru că nu ne-am întâlnit recent și nici nu am scris un cântec împreună, dar se va întâmpla. Îi ador și știu că și fanii lor. Deci, vă promit”, a spus Shawn Mendes.

 

Atât Shawn Mendes, cât și trupa BTS au avut un program încărcat anul acesta. Artistul canadian și-a promovat noul album, care a ajuns pe prima poziție în U.S Billboard 200, în timp ce BTS au făcut istorie în topurile americane, după ce albumul „Love Yourself: Tear” a devenit primul material coreean, care a ajuns în Billboard 200.

 

Sursa: eGaming

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...