Jump to content
Sign in to follow this  
N0va

Prezentare N0va/Ash

Recommended Posts

Nick-ul tau:Ash (cateodata folosesc N0va)

Nume:Szots

Prenume:Sandor (prefer sa mi se spuna Alex dar public  prefer nick-ul)

Varsta:17

Locatia:Targu Mures

Jocul/rile Preferat(e):Payday 2 ,MTA,Seria Stalker (modat)

O scurta descriere despre tine:Pot fi prietenos,desigur am partile mele mai diferite,incerc sa ma uit la lucrurile bune in orice situatie ca sa nu las tristetea sa ma cuprinda sau pe altii.Invat repede (daca vreau),incerc sa dau 100%  poate mai mult dar niciodata mai putin la toate.Ma concentrez pe ce trebuie sa fac.heh nu ma relaxez in nicio secunda,doar daca sunt cuprins de prieteni.Pot fi serios,mai fac glume din cand in cand.Mi s-a spus ca as putea fi un lider bun,heh cine stie toti avem ceva in noi care vrea sa iasa.Sunt pasionat de gaming pana la moarte,numi pasa daca dumnezeu imi sta in cale (no offence),dupa 11 ani de ce sa ma las? Altfel imi respect,poate si iubesc prietenii ca pe niste frati,poate si coechipierii daca este cazul.Oricum daca viata imi scuipa in fata,scuip inapoi fara mila.Nu las victoria sa mi se urce la cap,ah da si ce spun eu despre esec sau pierderi.Singurul mod in care poate gresi un om este de a nu incerca niciodata!Esecul,pierderea vine din regretul ca omul nu incearca.Fiecare esec ,pierdere este un pas inainte oricum,daca invatam din ele.

De unde ai aflat de eGaming:Un prieten (Mr moon nu stiu daca il cunoasteti,poate pe alt nume)mi-a spus de filmul postat recent de RPP-team,mi-a placut mult,am si commentat oricum.Si pai sa spunem ca mi-a dat ideea de a cauta serverul si site-ul.

O poza cu tine(sa vedem si noi cu cine stam de vorba,nu este neaparat sa pui o poza):Am sa fac face reveal mai tarziu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Welcome!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Welcome ! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut.

Closed.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...