Jump to content
Sign in to follow this  
xXsuperman_YTXx

[Respins]Afiliere fg.egaming.ro

Recommended Posts

Nume: Andrei

Vârsta: 15

Joc: Minecraft

DNS (nume.eGaming.ro): fg.egaming.ro (e prescurtare de la egaming. ar veni prea lung)

Ip server: 51.38.37.247

Port: 25565

Structura categorie: Anunturi, Informatii Server, Regulament, Cerere Helper. Cerere Builder, Reclamatii/Probleme, Sugestii Server, Discutii, Zona Media

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum ca observ ce versiune utilizezi la baza serverelor? Vad ca ai donatii pe buycraft si servere de 1.9+ asta este ilegal din punct de vedere al mojangului. Daca tu vii in comunitate cu serverul in actualul format primim blacklist prin SSM ceea ce a patit si o comunitate mai mare din romania ce este considerata comunitatea oficiala de minecraft. Te rog sa scoti acel buycraft si sa cauti sa le numesti donatii nu shop. E o diferenta de la cer la pamant in a oferi o clementa si in a oferi un produs sau o achizitie. Si mai ai anunturi de modificat vad.

https://ui.gameapis.net/mc/extra/blockedservers

https://sessionserver.mojang.com/blockedservers

 

LE: Am primit o instiintare de la cineva. Inca ceva la 3 dimineata nu era nici un player on pe server dar arata ca sunt 5 online. Insa API-urile de la sectiuni nu indicau a fi playeri cu vanish. Poti explica asta? Daca folsesti FakePlayers sau mai stiu eu ce nu avem nevoie de cifre ci de fapte

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mama FakePlayers si sv ilegal =)).

E  ca si cum ai face sv cu “srv.pro” si ai vrea sa intre in comunitatea asta. 

 

(Nu fac reclama.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Singura explicatie pe care o dau era ca erau botii de test pe care i-am folosit sa testez mc-mp inainte sa fac cererea. Retrag cererea.

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, xXsuperman_YTXx said:

Singura explicatie pe care o dau era ca erau botii de test pe care i-am folosit sa testez mc-mp inainte sa fac cererea. Retrag cererea.

 

Deci ai si “DeathBot” :))=)) =]]]] 

Singura chestie care-ti arata cand bagi boti e “server.pdf has crashed.” ori ce format ai tu.

 

@rAcs bring the T/C boiiiii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

N-am deathbot dar ma rog, fiecare crede dupa cum poate :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
35 minutes ago, xXsuperman_YTXx said:

Singura explicatie pe care o dau era ca erau botii de test pe care i-am folosit sa testez mc-mp inainte sa fac cererea. Retrag cererea.

 

Respins, closed!

 

 

@AjaxRPP - avertisment verbal, la urmatoarea abatere primesti avertisment sau ne despartim, nu te mai baga unde nu iti fierbe oala. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...