Jump to content
Sign in to follow this  
Andrei26

Știai câte operații estetice și-a făcut Anitta ?

Recommended Posts

Știai câte operații estetice și-a făcut Anitta ?

 

 

anitta_j_balvin_downtown_capture_youtube.jpg

 

Anitta este un adevărat uragan în industria muzicală! Focoasa braziliancă a reușit să dea lovitura la nivel internațional după ce a colaborat cu Major Lazer pentru hitul „Sua Cara” și cu Alesso pentru „Is That For Me?”.

Până atunci, Anitta și-a consolidat cariera în zona Americii Latine, având o colaborare de succes cu Maluma, dar și un album care s-a vândut destul de bine.

ReliableFluffyAmericansaddlebred.gif

Totuși, pentru Anitta nu a fost îndeajuns talentul, așa că s-a gândit să facă mici îmbunătățiri privind aspectul său.

„Am făcut operații estetice, dar mereu am iubit ceea ce sunt. Doar am vrut să fac niște îmbunătățiri”, a declarat artista într-un interviu pentru Marie Claire.

anitta_corpo_agnews.png_itok_kpl_4ep7.jpg

Într-un alt interviu, Anitta a povestit că nu a fost o adolescentă frumușică și că întotdeauna a primit porecle, în funcție de anumite părți ale corpului său.

„Mi se zicea pepenele, pentru că aveam niște sâni mult prea mari pentru corpul meu. Mereu se râdea și de nasul meu”, a spus Anitta.

anitta_larissa_macedo_carreiraantes_depois_5.jpg

Cântăreața a recunoscut că și-a făcut mai multe intervenții pentru micșorarea nasului, a sânilor și a abdomenului. Când avea doar 18, Anitta și-a făcut implant cu silicon, dar corpul său s-a dezvoltat, iar sânii săi au tot crescut, deranjând-o pe artistă.

 

„Nu voiam ca lumea să vorbească doar despre sânii mei, erau disproportionați, în comparație cu corpul meu. Aveam dureri de spate. Purtam mărimea 46 și aveam doar 18 ani!”, a povestit artista.

 

Deși multă vreme s-a zvonit că Anitta și-ar fi modificat și buzele, artista insistă că acestea sunt în continuare naturale și că nu are de gând să facă vreo schimbare.

tenor.gif

 

 

Sursa: eGaming

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...