Jump to content
Sign in to follow this  
Andrei26

Katy Perry a mărturisit că a suferit de depresie

Recommended Posts

Katy Perry a mărturisit că a suferit de depresie

 

 

katy_perry_t.jpg

 

 

Katy Perry a declarat într-un interviu recent că albumul Witness a fost primit cu dezamăgire de către public. Cântăreața a mărturisit că acest lucru a dat-o peste cap și a ajuns să sufere de depresie. 

 

Katy Perry a vorbit într-un interviu pentru Vogue Australia despre sănătatea mintală și a mărturisit că a fost dezamăgită de cel de-al cincilea său album de studio. Deși ea a fost încântată de cum a ieșit albumul, se pare că fanii nu au fost de aceeași părere. 

„Am avut crize de depresie și inima frântă anul trecut pentru că, fără să-mi dau seama, am pus atât de multă validitate în reacția publicului, iar el nu a reacționat așa cum mă așteptam… iar asta mi-a frânt inima“, a spus artista.

 

În cele din urmă, Katy Perry s-a înscris într-un program de o săptămână pentru a trata depresia.

„Ani de zile prietenii mei s-au dus la tratament și s-au întors revitalizați, așa că am vrut să mă duc și eu. Eram pregătită să mă dezbrac de tot ce ma ținea pentru a putea deveni cea mai bună versiune a mea. Muzica este viața mea”, adăugat cântăreața.

 

 

Sursa: eGaming

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...