Sign in to follow this  
ANNOUNCE

Anunturile liderului

7 posts in this topic

In acest topic va posta doar liderul factiunii.

Buna ziua, in aceasta seara 18/08/2018 la ora 20:00 va avea loc sedinta saptamanala a factiunii.

Buna ziua, in aceasta seara 26/08/2018 la ora 21:00 va avea loc sedinta saptamanala a factiunii.

Buna ziua Medici si Pompieri!

Cu parere de rau, dupa 8 luni ca Leader si mai bine de 1 an membru, va anunt ca astazi 31.08.2018 este ultima zi in care activez in functia de Leader Medics/Fireman.
Tin sa le multumesc celor care au trecut prin factiune in aceasta peroada cat am fost eu in postura de Leader, dar in special vreau sa le multumesc celor care m-au sprijinit. Nu mai stau sa-i mentionez pe toti deoare sunt foarte multi si prefer se se simta singuri. 
Sper ca DaRkk sa continue pe aceasi structura si sa ramana in postura de Leader mult timp de acum in colo, in concluzie voi ramane alaturi de voi prin postura de membru.

Nu uitati Medics/Fireman nu este o factiune, este o familie.

• Like 2
  • Love 1

Salutare tuturor,dupa cum stiti am fost ales ca lider:(..Este o factiune minunata,cu membri activi si descurcareti,este o oportunitate pentru mine si nu am de gand sa dau gres ,vreau sa facem factiunea asta sa fie ca o familie pentru noi,dar am nevoie de voi,stiu ca o sa ne intelegem bine si stiu ca ne putem organiza usor, usor.Mai multe o sa discutam la sedinta ,o sa ne cunoastem,o sa mai vorbim putin de organizare si toate cele...Vreau sa-i multumesc lui Lozio pentru ca a ramas cu mine si ma poate ajuta cu multe ,evident si celorlati colegi din familie.Va doresc o zi buna ,ne vedem pe joc!

Edited by DaRkk
  • Like 1

Buna seara tuturor,maine in data de 02.09.2018,ora 16:00 ,va avea loc sedinta.Va astept in numar cat mai mare.O seara minunata!

Asadar....sedinta nu a fost ce am crezut eu ca o sa fie..dar nu e nimic,am organizat o alta sedinta ,in data de 06.09.2018,ora o alegem toti cand suntem pe joc ca sa nu mai fie probleme.Vreau sa va spun ca se acorda functi!!.O zi minunata.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.