Sign in to follow this  
ANNOUNCEMENT

Anunturile liderului

7 posts in this topic

In acest topic va posta doar liderul factiunii.

De azi începand, mă simt onorat să preiau funcția de lider Hitman Agency si vă aștept cererile pentru angajare în cea mai frumoasă  facțiune și cu un mod foarte role-play și interactiv de joc. 

• Like 2

Dumincă, 26/08/2018 ora 20:00 sedință în cadrul facțiunii, cine indeplinește activitatea săptămânală până atunci, rank-up + salariu. Cine nu poate fii prezent la ședința, să-mi dea un PM pe forum, în caz contrar Faction Warn.

Dumincă, 02/09/2018 ora 20:00 sedință în cadrul facțiunii, cine indeplinește activitatea săptămânală până atunci, rank-up + salariu. Cine nu poate fii prezent la ședința, să-mi dea un PM pe forum, în caz contrar Faction Warn.

Dumincă, 09/09/2018 ora 20:00 sedință în cadrul facțiunii, cine indeplinește activitatea săptămânală până atunci, rank-up + salariu. Cine nu poate fii prezent la ședința, rog să îmi dea un PM pe forum, să am acolo PM salvat, fiindcă în joc daca îmi ziceti poate uit, la fel și în cazul inactivității mai mari de 2 zile, în caz contrar Faction Warn / Demis.

Dumincă, 16/09/2018 ora 18:00 sedință în cadrul facțiunii, cine indeplinește activitatea săptămânală până atunci, rank-up + salariu. Cine nu poate fii prezent la ședința, rog să îmi dea un PM pe forum, să am acolo PM salvat, fiindcă în joc daca îmi ziceti poate uit, la fel și în cazul inactivității mai mari de 2 zile, în caz contrar Faction Warn / Demis.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.