ANNOUNCE

Reclama un angajat M.F.

18 posts in this topic

Model reclamatie:

Nick-ul tău:
Reclam pe :
Motiv:
Dovada(neapărat un screenshot):

Cheloo16Hz - ai ceva de adauga?

Nick-ul tău:  F0r3sT
Reclam pe :  Cheloo16Hz
Motiv:  Ma stropeste aiurea cu FireTruck-ul.
Dovada(neapărat un screenshot):  https://imgur.com/a/ELABxP2

Check Regulamentul general punctul C :D

Edited by F0r3sTTT

Ce să adaug, dacă nu știu să se comporte ca oamenii ”calumea”... ia uite, le dau exact ce merită, o mare _l_ .

Cheloo16Hz - 2 x FW

Din pacate ma dezamageste comportamentul tau. Mai ales limbajul din postarea ta, voi tine cont de asta pentru urmatoarea gresala. Sfatul meu, in caz ca vrei sa mai faci parte din departamentul nostru este sa-ti vezi de treaba si sa RESPECTI regulamentele. 

Cheloo16Hz - Nimic

Nu este interzis sa ai arme pentru autoaparare, atata timp cat nu se face DM sau DB aiurea.

Drogurile nu sunt interzise, doar joburile ilegale. Insa nu am nici-o dovada ca el le-a cumparat sau le-a crea.

Esti politist, fa-ti  datoria si pedepsestel tu cum ti-o cere regulamentul

Edited by LOZIO03

Cum ziceam, esti... ce să mai zic =))) Îți bati recordu de fiecare dată. N-o să zic nimic că așa poate vor suferii altii din NG si PD si nu merită toți. Am renunțat la job, am luat doar 4g ca sa testez ceva. Dacă te interesează pentru ce :

Am luat o tură să văd cât imi dă, apoi am upgradat Miser cu 2 Upgrade Points si am luat incă o dată să văd cu cât imi mărește... 

Nb.

Cheloo16Hz - Demis

Regulamentul nostru este foarte clar, cum ti-am mai explicat si in discutile noastre.... 

Ai mai merita si un FW ca ai postat inaintea mea pe forum... Insa respect ordinea evenimentelor. 

Ai grija pe viitor in alte factiuni, in caz ca vrei sa ramai mai mult de 48 ore

Il rog pe VaLy sa te demita.

Nick-ul tău:tornada
Reclam pe :screapy ,cel mai slab jucator de pe sv,o treaba nu are ,nu stiu cum a trecut testele
Motiv:DB 
Dovada(neapărat un screenshot):https://imgur.com/a/o5cHwHT

Il reclam odata aici pentru ca vad ca a reusit sa intre in factiune,dar o sa ii mai fac unu la plangeri pentru ca acum 1 zii a mai facut odata si a mai facut si acum o saptamana dar l-am tot iertat.

3 hours ago, tornada said:

Nick-ul tău:tornada
Reclam pe :screapy ,cel mai slab jucator de pe sv,o treaba nu are ,nu stiu cum a trecut testele
Motiv:DB 
Dovada(neapărat un screenshot):https://imgur.com/a/o5cHwHT

Il reclam odata aici pentru ca vad ca a reusit sa intre in factiune,dar o sa ii mai fac unu la plangeri pentru ca acum 1 zii a mai facut odata si a mai facut si acum o saptamana dar l-am tot iertat.

Imi pare rau pentru cele intamplate ,dar din pacate nu-l pot pedepsi,deoarece ai dovezi insuficiente.Corect,este masina lui ,dar el nu apare nici macar in poza.

PS: Am vazut ca ai spus ca ai vrut sa-i faci post la plangeri ,nu stiu de ce ai adus vorba despre chestia asta,sunt problemele  voastre,nu te va avantaja aici.El este incepator,el nu stiu multe,normal daca tu il ataci,fiind Hitman si el va riposta si daca te uiti bine in regulamentul nostru ai voi sa te aperi.O zi minunata in continuare.

Cum nu sunt dovezi?uita-te atent pe map ca se vede un medic,a lasat masina pe mine si s-a dat jos din ea

Ok,dar tot sunt insuficiente,in poza el nu e in masina,deci imi pare rau.

aWm ,ai ceva de spus?

aWm-eG-Faction Warn