Welcome to The Forum

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Sign in to follow this  
AndreiTMB

[Sugestie] Regulament Cops

Recommended Posts

Nick server: AndreiTMB

Descriere: Schimbati regula asta: "Jucatorii cu level 1-6 vor primi wanted 1 pentru orice fapta savarsita de ei – Demis pana la  interdictie, in functie de gravitate."

E aiurea sa stau sa ma uit dupa level-ul fiecarui player inainte sa-i dau wanted sau macar sa se modifice pedeapsa... Demiterea este prea "drastica".

PRO !

Contra, stai potol si nu face foame pe astia mici. Daca iti e tie lene sa verifici ce level are si iti pierzi din timpul de a face foame, nu inseamna ca gandesc toti ca tine.

• Haha 1

Guest

Eu zic ca la prima abatere sa se dea wanted 1 si la a doua apatere sa se dea ce este in wanted list pentru infractiunea comisa.

->> PRO , consider ca in mometul comiterii unei infractiuni nu ar fi comod verificarea leval-lui , si dupa aplicarea wantedului , cine vrea sa joace si isi doreste sa faca parte din aceasta comunitate o face fara a se supara ca a primit wanted facand o fapta asumata si trebuie sa fie constient de urmarile sale + avand avantajul de a muncii pentru scaderea timpului detentiei .

Edited by blasam11

7 hours ago, yungpulse said:

Contra, stai potol si nu face foame pe astia mici. Daca iti e tie lene sa verifici ce level are si iti pierzi din timpul de a face foame, nu inseamna ca gandesc toti ca tine.

Nu e vorba de foame. Dar așa îmi fac și eu un cont și stau maxim LEVEL 5, fac DM sau DB pe cop și ce să-mi facă? Îmi dă wanted 1 până se plictiseste?

10 hours ago, iTA said:

Eu zic ca la prima abatere sa se dea wanted 1 si la a doua apatere sa se dea ce este in wanted list pentru infractiunea comisa.

Sunt pro cu cele spuse de italianul .

Este adevarat ca unii pot "abuza" de acest level , dar nici nu poti neglija playerii nou veniti.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.