Sign in to follow this  
AndreiTMB

[Sugestie] Regulament Cops

7 posts in this topic

Nick server: AndreiTMB

Descriere: Schimbati regula asta: "Jucatorii cu level 1-6 vor primi wanted 1 pentru orice fapta savarsita de ei – Demis pana la  interdictie, in functie de gravitate."

E aiurea sa stau sa ma uit dupa level-ul fiecarui player inainte sa-i dau wanted sau macar sa se modifice pedeapsa... Demiterea este prea "drastica".

PRO !

Contra, stai potol si nu face foame pe astia mici. Daca iti e tie lene sa verifici ce level are si iti pierzi din timpul de a face foame, nu inseamna ca gandesc toti ca tine.

• Haha 1

Eu zic ca la prima abatere sa se dea wanted 1 si la a doua apatere sa se dea ce este in wanted list pentru infractiunea comisa.

• Like 1

->> PRO , consider ca in mometul comiterii unei infractiuni nu ar fi comod verificarea leval-lui , si dupa aplicarea wantedului , cine vrea sa joace si isi doreste sa faca parte din aceasta comunitate o face fara a se supara ca a primit wanted facand o fapta asumata si trebuie sa fie constient de urmarile sale + avand avantajul de a muncii pentru scaderea timpului detentiei .

Edited by blasam11

7 hours ago, yungpulse said:

Contra, stai potol si nu face foame pe astia mici. Daca iti e tie lene sa verifici ce level are si iti pierzi din timpul de a face foame, nu inseamna ca gandesc toti ca tine.

Nu e vorba de foame. Dar așa îmi fac și eu un cont și stau maxim LEVEL 5, fac DM sau DB pe cop și ce să-mi facă? Îmi dă wanted 1 până se plictiseste?

10 hours ago, iTA said:

Eu zic ca la prima abatere sa se dea wanted 1 si la a doua apatere sa se dea ce este in wanted list pentru infractiunea comisa.

Sunt pro cu cele spuse de italianul .

Este adevarat ca unii pot "abuza" de acest level , dar nici nu poti neglija playerii nou veniti.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.