Jump to content
Sign in to follow this  
TheHound

[Respins][Plangere-Moderator]Vlad26

Recommended Posts

Numele tau: KonsonEG
Numele moderatorului reclamat:Vlad26
Motiv/Descriere: Abuz

Am postat de 2 ori aceeasi poza la "Poze si filme Crips Gang", iar la prima am dat edit si am scris "Wrong". Poza asta era despre Sebone, fostul lider 
Crips, care injura factiunea si cativa membrii. 
Stiam ca voi fi sanctionat din cauza asta, dar el a abuzat de puterea lui. (A aratat ca e lider crips si ca nu poate fi neutru pe forum).
  In primul rand a sters ambele post-uri, normal s-ar da EDIT la asa ceva din cate stiu eu cu sanctiunea. 
  In al doilea rand am primit de 2x WARN - unul pentru post neimplicat iar al doilea pentru double-post. In regulament scrie ca la double posting se da
avertizare la prima abatere, ceea ce eu aveam. Iar in legatura cu postul neimplicat, precum am scris mai sus am dat EDIT in mai putin de 1 minut de la
postare si am scris WRONG. Deci am primit un warn pentru cuvantul "Wrong" si un warn (se da normal avertizare) pentru double-post. 
  In al treilea rand ma ameninta pe samp (inainte sa-i fac plangerea, poate se gandeste ca nu-i mai fac in acest fel) ca se poate si mai rau deoarece 
eu am mai multe conturi clona pe forum. Dar in regulament scrie: "Crearea și folosirea a mai multor conturi ale aceluiași utilizator în scopuri de a posta 
până la expirarea suspend-ului pe contul principal sau a altor activități care încalcă regulamentul (Votarea la poll) este interzisă." Pe celelalte 2 conturi am 
primit ban permanent si nu suspend, deci nu pot folosi acest cont pentru scopul de a posta pana imi expira banul, pentru ca am BAN PERMANENT asa ca nu mai expira 
(eu am vrut asa, pentru ca m-am lasat). Si oricum pe SAMP s-a dat WIPE, dar daca nu am cont pe forum atunci degeaba am cont pe samp, pentru ca nu pot sa merg in nici o 
factiune fara sa-i cer mereu cuiva sa posteze pentru mine


Se vede ca Vlad26 a gandit aici ca lider Crips si nu ca moderator global. 


Dovada: 

Warn 1: zsJAeLR.jpg  + LINK

Warn 2: JyEPAi9.jpg + LINK

Amenintare pe samp: E2ixSD6.jpg + LINK

 

Nu pot sa pun si postarile de la "Poze si filme Crips Gang" pentru ca le-a sters. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

In primul rand n-am sters nimic. Cine trebuie sa vada mizeria ce ai facut-o acolo o poate vedea.

In al doilea rand ai primit 2x warn, da. De ce? Ai postat o data "gluma", dupa care ai zis sa faci o gluma mai mare, ai dat edit sa scrii "wrong". dupa care ai postat exact acelasi lucru.

In al treilea rand samp-ul n-are legatura cu treaba mea de pe forum. Daca zici tu ca te-am sanctionat ca si lider crips e problema ta. Te sanctionasem inainte sa vorbesc ceva cu tine pe samp.

In al patrulea rand tu esti un player caruia i-au fost banate 2 conturi pentru reclama, sa zici mersi ca inca ti se permite sa mai ai cont. 

 

Decizia ramane aceeasi, dar o sa las pe altcineva sa te lamureasca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Ma poti lamuri si pe mine atunci te rog, de ce nu imi mai apare poza la "Poze si filme Crips Gang"? 

2. Mda, asta presupui tu, dar din pacate pentru tine nu e adevarat. Am postat poza prima oara iar apoi SEBONE m-a rugat sa o sterg, in schimb el va face ceva pentru mine. Am sters-o, iar el si-a batut joc de mine, asa ca am postat-o iar. Nu este vorba de o gluma sau de trolling, asta e realitatea. 

3. Da, m-ai sanctionat inainte sa vorbim pe samp. Dar dupa ce ti-am atras atentia ca ai gresit tu m-ai ignorat pe samp. Asa ca am vrut sa-ti fac post iar tu m-ai amenintat cu acele conturi clona.

4. Precum am scris si mai sus, eu am vrut sa ma banez. I-am dat PM administratorului (Kawasaki) si unor moderatori  sa ma baneze pentru ca am vrut sa ma las, dar ei nu au vrut fara motiv. Asa ca am vorbit cu ei sa scriu un cuvant (Stie toate lumea despre ce e vorba, e o alta comunitate mare) iar ei sa ma baneze pentru asta. Nu am daunat absolut deloc comunitatii cu asta. 

Edited by KonsonEG

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, KonsonEG said:

 

 Nu este vorba de o gluma sau de trolling, asta e realitatea. 

 

 

Nu mai manca ce-ti place tie asa de mult. Ce-i prea mult strica si se vede tare la tine. Toata treaba aia era facuta la caterinca, stii si tu cum a fost faza, nu mai incerca sa bagi raca aiurea. Te-am rugat sa stergi poza pentru ca mi se pare o prostie ce ai "lucrat" tu acolo tinand cont de ce s-a intamplat. 👎

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, 

 

1. " In acest topic membrii Crips vor posta poze din cadrul factiunii "  => nu esti membru crips

2.  "Nu sunt admise pe forum mesaje și cuvinte, link-uri sau imagini obscene, vulgare, cu orientare sexuală, instigatoare, amenințătoare, rasiste, discriminatoare sau de altă factură, care să jignească sau să umilească membrii forumului. [ Stergerea posturilor pana la banarea contului în functie de gravitatea faptelor ]" ai pus in ambele postari poza cu limbaj obscen

3. Conturi clona se stie de cand lumea ca nu ai voie sa folosesti.

4. Nu mai confundati sa:mp cu forumul

Sper ca ai inteles din ce am scris mai sus , ca ai incalcat mai multe reguli, decat cele prezentate de vlad. 

 

Vlad a procedat corect. Closed!

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...