Sign in to follow this  
Andrei26

La Multi Ani, eGaming SA:MP 10 ANI !

18 posts in this topic

LA MULTI ANI, eGaming SA:MP 10 ANI !

Astazi, server-ul de SA:MP eGaming implineste 10 ani, ne bucuram sa vedem ca inca avem sustinerea voastra avand in vedere faptul ca server-ul a fost inchis o perioada de timp, poate nu va asteptati sa fie redeschis, dar iata, am ajuns sa putem sarbatori impreuna ANIVERSAREA DE 10 ANI, iar pentru asta va multumim !

Vreau sa le multumesc tuturor celor care au ajutat la redeschiderea server-ului de SA:MP, in special lui @HonciucGabriel pentru ca el a venit cu initiativa, @iTA si @VladM care au fost prezenti de fiecare data cand a fost vorba de testat si nu numai atat, dar si noilor membrii din STAFF.

Dar nu in ultimul rand, vreau sa va multumesc voua, playerilor, fara voi nu am fi putut sa ajungem unde suntem in momentul de fata, speram ca server-ul sa aiba o dezvoltare cat mai buna pe viitor si sa ne bucuram si de urmatoarea aniversare impreuna !

In acest weekend va veti bucura de event-urile organizate de STAFF-ul eGaming, premiile vor fi pe masura (VIP Points, RP-uri, masini personale, etc.).

Sectiunea de plangeri o sa fie inchisa in acest weekend.

Va pregatim zilele acestea o surpriza, care speram noi sa va placa ! ;) 

Urmeaza sa cautam si Helperi, asa ca stati aproape !

ASTEPTAM MESAJELE DIN PARTEA VOASTRA !

• Like 3
  • Love 3

La multi ani, eGaming SA:MP!!
Al 7-lea meu an aici.

La multi ani eGaming Sa:Mp !!!💪:clap:

La multi ani eGaming SA-MP 6 ani alaturi de tine. 

La mulți ani ! 🥂🎂

Imi pare rau ca nu mai pot fi alaturi de voi dar ma bucur de fiecare data cand vad ca sunt oameni implicați si in continuare alaturi de eGaming iar spiritul rămâne viu! 

Felicitări tuturor din staff pentru munca depusa si jucătorilor vechi care susțin acest server frumos chiar dacă "piața" e mare și sunt multe alte variante!

Pace ✌️

• Like 4

La multi ani eGaming!!! ❤️❤️

La mulți ani frumoși, eGaming SA:MP ! 🤗

• Love 1

La multi ani, eGaming! 💕😍

La multi ani eGaming SA:MP !! ! 8 ani alaturi de voi ! :D

La Mulți Ani frumoși EgamiNg! ❤️❤️

La multi ani Egaming , de 8 ani alaturi :))

La mulți ani eGaming :* !

Posted (edited)

La multi ani eGaming ! ! ! 8 ani aicisa 

Edited by addonis

Aproape uitasem de ziua serverului. La multi ani! 9 fking ani de cand sunt pe comunitatea asta.

La multi ani fratelo :D, chiar imi pare rau ca nu mai am timp sa ajut comunitatea / serveru , oricum succes, urmatoarei generatii !

La multi ani eGaming SA;MP! Era si pacat sa nu se ajunga la cifra asta frumoasa, 10 ani. Am prins si prima aniversare, a fost un haos total. :)) In sensul bun, bineinteles. Altfel de distrai cand erai nub. :D Chiar mi-as dori daca as putea sa dau timpul inapoi si sa o iau de la capat. Sunt multe amintiri pe care le-as retrai cu bucurie.

• Like 4
  • Sad 1

Posted (edited)

~~~ La multi ani eGaming ~~~

6 ani alaturi de voi, foarte multi oameni frumosi aici, caractere deosebite, felicitari din toata inima pentru implicarea de care dati dovada, felicitari @HonciucGabriel , VladM si cine a mai contribuit la redeschiderea serverului. Tot respectul din partea noastra, a jucatorilor, speram sa o tineti tot asa si sa crestem, sa nu mai avem probleme, sa mergem in linie dreapta !

Edited by AdriaN
  • Like 1

La multi ani eG ❤️ Ma bucur enorm ca am ajuns la a 10-a aniversare sper sa prindem cat mai multe! Nu le-am prins pe primele 2 dar sper sa nu mai ratez vreunul! Felicitari tuturor pentru munca depusa de a Reinvia serverul ❤️ 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.