Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

➣ [Cereri] Helper Minecraft-Survival

Recommended Posts

TasTas - Acceptat pentru teste.
KiRaMEOW - Acceptat pentru teste.

 

petrica - Respins. Nerespectare model.
mihail2 - Respins. Nu ai citit regulamentul / Nu ai acordat like primului post.
mir_egal - Respins. Nu ai citit regulamentul / Nu ai acordat like primului post.
IonutBuflea - Respins. Cnp-ul este regasit si in certificatul de nastere.

 

@TasTas @mir_egal @IonutBuflea @KiRaMEOW @mihail2

@petrica

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

         Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu atat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

         Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa. Discutiile legate de rankup pot duce si acestea la remove instant.

 

          Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -Flanny
2a) Varsta: -13

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 2530762
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -nope
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: -ma joc de 5 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: -da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -21h 47min
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -pai de obicei intru vreo 4-5 ore si imi continui casa , mai minez .mai pierd vreames
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -sunt sigur ca da ,deoarece toti membrii staff-ului sunt perfect sociabili si prietenosi
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -mi se potriveste deoarece am o experienta de cativa ani si pot ajuta
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -as putea sa ajut jucatorii  fiindca sunt foarte active pe server(intru in fiecare zi)
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -prietenosi,super tari si nu in ultimul rand perfect corecti
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -ESTE CEL MAI TARE SERVER

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -de vreo 3 ori
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -cred ca da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -nu am dar pe viitor voi avea
17) Alte mentiuni: -

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Da de in million de ori da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Da

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discor1) Nickname in joc: -nu merge dicordul

 

 

sper ca o sa fiu ales pentru teste ❤️

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: TinyFinn
2a) Varsta: 20

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 1990502
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -da
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: -ma jpc din Beta :))
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - da, admin/mod/owner pe o perioada de mai bine de 6 luni
6) Ai citit regulamentul serverului?: -da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -2zile si 3 ore
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -vulcanic. de treaba si aventuros tbh. imi place sa discut despre orice si sa ajut lumea cum pot. dau de la mine ca toata lumea sa se simta bine indiferent de ce e nevoie.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - da. sincer cred ca sunt o persoana prietenoasa cu care poti imparti cateva vorbe chiar daca nu ma halesti :)) nu toata lumea te poate place asa ca pastrezi un loc de "buna ziua"
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pai. lipsa de staff in primul rand. iar activitatea mea si pasiunea pentru comunitatea EGaming/Minecraft/a ajuta playerii ma aduce cat mai aproape de a fi locul meu perfect in staff-ul serverului
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - nu stiu sa va spun acum Specific. dar am un talent sa gasesc solutii pe moment si sunt destul de obisnuit cu, comportamentul toxic al unor playeri care ar putea fi/actiona gresit pe server.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Cam inactivi din punctul meu de vedere. dar de treaba. nu am avut niciodata probleme cu helperii de pe server si ba chiar au fost de ajutor cand am avut nevoie.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - pasiunea pentru comunitate si placerea de a juca alaturi de voi
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 10
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Da! clar. sunt 100% sigur ca pot ajuta playerii de pe server

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Deocamdata, nu.
17) Alte mentiuni: -Nu am alte mentiuni in acest moment

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Da

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)-Finn DelSol#4347

Edited by TinyFinn

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: oski689
2a) Varsta: 14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5040805
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu Tlauncher
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: 3-4 ani am jucat 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Da am avut,am incercat sa imi fac Server de Minecraft dar nu mia reusit,ma pricep la comenzi si multe altele.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: 1 zii si 10 ore
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): Sant un om care i place sa se joace si sa iese pe afara,Cel mai mult ma plimb cu Bicicleta sau cu Skateboardul
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) Desigur,Ma inteleg foarte bine cu prieteni
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Ca sant foarte activ si ma pricep cu oameni 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Ca pot ajuta server-ul mai bine zis sa ajut incepatori 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Foarte Bunii, Isi fac treba,Dar trebuie sa fie mai activi
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Ca vad in fie care zii doar un Helper Online
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 2-4
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur ca da.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu dar am vrut.
17) Alte mentiuni: Nu.

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: Da,desigur ca imi place server-ul!

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)S C Λ R Ξ D[TMK]#8837

 

 

  • Confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -VIPS
2a) Varsta: -13

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:{}
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: -Am Avut Si eu Un Server Dar Nu premium Sunt Bunicel la SCRIPTAT
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -{}
6) Ai citit regulamentul serverului?: -da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -in jur de 5 6 ore sincer
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -ajut player pe server mai le dau cate un sfat poate nu stiu ce e kit help dastea eu le explic.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -ba cred ca da daca sunt buni ok, poate nu stiu.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -ba eu cred ca sunt bun si cred ca as putea ajuta acest server de hackeri poate mai gasesc si buguri osa incerc
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -{}
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -{}
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -vreau sa ajut serverul ca e smecher premium fara buguri asa de multe altele vai de capu lor ....
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -maxim 5 pana acu
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu
17) Alte mentiuni: -Ce mentiuni mai am :)

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -da

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? ()-Inca nu am intrat !

  • Confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: quwer

2a) Varsta: -14

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -da
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft:-sunt destul de bun la chestiile ce contin command block

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -am mai avut helpar pe play.minecraft-romania.ro acum 2 luni pe 12.09.2018

6) Ai citit regulamentul serverului?:-l-am citit
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -in jur de 1 zi si 10 ore
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte):-le mai dau dau sfaturi la membri cand nu se descurca cu comenzile si ii mai ajut si cu iteme

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte):- sincer da ,dc nu 

10) ce te face  sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte):-sincer asi vrea sa scapam de acei copii care nu stiu sa scrie faca caps on si asi mai vrea sa scap de haceri care ma dispera la nebunie 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - in opinia mea sunt niste oameni de treaba care te ajuta la nevoie si le dau mare like :) 

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -serverul asa cum este el este  ok dar eu vreau sa il fac super ok , si sa va explic dece : as vrea sa il scap de unele buguri de care am dat in nether de exemplu si altele 

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -pana acum 8 

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: deocamdata nu 

17) Alte mentiuni: -Imi place sv (3

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -da

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? ;- quwer#8959

 

                                                                                                                                                                                                       Multumesc ca ati citit cererea! pup

  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: DrgDimitriu
2a) Varsta: 22

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 1961129
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: 5 ani cred
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Pe servere de minecraft nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: 2 zile, 3 ore, 10 minute
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): Nu stau deloc AFK si in general incerc sa vin cu idei prin care sa imi aranjez cladirile sau ce as putea construi in protectia mea, particip la evenimentele care se desfasoara si explorez zonele apropiate.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Da, consider ca pot lucra cu ceilalti membrii chiar daca nu prea am avut tangente.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Am experienta in minecraft si ceva experienta pe serverul eGaming, iar in trecut am fost helper pe un server de SA:MP al unei alte comunitati.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Un beneficiu ar fi rapiditatea, putand astfel sa raspund cat mai rapid la intrebarile ce vor aparea.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Nu vad sa fie prea multi care sa activeze mai des.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Din prima zi de cand am inceput sa joc pe server mi-a placut mult si as dori sa ajut cum pot pentru ca serverul sa ramana in picioare.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului? [use: /vote]: Nu imi dau seama unde pot vedea numarul, dar sunt 10 voturi daca am calculat bine.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu am, dar ma gandesc la posibilitatea unei donatii.
17) Alte mentiuni: Nu

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: Da

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord): DrgDimitriu

  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Flanny - Respins, primele 6 cifre sunt invalide conform varstei mentionate.
TinyFinn  - Acceptat pentru teste.

oski689  - Acceptat pentru teste.

VIPS  - Respins, ore insuficiente.

quwer - Respins, nerespectare model.

DrgDimitriu  - Acceptat pentru teste.

@drgdimitriu @quwer @VIPS @oski689

@TinyFinn @Flanny
 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

         Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu atat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

         Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa. Discutiile legate de rankup pot duce si acestea la remove instant.

 

          Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

  • Like 1
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - mir_egal
2a) Varsta: - 13

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5040521
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Nup.
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: - Ma joc de vreo 5-6 ani sau ceva cu pauze foarte mari intre.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Dap. 
Pe cateva servere helper , vreo 2 sau 3. Pe 2 server Builder. Pe 4 Trial-Mod si Mod , pe unul Admin si pe ultimul Operator / Super-Admin. 
6) Ai citit regulamentul serverului?: - L-am citit si am dat like de data asta :))
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - https://gyazo.com/8bdcc17a0b60d3bfd3d2201d0da99338
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Imi incep ziua votand pe server , colectand gold-u si itemele de la fermele de mob , fac si eu ce am de facut , ajut clanul la construit , minez , vand pe ah si , cam atat. Eu nu prea stau afk. Daca sunt afk ori m-o chemat mama ori mananc :))
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da. Am multa experienta si m-as incadra bine in echipa cu ceilalti helperi si staff.

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Cred ca sunt menit pentru aceasta sarcina deoarece am multa experienta in a fi staff si stiu multe dintre comenzi. 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Ajutor. Pai cam asta aduc toti helperii cand sunt acceptati. Nu prea pot aduce mai mult decat mai multa putere in echipa staff.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Ajutatori , amuzanti si toti au sensul humorurui. Sunt cei mai faini oameni de pe server.

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pur si simplu , iubesc server-ul si comunitatea si vreau sa pun mai mult timp in server .
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 16.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Dap. Daca nu stiu ceva , recapitulez ce am de recapitulat :))

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Da. Am o donatie de 10 euro si sunt VIP pe server.
17) Alte mentiuni: - Cat costa o bere la tine Razvan? Mai vreau sa donez sa-ti iau un bax de bere :))

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Da.

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)- mir_egal

Edited by mir_egal

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - ZzOoZzOoLeRo
2a) Varsta: - 14 

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -  5040110
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: - 5 ani + experienta staff 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - 
Am avut Helper pe eGaming / alte servere ( pe o perioada de 4 luni) 
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - https://imgur.com/a/yEL7EoY
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - 
 Construiesc ,  fac trade-uri pe Action House ; minez , in timpul liber ajut playerii , votez etc 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -  Desigur. Am mai lucrat in echipa cu membrii staff si par niste oameni de treaba 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -  Am mai lucrat in staff si nu mi se pare o sarcina care  nu as putea face fata.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Prezenta mea in cadrul grupului 'Helper' ar aduce beneficii fata de : server   si playeri 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - - Actualii membri ai grupului 'Helper'  sunt de treaba si harnici
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - As vrea sa ajut serverul
MC.eGaming.RO pentru ca imi place  comporamentul staff-ului.   este un server foarte bine dezvoltat . 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 20
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Desigur

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Momentan nu
17) Alte mentiuni: - Multumec pt. atentie.

18) Esti abonat la ca nalul Ownerului, VRazvan?: - Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Da

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)-  ZzOoZzOoLeRo#0591

 

 
Edited by ZzOoZzOoLeRo

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: oski689
2a) Varsta: 14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5040805
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu Tlauncher
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: 3-4 ani am jucat 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Da am avut,am incercat sa imi fac Server de Minecraft dar nu mia reusit,ma pricep la comenzi si multe altele.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: 1 zii si 10 ore
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): Sant un om care i place sa se joace si sa iese pe afara,Cel mai mult ma plimb cu Bicicleta sau cu Skateboardul
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) Desigur,Ma inteleg foarte bine cu prieteni
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Ca sant foarte activ si ma pricep cu oameni 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Ca pot ajuta server-ul mai bine zis sa ajut incepatori 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Foarte Bunii, Isi fac treba,Dar trebuie sa fie mai activi
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Ca vad in fie care zii doar un Helper Online
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 2-4
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur ca da.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu dar am vrut.
17) Alte mentiuni: Nu.

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: Da,desigur ca imi place server-ul!

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)S C Λ R Ξ D[TMK]#8837

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -Montezuma
2a) Varsta: -14 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5040428
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: -Joc minecraft cam de vreo 3-4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -DA ...Am avut functia de helper tot pe acest server ... Perioada a fost intre 1-2 luni
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - Am in prezent 1 zi si 6 ore 
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Cand intru pe server mereu salut playerii , minez din cand in cand , discut cu playerii , ii ajut cu ce pot eu (iteme , sfaturi ) , acord timp si construitului la case , turnuri , etc ...Ma distrez alaturi de prietenii online 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -DA cred ca pot lucra in echipa cu membrii din grup deoarece ne intelegem bine , socializam 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -In primul rand ,cred ca aceasta sarcina mi se potriveste deoarece imi petrec timpul liber jucand minecraft ...In al doilea rand , seriozitatea pe care o am cand joc (nu iau la misto persoanele care se joaca pe server ) si glumesc cand e cazul ( limita bunului simt ) 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Un membru nou  in sarcina de helper si  ajutorul pe care il pot da playerilor cand sunt activ pe server
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Sunt niste persoane ok .. amabili , glumeti ,te ajuta cand iti e greu sau ai nedumeriri .. Pe scurt sunt persoane de nota 10
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Eu vreau sa ofer ajutor serverului deoarece serverul este in crestere (playeri noi) si au nevoie de ajutor pentru a le face jucatul pe server mai placut si mai simplu
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - voturile acordate serverului pana acum sunt 8 voturi 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Desigur 

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu 
17) Alte mentiuni: -Multumesc  anticipat ! :)

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -DA si am apasat si clopotelul

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Da

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? Montezuma #0355

Share this post


Link to post
Share on other sites

1)Veverita2006
2)Am 12 ani
3)Scuze nu imi pot da cnp
4)Am o experienta placut calma si stiu multe retete ca sa ajut playerii daca nu stiu o reteta
5)Nu am mai avut o functie pe alte servere
6)Am citit regulamentul ,dar va rog mai datimi o zi sa il invat daca sunt acceptat pentru ca nu il stiu asa de bine
7)Am 2days 17hours 35 minutes
8)Sunt un baiat activ si prietenos joc in echipa scolii de baschet si imi place sa fac sport si ma inteleg bine cu altii
9)Cred ca da si sper sa ma descurc
10)Eu asa cred ca bine nu chiar ca sunt menit doar atat am de spus ca sunt activ pe server si ma inteleg cu toti
11)As avea gija de chat si am sa mai aduc playeii in plus pe server
12)Nu stiu helperii pentru ca nu sunt activi si mai e unul cred dupa cum stiu
13)Pentru ca imi place comunitatea dsi vreau ca sa o ajut ca playerii sa nu fie rai intre ei
14)Nu imi merge primul link mie si nu pot vedea
15)Dupa mine cred ca da
16)Nu am nici o donatie VIP
17)As putea aduce playeri pe server
18)Da sunt abonat
19)Da am apreciat acel video
20)Numele meu este Veverita900

Edited by Veverita900

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veverita2006 - Respins, nu se cere CNP-ul tot, doar primele cifre ce confirma varsta.
Montezuma - Acceptat pentru teste.

oski689 - Respins, ti s-a mai acordat o sansa recent.

ZzOoZzOoLeRo  - Acceptat pentru teste.

mir_egal - Acceptat pentru teste.

 

@Veverita900 @ZwHiTeNaMe @oski689 @ZzOoZzOoLeRo @mir_egal

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

         Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu atat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

         Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa. Discutiile legate de rankup pot duce si acestea la remove instant.

 

          Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -Flanny
2a) Varsta: -13 dar  am  vocea putin mai  subtire

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -5041120
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -nope
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: -ma joc de 5 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: -da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -3 zile 14 ore si 45 de minute
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -pai de obicei intru vreo 4-5 ore si imi continui casa , mai minez .mai pierd vremea

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -sunt sigur ca da ,deoarece toti membrii staff-ului sunt perfect sociabili si prietenosi
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -mi se potriveste deoarece am o experienta de cativa ani si pot ajuta
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -as putea sa ajut jucatorii  fiindca sunt foarte active pe server(intru in fiecare zi)
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -prietenosi,super tari si nu in ultimul rand perfect corecti
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -ESTE CEL MAI TARE SERVER

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -de vreo 3 ori
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -cred ca da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -nu am dar pe viitor voi avea
17) Alte mentiuni: { }

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Da de un million de ori da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Da

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discor1) Nickname in joc: -nu merge discordul

 

 

sper ca o sa fiu ales pentru teste ❤️

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: DJStivz. :D
2a) Varsta: 17 ani.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5010719
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da. ;)
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: Experienta de 4 ani jumate + experienta staff. :)
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Am avut Helper, Moderator si Admin pe eGaming/alte servere (perioata de 3 luni) :* si Co-Owner si Owner pe alt server (perioada de 2 luni) . :)
6) Ai citit regulamentul serverului?: Desigur.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: 11 days, 3 hours si 40 minutes.
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): Comportamentul meu dupa parerea mea este normal. Construiesc ; fac trade-uri pe Action House ; minez iar in timpul liber ajut playerii.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Desigur. Am mai lucrat in echipa cu membrii staff si par niste oameni cum se cade. 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Cum am spus in punctul 9 : Am mai lucrat in staff si nu mi se pare o sarcina care  nu as putea face fata.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Prezenta mea in cadrul grupului 'Helper' ar aduce beneficii fata : Playerilor (Fara nici o intrebare fara raspuns ; ajutor moral) /  fata Staff-ului (Ajutor in privinta comenzilor ; etc).
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Actualii membri ai grupului 'Helper'  sunt de treaba si harnici.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - As vrea sa ajut serverul MC.eGaming.RO pentru ca imi place cum este configurat stafful serverul atat si comporamentul staff-ului. ;)
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 14 vote-uri...
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Cred ca da... :))

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Am donatii de 35 euro inainte de wipe-ul actual.
17) Alte mentiuni: - Trup si suflet pentru bere :D

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Desigur, de cand faceam live-uri impreuna :))

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Normal, frumos montaj ;)

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)- DJStivz#4320

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -lionwhite
2a) Varsta: -14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5041120

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: -am de vre o 4-5 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -da , pe acest server am avut gradul helper
6) Ai citit regulamentul serverului?: -da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -5 zile si 20 de ore
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -intru pe server salut lumea care este on pe server apou ma duc la casa si incerc sa o termin dar nu reusesc . apoi ma duc la minat sa fac rost de materiale . 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -da , deoarece membri staff-ului sunt foarte prietenosi si pot lucra cu ei in echipa . 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -pentru ca am experienta dupa cum am spus mai sus si imi place sa ajut oameni
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - mai multa activitate din partea staff-ului si o mana de ajutor .
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -sunt foarte prietenosi si exista o intrebare pe chat fara raspuns
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -pentru ca niciodata nu stica o mana de ajutor si pentru ca ador serverul foarte mult 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -6
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -am avut o donatie de 5 euro dar cu alt nume andreiboss
17) Alte mentiuni: -nu mai am 

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -da

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)-andreiboss#2354

Edited by lionwhite12

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - ZzOoZzOoLeRo
2a) Varsta: - 14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -    5040110
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: -  
 5 ani + experienta staff 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Am avut Helper pe eGaming / alte servere ( pe o perioada de 4 luni) 
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Dap,unul bine structurat și la obiect
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -  https://imgur.com/a/XTFEhwN
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - 
Numele meu este Alexandru,am 14 ani și stau în Craiova.Sunt o fire sociabilă și ambițioasă iar ca hobby-uri  am în principal fotbalul,jocurile pe computer,ieșirile cu prietenii,în marea majoritate activitățile unui adolescent obișnuit.Ma enervez oarecum greu,iar când o fac încerc să mă calmez rapid.Sper să mă pot întâlni cu cineva din staff să își poată face o parere directa despre mine.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -   sunt sigur ca da ,deoarece toti membrii staff-ului sunt perfect sociabili si prietenosi in plus am fost o lunga perioada halper
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Am mai lucrat in staff si nu mi se pare o sarcina care nu as putea face fata.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -  
O minte decentă,matură,un plus de activitate si alte calități pe care sunt sigur că le pot descoperi alături de voi.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Actualii membri ai grupului 'Helper' sunt de treaba , harnici  sociabili
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - As vrea sa ajut serverul MC.eGaming.RO pentru ca imi place comporamentul staff-ului. este un server foarte bine dezvoltat .
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 10
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Desigur

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu 
17) Alte mentiuni: - 
Multumesc pentru timpul acordat citirii acestei cereri și sper că pot face parte din staff.O zi bună!☺

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Da

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)- ZzOoZzOoLeRo#0591

 

 

       KksRtjO.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/25/2018 at 11:27 PM, VRazvan said:

1) Nickname in joc: -Donatelo
2a) Varsta: -14 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:86.107.32
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: -4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Nu
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -o zi si 10 ore
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Stau pe la spawn,apoi construiesc ceva,vorbesc cu plaiery pa chat si cam asta e tot...
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Sigur ca da, de ce nu asi putea lucra cu ei.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pentru ca am ceva experienta de cand joc Minecraft si cred ca sunt pregatit.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pai eu asi vrea sa ajut serverul la diferite constructi.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pana acum nu ma refuzat nici unul.Eu zic ca sunt de treaba.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pentru ca e un server tare si cred ca merita ajutor.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -Cred ca 10 nu sunt sigur.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -nu am
17) Alte mentiuni: -Nu

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Nu pentru ca nu am canal de YouTube

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Da

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)-Nu am Discurd

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Donatelo - Respins, cifrele din cnp nu reprezinta o data valida.

 

ZzOoZzOoLeRo  - Respins, abia ai primit o sansa si n-a dovedit ca poti ajuta un player nici sa scoata un acces de pe o protectie. Mai invata sa joci.

lionwhite - Respins, nu ai citit regulamentul, nu ai acordat like primului post.

DJStivz  - Acceptat pentru teste.

Flanny - Acceptat pentru teste.

 

@Donatelo @ZzOoZzOoLeRo

@lionwhite12 @DJStivz @Flanny

 

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

         Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu atat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

         Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa. Discutiile legate de rankup pot duce si acestea la remove instant.

 

          Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Nickname în joc: Mrelly911

2a. Vârsta: 16 ani

2b. Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5020723

3. Deții cont de Minecraft cumpărat? - Da, însă nu folosesc Launcher-ul oficial.

4. Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? ~4 ani

5. Ai avut vreodată alte funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă?

Am avut de mai multe ori rank-ul de VIP și o singură dată gradul de Moderator pe eGaming MC începând din 2015 și până când s-a închis la un moment dat serverul pe o perioadă nedeterminată și a dispărut de pe forum.

Pe lângă eGaming nu am mai jucat pe alte servere românești, dar am experimentat facându-mi un server cu 5-10 playeri de Survival pe v1.7.10 și v1.8 (2016-2017).

6.  Ai citit regulamentul serverului? - Da, am citit regulamentul în întregime.

7.  Cât timp ai activ în prezent pe serverul de Survival? ~49 ore (2 zile, o oră)

8. O scurtă descrierere a activităților și comportamentului tău de zi cu zi pe server:

Intru, salut jucătorii, urmăresc puțin chat-ul, merg acasă, după care, în funcție de situație, minez, caut materiale, încerc să fac rost de materiale, renunț la încercarea de a face rost și cumpăr materialele, construiesc, toate în timp ce vorbesc cu cine are chef de vorbă și ajut pe cei care cer sau au nevoie de ajutor.

9. Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?

Consider că aș putea fără nici o problemă și mi-ar face mare plăcere să lucrez cu ceilalți membri ai grupului.

10. Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? 

Cred că sunt menit pentru sarcina de Helper deoarece iubesc să întind o mână de ajutor (sau un mesaj de ajutor pe in-game chat) oricărei persoane care are nevoie, indiferent de situație, atât în viața de zi cu zi cât și pe o comunitate de Minecraft.

11. Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului?

În primul rând, o mână de ajutor în plus. În al doilea rând, un Helper care va încerca să le facă experiența noilor sau actualilor jucatori de pe server mai frumoasă și mai ușoară. Și, nu în ultimul rând, un partener de vorbă pentru restul membrilor din staff care vor așa ceva.

12. Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi?

Pot descrie actualii Helperi, împreună cu tot restul staff-ului ca niște oameni dedicați, de treabă, profesioniști și, în același timp, și foarte prietenoși și înțelegători (cu cei care merită).

13. De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?

Deoarece este singurul server românesc pe care am intrat acum 4 ani și de-atunci nu am mai intrat pe un altul. Pentru că aceleași calități pe care le are acum le-a avut încă de atunci, incluzând staff-ul, calități care sunt sigur că vor rămâne la baza comunității și pentru următoarele generații de jucători. Și pentru că am cunoscut multe persoane aici, am avut parte de nenumărate amintiri plăcute de-a lungul timpului și vreau să continui să am parte de momente plăcute și pe viitor.

14.  Câte voturi ai acordat până acum serverului? - La ora actuală, 7 voturi.

15. Dacă vei fi acceptat pentru teste, ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător?

Da, cred (și sper) că dețin cunoștințele necesare pentru a putea ajuta orice jucător.

16. Ai vreo donație VIP efectuată? - Pe versiunea actuală a serverului am rank-ul de VIP (1) primit în schimbul unei donații de 5€.

17. Alte mențiuni?

Vă salut pe toți și, ori ca membru al staff-ului, ori ca VIP, ori ca player, tot pe server mă găsiți (în afara zilei de după revelion din motive subînțelese sau când am examene)

18.  Ești abonat la canalul lui VRazvan? - Da, e apăsată și talanga, cele mai tari live-uri.

19. Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? - Da.

20. Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? - Matei#5315

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/25/2018 at 11:27 PM, VRazvan said:

1) Nickname in joc: -Donatelo
2a) Varsta: -14 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 2457676
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: -4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -o zi si 10 ore
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Stau pe la spawn,apoi construiesc ceva,vorbesc cu plaiery pa chat si cam asta e tot...
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Sigur ca da, de ce nu asi putea lucra cu ei.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pentru ca am ceva experienta de cand joc Minecraft si cred ca sunt pregatit.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pai eu asi vrea sa ajut serverul la diferite constructi.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pana acum nu ma refuzat nici unul.Eu zic ca sunt de treaba.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pentru ca e un server tare si cred ca merita ajutor.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -Cred ca 10 nu sunt sigur.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -nu am
17) Alte mentiuni: -Nu

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Nu pentru ca nu am canal de YouTube

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Da

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)-Nu am Discurd

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - timpo204
2a) Varsta: - 17

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5011128
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: -chiar ca am uitat...vreo 6 ani cu pauze
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Organizator pe eGaming , am avut helper pe cateva servere , moderator , administrator pe altul
6) Ai citit regulamentul serverului?: -da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 24
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - ajut player cu raspunsuri , construiesc , caut de lucru , minez , fac caterinca (enervez lumea XD).
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -pai , cunosc tot stafful de acum si am mai lucrat cu el.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Am experienta in sarcina asta...cred ca m-as descurca fara probleme.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -ajutor in plus , RIP hackeri , fara limbaj  urat si ajutorul pe care il pot oferii.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Cei mai  calumea. ii cunosc de mult si sunt foarte de treaba si isi fac treaba calumea.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pentru ca vreau sa imi iau revansa fata de Razvan pentru faza de mai demult.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -6
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Am donat 10 euro in trecut...acum destul timp.
17) Alte mentiuni: -Va pupa nenea Timpo ❤️

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Da

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)- timpo204

Edited by P18ALEX
Il bat cifrele

Share this post


Link to post
Share on other sites

1)Nickname in joc: -Eduard_Dani9879

2a) Varsta: -24 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -6425916

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -nu

4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: -ajut jucatori cand mor

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -nu

6) Ai citit regulamentul serverului?: -da

7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -1 zi 15 ore si 25 minute

8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -am pielea normala capul rotund picioarele mari mai si sunt gras si port tricou cu pantaloni de pijama am multe alunite

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -da stiu ca sunt mare dar stiu ca pot lucra la server

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -eu cred ca merit aceasta sarcina pentru ca eu sunt bun si ajut oameni

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -eu as pute sa iti iti dau foarte multe idei de exemplu as pute sa iti dau ideea de a adauga spaunuri de animale pe shop

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -as putea descrie helperi dar nu i cunosc si nu as pute sa i descriu

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -eu as vrea sa dau ajutor servrului pentru ca sunt bun la suplea

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -18

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -nu

17) Alte mentiuni: -pai cam atate ar fi

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -nu inca

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)-Ciobanu Eduard

 


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -Veverita2006
2a) Varsta: - Am varsta de 12 ani
2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5060224
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu detin minecraft cumparat
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: -De 3 ani joc Minecraft
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da am citit regulamentul ep jumatate il stiu va rog sa imi mai dati o zi sa il invat daca voi fi acceptat
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -Am 3days 23hours si 10 minutes
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Imi place sa fac mecanisme complicate cu redstone,sa raspun la diferite intrebari,si sa construiesc
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da petru ca ma inprietenesc repede cu oamenii (playeri) si ii cam cunosc pe cei din grad-ul de helper
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -As dori sa ajut playerii NewBite si pe restu si chiar e singurul server de minecraft pe care il am eu in ista unde playerii sunt prietenosi
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Dupa opinia mea ca sa ajut playerii cu diferite intrebari
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Sunt prietenosi si raspund unii la intrebari
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pentru ca e un server cu playeri prietenosi
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -Nu mai pot vedea cate vot-uri am
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Cred ca da depinde de intrebarea pusa
16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu am nici o donatie
17) Alte mentiuni: - Nu am
18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da sunt abonat
19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Cred ca e acela la care am dat eu like
20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)- Veverita900

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...