Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

➣ [Cereri] Helper Minecraft-Survival

Recommended Posts

andrey_daduye - Acceptat pentru teste.

TheRemixx - Acceptat pentru teste.

lionwhite  - Respins. Inactiv, in ultimele 7 zile ai doar 4 ore jucate.

SiMuLtAnnN - Acceptat pentru teste.

zAtakanYTB - Respins. Nu ai orele necesare.

 

 

       Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu atat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

         Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa. Discutiile legate de rankup pot duce si acestea la remove instant.

 

          Spor la joaca.

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -xXRasHeDGX
2a) Varsta: -17

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5011103
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: (Da sau Nu) Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: -Joc de 6 ani cu pauze intre
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Da am mai fost Helper pe un server de mc pana ce server-ul s-a inchis
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu)  Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -1 zi 6 ore 40 min
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Poi in privinta comportamentului pot spune ca sunt o persoana foarte de treaba care se intelege cu toti sunt activ cat de mult pot eu in ciuda serviciului
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Din moment ce lucrez intr-un spatiu unde doar lucrand in echipa face ce trebuie eu zic ca Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Stiu toate comenzile, Sunt activ pe server foarte des, Si ador sa ajut lumea
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -O sa incerc pe cat posibil sa ajut pe toata lumea din toate punctele de vedere fie ca e vorba de comenzi fie ca cineva spameaza fara rost pe chat sau se cearta.

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Sunt foarte ok desi nu ii vad on tot timpul
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Sunt destul de activ pe server si chiar cred ca are potential
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -10
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord-Gaboor#1520

Cerinte optionale, doar pentru facilitarea unor sanse mai mari la helper:

17) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - (Da sau Nu) Nu

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?(https://mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu) Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: (Da sau Nu)  Da

20) Ai lasat un comentariu si ai adaugat serverul la favorit pe Minecraft-MP? (https://mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu) Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - PuppyCorn
2a) Varsta: - 12

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5060926
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: - Am o experienta de 5 ani cu mici pauze intre ani.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Nu, nu am mai avut.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da!
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -  24h
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Ajut playeri cu raspunsuri la intrebarile lor si uneori cu niste iteme, depinde ce iteme vor. Vand iteme pe /ah si socializez cu playerii.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da pot, pentru ca sunt o persoana prietenoasa dar si cei din staff  de asemenea.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Sunt facut pentru aceasta sarcina pentru ca  sunt prieten cu aproape toti playerii serverului, si asta face mai usoara comunicarea intre mine si playeri.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Un beneficiu destul de bun pentru ca sunt on aproape mereu si nu am lasat pe nimeni fara raspuns.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Cei din  grupul helperilor sunt de treaba si prietenosi dar acum au promovat ca si moderator sau mai sus.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Vreau sa ofer ajutor pentru ca este un server bun si pentru ca am vazut ca aveti nevoie de noi membrii in staff.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 10.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Da,  sunt sigur.

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord- Inca nu am dar imi pot face un cont de discord daca este nevoie!

 

Cerinte optionale, doar pentru facilitarea unor sanse mai mari la helper:

17) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -  Nu.

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?(https://mc-eg.com/vrazvan) : - Da si am apasat si pe clopotel.

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Da

20) Ai lasat un comentariu si ai adaugat serverul la favorit pe Minecraft-MP? (https://mc-eg.com/vote) : - Da.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -quwer
2a) Varsta: -14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5040702
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Da
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: -Joc de 6 ani cu mici pauze 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Da am mai fost Helper pe Gamster
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -5 zile si 8 ore
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Pot spune ca sunt o presoana de treaba , inlegatoare , atenta la detalii dar defectul meu este ca pot fi conzins usor 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Din moment ce lucrez intr-un spatiu unde doar lucrand in echipa face ce trebuie eu zic ca Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pai imi place sa ajut jucatorii de pe acest server si nu doar ca ii ajut le mai spun si unele comenzi ce nu le stiu , si dasta as putea spune ca sunt menit pentru aceasta sarcina
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -O sa incerc pe cat posibil sa ajut pe toata lumea din toate punctele de vedere fie ca e vorba de comenzi fie ca cineva spameaza fara rost pe chat sau se cearta.

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Sunt mai mult decat ok si as vrea sa intervin sa ii fac incredibili
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Sunt destul de activ pe server si chiar cred ca are potential
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -14
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord-quwer#8959

Cerinte optionale, doar pentru facilitarea unor sanse mai mari la helper:

17) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - (Da sau Nu) Nu

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?(https://mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu) Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: (Da sau Nu)  Da

20) Ai lasat un comentariu si ai adaugat serverul la favorit pe Minecraft-MP? (https://mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu) Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -  Skymat
2a) Varsta: - 16 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -  5020316
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -  nop
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: -  2 - 3 ani dar cu pauze :D
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.:  nop
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -  3 zile , Expert=))
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -  fac caterinca imi place sa glumesc cu unii baieti de pe sv cu care ma inteleg bine , sunt un om care ajuta lumea si fac constructii frumoase sau unele urate si ciudate =)))))
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -  Da sunt un om care-mi place sa lucrez in echipa atata timp cat toti lucram in echipa adk 5 lucreaza si 4 se uita=)) mie nu imi place asa daca tot suntem o echipa sa lucram toti :D
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -  Ajut playerii cu informatii/sfat-uri 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -  Ajut la nevoie 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - sunt baieti de treaba ;) isi fac bine treaba
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pentru ca este un server foarte frumos si merita o sansa oricand Staff-ul este de treaba event-uri aproape de 3 - 4 ori pe zi , Merita.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -  2 sau 3 voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - da 

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord) - scuze dar nu am dicord
 17) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu din pacate nu poate pe viitor

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?(https://mc-eg.com/vrazvan) : -  Da (SteFaN  Gaming)

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -  Da

20) Ai lasat un comentariu si ai adaugat serverul la favorit pe Minecraft-MP? (https://mc-eg.com/vote) : - Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: iSo0uNdz
2a) Varsta: 19

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -1991215
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: -  in jur de 7-8 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 4 zile si 20 de minute
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Explorat, minat, craftat, dat sfaturi si chestii minecraft-related. 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da, am facut cunostinta cu majoritatea si cred ca pot sa fac fata cerintelor.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Experienta in staff (nu pe minecraft, ci pe SA-MP de aproximativ 4-5 ani) si skillurile de comunicare. 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -  Prezenta pe server pe durata prelungita si activitate zilnica marita.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Din cate am vazut, sunt niste oameni destul de okay, care te pot ajuta la nevoie. Nu ii cunosc prea bine incat sa imi spun parerea in mod personal.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Imi place comunitatea, este un server care nu are prea multe buguri (sau cel putin nu le cunosc eu), si imi place /warp VRazvan
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - din cate imi amintesc, de cand am inceput sa joc, parca 1-2 pe zi. Tinand cont ca am gameplay time de 4 zile, presupun ca peste 20-30 de voturi.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Da. Si, bineinteles, voi mai invata pe parcurs.

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord- iSo0uNdz

 

Cerinte optionale, doar pentru facilitarea unor sanse mai mari la helper:

17) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?(https://mc-eg.com/vrazvan) : Da 

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: Da 

20) Ai lasat un comentariu si ai adaugat serverul la favorit pe Minecraft-MP? (https://mc-eg.com/vote) : - Din pacate nu, dar o sa o fac imediat ce imi dau seama cum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

1) Nickname in joc: -Bannyxon_102rus
2a) Varsta: -18 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5000629
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: -Une destul de mare, joc de ceva timp, in special survival.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Am detinut functia de moderator pe serverul gamster.in urma un an aproximativ
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da 
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -1day and 22hours
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Sunt un tip destul de timid, modest zic eu, cu simtul umorului si imi respect pe cine ma respecta.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da, deoarece mi s-au parut oameni de treaba si cu care si poate socializa si chiar creea o mica `````` ` familie ```` ``
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Cred ca `` ` menit`` ` `  este mult spus, dar cred ca as fii potrivit pentru aceasta sarcina deoarece imi place sa respect regulamentul.

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Un membru staff in plus si eu cred ca unul de durata
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -De treaba, cu simtul umorului, nu ii cunosc prea bine,joc de doar 2 zile dar sper sa am ocazia sa ma imprietenesc destul de bine cu ei.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Am mai jucat pe acest server si imi place comunitatea.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -2/3ori (pe fiecare site)
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Sigur nu sunt de multe lucruri in viata, dar sper sa fiu capabil sa il ajut.

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discordBannyxon#7527, dar nu folosesc prea des discordul

 

Cerinte optionale, doar pentru facilitarea unor sanse mai mari la helper:

17) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Da,am donat suma de 10e pentru VIP.

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?(https://mc-eg.com/vrazvan) : Da 

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: Da

20) Ai lasat un comentariu si ai adaugat serverul la favorit pe Minecraft-MP? (https://mc-eg.com/vote) : - Am lasat acum 1 an, Mihai Dragomir daca vreti sa verificati, dar sub nickname-ul DragoNero.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bannyxon_102rus - Respins. Nu ai citit regulamentul pana la capat, nu ai acordat like la prima postare.

iSo0uNdz - Acceptat pentru teste.

Skymat - Acceptat pentru teste.

quwer - Respins. Nu ai citit regulamentul pana la capat, nu ai acordat like la prima postare.

PuppyCorn  - Acceptat pentru teste.

xXRasHeDGX - Respins. Nu ai citit regulamentul pana la capat, nu ai acordat like la prima postare.

 

 

     Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu atat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

         Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa. Discutiile legate de rankup pot duce si acestea la remove instant.

 

          Spor la joaca.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

1) Nickname in joc: -Bannyxon_102rus
2a) Varsta: -18 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5000629
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: -Une destul de mare, joc de ceva timp, in special survival.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Am detinut functia de moderator pe serverul gamster.in urma un an aproximativ
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da (de data asta am dat si like :P)r
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -2days and 8hours
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Sunt un tip destul de timid, modest zic eu, cu simtul umorului si imi respect pe cine ma respecta.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da, deoarece mi s-au parut oameni de treaba si cu care si poate socializa si chiar creea o mica `````` ` familie ```` ``
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Cred ca `` ` menit`` ` `  este mult spus, dar cred ca as fii potrivit pentru aceasta sarcina deoarece imi place sa respect regulamentul.

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Un membru staff in plus si eu cred ca unul de durata
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -De treaba, cu simtul umorului, nu ii cunosc prea bine,joc de doar 2 zile dar sper sa am ocazia sa ma imprietenesc destul de bine cu ei.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Am mai jucat pe acest server si imi place comunitatea.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -2/3ori (pe fiecare site)
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Sigur nu sunt de multe lucruri in viata, dar sper sa fiu capabil sa il ajut.

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discordBannyxon#7527, dar nu folosesc prea des discordul

 

Cerinte optionale, doar pentru facilitarea unor sanse mai mari la helper:

17) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Da,am donat suma de 10e pentru VIP.

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?(https://mc-eg.com/vrazvan) : Da 

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: Da

20) Ai lasat un comentariu si ai adaugat serverul la favorit pe Minecraft-MP? (https://mc-eg.com/vote) : - Am lasat acum 1 an, Mihai Dragomir daca vreti sa verificati, dar sub nickname-ul DragoNero.

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - KenobiMACELARU
2a) Varsta: - 16 ani.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5021012
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: (Da sau Nu): Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: - Vreo 3 ani, cu pauze.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Nu, nu am avut.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu): Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 1 day 5 hours and 55 minutes
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Ma numesc Alex, am varsta de 16 ani, locuiesc in Baia Mare. Sunt in clasa a X-a la Colegiul Economic Nicolae Titulescu. In timpul saptamanii, dimineata sunt la liceu, dupa care urmeaza sa merg la munca, da, lucrez la KFC pe 4h, dupa care restul timpului mi-l petrec la PC. In weekend obisnuiesc sa stau la PC, sa dorm sau sa ies in oras cu baietii.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da, pot lucra in echipa, imi place sa lucrez in echipa.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Nu sunt facut pentru aceasta functie, insa sunt dispus sa invat, ca la randul meu sa-i invat pe ceilalti.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -  As putea  aduce idei noi daca mii se cere parerea si as incerca sa-mi aduc prietenii pe server.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Sunt destul de activi, mereu cand am intrebat ceva pe chat mi-ai raspuns toti Helperii online.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pentru ca imi place server-ul, STAFF-UL este unul matur si cu capul pe  umeri.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - Sincer chiar nu stiu de cate ori am votat serverul, insa stiu sigur ca am facut-o de minim 3 ori pe ambele linkuri.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Presupun ca da.

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord-  Kenobi MACELARU#6942

 

Cerinte optionale, doar pentru facilitarea unor sanse mai mari la helper:

17) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - (Da sau Nu): Da, 10 euro.

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?(https://mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu): Da, sunt abonat.

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: (Da sau Nu): Nu.

20) Ai lasat un comentariu si ai adaugat serverul la favorit pe Minecraft-MP? (https://mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu): Nu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - DoubleD04
2a) Varsta: - 16

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5030110
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: (Da sau Nu): Da, detin un cont premium.
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: - Joc minecraft de cam 5-6 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Da, am fost Helper cam 3-4 luni pe Original(a fost in mc-ro dar acum e inchis), am mai avut mici servere de survival in care am fost fondator si am mai fost admin 2-3 luni MCX(acum nu mai exista serverul)
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - o zi si 3 ore
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Ma numesc Mario, mi se zice Betty, am 16 ani, locuiesc in Vrancea, sunt in clasa a X aH, deobicei dimineata sunt la liceu, dupa-amiaza imi petrec 2-3 ore pe PC, dupa ies in oras si dupa iar pe pc, iar in weekend-uri stau pe pc destul de mult sau ies in oras si ofer respect contra respect.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da, deoarece sunt un tip super sociabil si imi place sa lucrez in echipa.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Eu consider ca sunt "menit" pentru aceasata functie deoarece imi place sa ajut playerii si sa-i sanctionez pe cei care fac rele.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Sunt o persoana activa si as fi o mana de ajutor in plus ca sa pastram chat-ul curat, sa ne ocupam de trapperi etc..
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Din ce am oservat sunt de treaba si raspund rapid la playerii care au nevoie de ajutor.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pentru ca imi place foarte mult server ul si m as bucura sa pot face si eu parte din acesst Staff.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - in jur de 3 sau 4 pe ambele link uri
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Da, sunt gata sa ajut pe oricine are nevoie de ajutor.

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord-  

 

Cerinte optionale, doar pentru facilitarea unor sanse mai mari la helper:

17) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -  Nu 

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?(https://mc-eg.com/vrazvan) : - Da si am activat si talanga.

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?:  Nu

20) Ai lasat un comentariu si ai adaugat serverul la favorit pe Minecraft-MP? (https://mc-eg.com/vote) : - Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nickname in joc:Bull_tamas

2a) Varsta: -11

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:-nu

4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: 1-2 ani

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -da pe un server de al unui prieten care intrau maxim 5 playeri dar mi-asi dori sa am pe eGaming!!

6) Ai citit regulamentul serverului?: -da

7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -3 zile si 12 ore

8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -prima data intru pe server si ma duc si imi repar ce am de reparat si apoi ma gandesc sa fac un video (cate o data fac video nu mereu) dar in principal ma duc la ferma si la taiat copaci!

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -da pentru ca membri staff-ului sunt foarte de treaba!! (mai ales Vrazvan)!!

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -eu sunt priceput in Helper si stiu foarte multe comenzi de Helper si stiu ce e de facut in orice caz!!

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -ofer ajutor celor care au nevoie de ajutor

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -pentru membrii din staff nu am nimic de spus, sunt foarte prietenosi, activi si nicio intrebare de pe chat nu ramane fara raspuns

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -pentru ca o mana de ajutor nu strica

 14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -2

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -da 

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - nu

17) Alte mentiuni: -altele nu mai am

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -da 

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -da

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)-david123#0727

  • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1)Nickname in joc -ionut_YTboss09 

2a)Varstara - 14 ani

2b)Primele cifre ale CNP-ului-16081997

3)Deti cont de minecraft cumparat-nu

4)Ce experienta ai ca jucator de minecraft-4-5 ani

5)Ai avut vreodata functi pe alte servere de Minecraft?Daca da,ce functi ai avut si pe ce perioada?Detialiaza-nu

6)Ai citit regulementul  serverului?- da,lam citit

7)Cat timp ai activ in prezenta serverului de survaival?(use:/ar check):-33 day 1 hors 50 minutes

8)O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale zi cu zi pe server>(mentiune;minim 20 de cuvinte)-Eu sunt un pleyer care ajut pleyeri  nu injur le supun pleyerilor noi ;Bine ai venit pe serve!',eu in fiecare zi eu merg sa lungesc orasul mea sau sa tai compaci.

9)Consideri ca poti lucra cu restul membrilor din echipa(mentiune:minim 10 cuvinte)- Da as putea sa lucreaz cu ei  pentru ca sunt de treaba.

10)Ce te face sa crezi  ca esti menit  pentru aceasta sarcina:(mentiune:minim 10 cuvinte)-Deoarece am inteles regulementul si comenzuile, si as putea sa ajut comunitatea.

11)Ce benefici  ar aduce prezenta ta  in cradul grupului:(mentiune:minim 10 cuvinte)-As putea raspunde la jucatori daca au o problema si voi fi dupa hakeri.

12)Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helper?:(mentiune;minim 10 cuvinte)-Acestia sunt foarte ajutatori si mau ajutat si le multumesc ca mau ajutata.

13)De ce vrei sa oferi ajutar serverului MC.eGaming.RO ?:(mentiune:minim 10 cuvinte)-Deoarece pentru ca e un servar frumos si cu zi ce trece serverul creste.

14)Cate voturi al acordat pana acum serverului ?(use:/vote)-pana acuma aveam 46 de vote dar acuma am  4 vote.

15)Daca vei fi acceptat  pentru teste  esti sigur ca deti bagajul  de cunostinte necesare sa ajuti orce pleyer-Da ,sunt sigur.

16)Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitati?-ionut_YTboss09

17)Ai vreo donatie VIP efectuata ?Daca da  ce suma.-Nu am dar ma gandesc pe parcurs

18)Esti abonat  la canalul Ownerului ,VRazvan?-Da desigur

19)Ai aprieciat  video-ul de prezentarea serverului-Da.

20)Ai lasat un comentariu  si ai adugat serverul la favorite-Da l-am adaugat si am lasat comentariu.

21)Sper sa fiu acceptat. Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bannyxon_102rus - Acceptat pentru teste.

KenobiMACELARU - Acceptat pentru teste.

DoubleD04 - Respins, nu ai citit regulamentul pana la capat, nu ai acordat like la prima postare.

Bull_tamas - Respins, cerere incompleta.

ionut_YTboss09  - Respins, cnp-ul nu confirma varsta si aste invalid, ai interdictie 7 zile de cand ai picat testele. Primesti 7 zile ban pentru deranj administrare server.

 

 Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu atat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

         Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa. Discutiile legate de rankup pot duce si acestea la remove instant.

 

          Spor la joaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -petrica
2a) Varsta: -12

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - nam
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: (Da sau Nu) nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: -4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -da,vip+si sa anuntat ca se anchide sv si din pacate sa anchis
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu) da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -3zile fiz
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -
prima data intru pe server ma gandesc ce as putea face, asa ca ma duc la minat sau la ferma ,si dupa ma duc sa construiesc ceva
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Eu consider ca pot de ce nu.. ? Si sunt foarte de treaba cei din staff
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Am mai lucrat in staff cu toti
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Un chat mai gol, adica fare certuri,injuraturi,spam fara rost sau reclame.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Intelegatori,responsabili,ajutatori,mie mi se pare ca ma inteleg cu ei
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pentru ca de cand joc minecraft nu am mai dat de un asa fain server.. si sunt foarte multi care spameaza si unii fac reclame cu alte servere... 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -1
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -da

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord-petrica#7655

 

Cerinte optionale, doar pentru facilitarea unor sanse mai mari la helper:

17) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - (Da sau Nu) nu

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?(https://mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu)da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: (Da sau Nu)da

20) Ai lasat un comentariu si ai adaugat serverul la favorit pe Minecraft-MP? (https://mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu)da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -Sm0k3W33D
2a) Varsta: -13-->14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - data ii 2005 luna septembrie adica 09 si ziua 05 daca pot va dau cnpul doar sa ma contactati
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: (Da sau Nu) Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: - 5 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Nu 
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu) Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 1 zi si o ora
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Pai ii ajut pe playeri mai cumpar lucruri de la iei construiesc si imi place sa comunic 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da fiindca nu ii injur fiindca stiu regula de anu injura stafful si ca o sa fiu prieten bun cu ei
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pai eu cred ca sunt menit pentru aceasta sarcina pentru ca imi place sa ii ajut pe alti ca la randul lor sa ma jute si ei pe mine
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Ar aduce beneficiile de ai ajuta pe player cu iteme   si  cu ce mai pot
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -De treaba
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pentru ca nu ii buguit ca si celelalte
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -4

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord-LionK1ng#1445

 

Cerinte optionale, doar pentru facilitarea unor sanse mai mari la helper:

17) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - (Da sau Nu) Nu

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?(https://mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu) Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: (Da sau Nu) Da

20) Ai lasat un comentariu si ai adaugat serverul la favorit pe Minecraft-MP? (https://mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu) Nu am lasat un comm dar il am la favorite

Edited by SmokeWeed

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/25/2018 at 11:27 PM, VRazvan said:

1) Nickname in joc: Sentivitegio
2a) Varsta: 16

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5020807
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - da
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: - joc mc din 2013 am facut o pauza de aprox un an si m-am reapucat acm jumatate de an
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Am avut mai multe grade pe Play.McRomania (cel a lui zz) cel mai inalt a fost admin
6) Ai citit regulamentul serverului?: - da 
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 3 zile 21 ore ( 93 ore) facute in aprox o luna (de cand m-am apucat de sv )
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): De obicei intru pe server in jurul orei 17:00 cand intru stau pe discord cu inca 2 prieteni si ne gandim ce putem sa mai construi (deoarece ne place foarte mult sa construim ) avem un mini oras construit care contine o vila , o cetate , un hotel cu 10 etaje, un stadion , statuia libertatii , statuia lui iisus din rio , casa alba un club de la noi din oras in care obijnuim sa mergem sambata , o biserica , un McDonald"s , o casa si o camera cu chesturi (mai multe spawnere ) si o ferma de carti de mending 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Da , sunt un om caruia ii place sa socialezeze cu alte persoane si sunt incantat sa lucrez cu mai multa lume
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Eu consider ca sunt persoana potrivita pentru aceasta sarcina deoare am multa experienta in mc cat si in rezolvarea problemelor de zi cu zi a playerilor 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Sunt o persoana foarte activa si ma consider destul de experimentat si am spirit de echipa
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Cei care sunt momentan in staff sunt oameni de treaba doar ca sunt foarte putini , serios stau cate odata pe sv cate 3-4 ore fara sa vad un membru staff 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Deoarece de cand m-am apucat de sv am inceput sa il indragesc si daca tot se cauta staff si sunt activ ( eu deja raspund la intrebarile adresate de playeri pe chat -- uneori --)
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: in jur de 60
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -sunt foarte sigur de acest lucru 

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord- LeventeCelViolentPOCPOC

 

Cerinte optionale, doar pentru facilitarea unor sanse mai mari la helper:

17) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - nu , dar planuiesc sa o fac 

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?(https://mc-eg.com/vrazvan) : - Da 

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - da si chiar consider ca este un video facut destul de bine 

20) Ai lasat un comentariu si ai adaugat serverul la favorit pe Minecraft-MP? (https://mc-eg.com/vote) : - da 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Tuuki
2a) Varsta: 19

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 1990719
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: Ma joc de la 16 ani dar pe perioade de timp ; sa zicem ca de la un wipe la altul :)
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da si ala pt Helper
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: La momentul aplicari o zi 14 ore si 50 de minute
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): Ma numesc Razvan .Persoana foarte comunicativa , imi place sa ajut pe cei care debuteaza pe server , sunt de obicei activ pe server si ma uit tot timpul pe chat . Ca si comportament sunt foarte calm , nu intru in cearta cu nimeni.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  De cand sunt pe server de fiecare data mam intele super ok cu admini sau helperi

nu vad dece nu ma-si inelege cu toti , toti sunt detreaba.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Spiritul de a ajuta persoanele care debuteaza si sa ii fac sa adore serverul .
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Prin prezenta mea , beneficile ar fi ca serverul ar avea tot timpul un helper pregatit sa ii ajute pe cei care intampina probleme.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Sincer sa fiu nu prea am stat de vorba cu helperi de pe server , pentru ca admini ca si (Indiferent ) au fost prezenti si mau ajutat . Nici nu am avut probleme ca sa cer ajutorul lor.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Imi place ce a ajuns serverul . Am mai jucat si mai demult si se vede un frumos progres facut de membri stafului .Tin sa ii felicit.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Fiind wipe de 4 ori pe un site si odata pe celalalt (pentru ca am uitat ca se putea vota de 2 ori)
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Da pentru ca stiu toate comenzile avand niste experienta din trecut , poate la inceput am sa incep mai greu pana ma obisnuiesc.

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)  Tuki

 

Cerinte optionale, doar pentru facilitarea unor sanse mai mari la helper:

17) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:  Nu dar as putea sa fac in viitor  ,depinde de cum vor evolua chestile.

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?(https://mc-eg.com/vrazvan) : Inainte sa fac cererea nu dar acum DA

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?:  Da (dar trebui  sa fie schimbat  ca lumea nu mai e la fel acum) :)) 

20) Ai lasat un comentariu si ai adaugat serverul la favorit pe Minecraft-MP? (https://mc-eg.com/vote) : Nu 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -Dredd04
2a) Varsta: -16

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5020720
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Da
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: -4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -NU
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -https://imgur.com/a/8k3McrB
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Sunt foarte prietenos cu chatul,farmez foarte mult bani si ajut playeri ca isi construiasca case.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -O sa incerc sa ma imprietenesc cu toti membri din staff,caci ceva nou nu strica.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Sunt destul de activ pe server,inafara cand am probleme la scoala,dar nu conteaza.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Cu cati mai multi cu atata mai bine.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Foarte prietenosi si saritori in caz de mici conflicte.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Deoarece cand eu sunt on nu prea sunt membri Staff care sa dea mut la playeri nesimtiti.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -momentan doar 4 dar voi face mai multe
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord-Dredd04

 

Cerinte optionale, doar pentru facilitarea unor sanse mai mari la helper:

17) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?(https://mc-eg.com/vrazvan) : - Da 

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - DA

20) Ai lasat un comentariu si ai adaugat serverul la favorit pe Minecraft-MP? (https://mc-eg.com/vote) : - Nu dar o voi face

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dredd04 - Acceptat pentru teste.

Tuuki - Respins, nu ai citit regulamentul pana la capat, nu ai acordat like la prima postare.

Sentivitegio - Inactiv.

Sm0k3W33D - Inactiv.

petrica - Inactiv.

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu atat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

         Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa. Discutiile legate de rankup pot duce si acestea la remove instant.

 

          Spor la joaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -DarkLord
2a) Varsta: -13 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5051128
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: (Da sau Nu) inca NU
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: -
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -NU
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu) DA
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -https://imgur.com/ucO81fM
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -intru pe server , salut lumea, ma duc acasa sami fac la casa una alta, ma duc dupa lemn,si deschid crate-uri
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da,deoarece nu imi strica ceva nou
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -sa ajut persone noi de pe server cu anumite lucruri
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -multa prietenie si ajutorare
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -foarte buni , deoarece mo ajutat cand am avut nevoie
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -ca imi place sa ajut lumea
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -3 sau 4 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord-DarkLord

 

Cerinte optionale, doar pentru facilitarea unor sanse mai mari la helper:

17) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - (Da sau Nu) Nu

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?(https://mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu) Da,pe youtobe ma cheama DarkLord

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: (Da sau Nu) DA

20) Ai lasat un comentariu si ai adaugat serverul la favorit pe Minecraft-MP? (https://mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu) inca nu dar o sal adaug cat de curand pot

Share this post


Link to post
Share on other sites

1)Nickname in joc -ionut_YTboss09 

2a)Varstara - 14 ani

2b)Primele cifre ale CNP-ului-1970816204485

3)Deti cont de minecraft cumparat-nu

4)Ce experienta ai ca jucator de minecraft-4-5 ani

5)Ai avut vreodata functi pe alte servere de Minecraft?Daca da,ce functi ai avut si pe ce perioada?Detialiaza-Nu

6)Ai citit regulamentarul severullui-Da

7)Cat timp ai activ in prezenta serverul?-2 day si 19 hors

8)O scurta descriere personala a comportamentului si activitatile tale zi cu zi pe server?-Minez,sau tai lemn,construiesc  case 

9)Consideri ca poti lucra cu cei din grup?-Da

10)Ce te face sa crezi ca esti menit  pentru aceasta sarcina?-Sunt menit pentru ca admini nu sunt uneori activi si intra pleyeri si fac spam  injura sau fac reclame

11)Ce benefici ar aduce prezentarea ta in grup?-Cu cat mai multi cu cat ii mai bine

12)Cum poti descrie actuali helperi?-Sunt de treaba  ajuta oameni si ma ajuta cand nu stiu ceva

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pentru ca vreau sa fiu ca sunt un player destul de vechi 

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -14
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da ii voi ajuta 

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord-ionut_YTboss09#5572

 

Cerinte optionale, doar pentru facilitarea unor sanse mai mari la helper:

17) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - (Da sau Nu)Nu

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?(https://mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu)Da,normal

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: (Da sau Nu)Da

20) Ai lasat un comentariu si ai adaugat serverul la favorit pe Minecraft-Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - mihail222
2a) Varsta: - 14 ani si 6 luni

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5040909
3) Detii ?cont de Minecraft cumparat?: - nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: - 4-5 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: - da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 1 zi 6 ore 20 minute
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - sunt un player normal , care lucreaza in echipa
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - stiu aproape toate comenzile 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -  beneficiul ar fi ca sunt activ 1-2ore pe zi luni-vineri , in weekend aproape toata ziua
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - uneori off si te ajuta la nevoie
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - de ore ce am intalnit sitoati in care playeri nu aveau prezenta staff-ului si aveau nevoie
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - da

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord) - mihail222

 

Cerinte optionale, doar pentru facilitarea unor sanse mai mari la helper:

17) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - nu

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?(https://mc-eg.com/vrazvan) : - da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - da

20) Ai lasat un comentariu si ai adaugat serverul la favorit pe Minecraft-MP? (https://mc-eg.com/vote) : - nu

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - Terror
2a) Varsta: - 20

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 1981417
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:(Da sau Nu) - Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: - Destul de foarte multa :))
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Am avut si pe alte servere dar si aici, Razvan stii bine :)).
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu) - De la coada la cap chiar l am citit
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de Survival?[use: /ar check]: - mai mult de 26h
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Multe nu sunt de zis, dar mai ajut playerii uneori cu intrebarile.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Pai avand  in vedere ca am experienta si am mai lucrat cu unii din staff, eu zis ca da.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pentru ca imi place sa ajut playerii si echipa in acelasi timp.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Asta ramane de vazut pe viitor, depinde si de viitorii colegi de echipa cat si de mine.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Nici nu i pot lauda dar cred din cate am vazut ca si cam fac treaba cu unele exceptii.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Mi e drag serverul si am si prieteni care joaca aici + ca imi era dor sa fac treaba asta :)).
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - Undeva in jur de 10.

15) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord- Terror

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - (Da sau Nu) - Da 10 euro.

17) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?(https://mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu) Da

18) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: (Da sau Nu) Da

19) Ai lasat un comentariu si ai adaugat serverul la favorit pe Minecraft-MP? (https://mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu) Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

1) Nickname in joc: -Killerut
2a) Varsta: -31

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 1870110
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: - Joc de 3 ani sau 4
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: - DA
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -5 zile 12 ore 25 de minute
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Joc serverul de foarte mult timp am inceput sa il joc de acum 3 anu si doresc sa ajut playerii cu raspunsuri legate de joc sa ajut la mentinerea unui server linistit si adecvat fara jigniri
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da de ce sa nu pot daca si ei comunica cu mine
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Sunt responsabil nu imi place favorizmul si nu gresesc sunt o persoana corecta
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Un joc cat mai placut pe server si multa distractie 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Sunt de treaba si isi fac meseria
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pentru ca am mult timp online si sunt nenumarate ori cand nu este nici un membru staff on
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -11
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Bagaj nu detin dar de ajutat ajut orice plaier cu orice intrebare legata de server

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord-Killerutz
#4493

 

Cerinte optionale, doar pentru facilitarea unor sanse mai mari la helper:

17) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Da 5 euro

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?(https://mc-eg.com/vrazvan) : - Nu dar ma abonez 

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: Da

20) Ai lasat un comentariu si ai adaugat serverul la favorit pe Minecraft-MP? (https://mc-eg.com/vote) : - Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...