Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

➣ [Cereri] Helper Minecraft-Survival

Recommended Posts

DarkLord - Respins, ban permanent, inselatorie + multiple conturi.
ionut_YTboss09  - Respins, ban permanent, multiple conturi + limbaj staff.
mihail222 - Respins, nu ai citit regulamentul pana la capat, nu ai acordat like la prima postare.
Terror - Respins, nu ai citit regulamentul pana la capat, nu ai acordat like la prima postare.

Killerut - Acceptat pentru teste.

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu atat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

         Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa. Discutiile legate de rankup pot duce si acestea la remove instant.

 

          Spor la joaca.

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -IonitaJR
2a) Varsta: -18

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5001210
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: (Da sau Nu) NU
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: - 4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Helper pe sv de MC timp de 2 saptamani,am pierdut functia datorita unei probleme la calculator
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu) DA
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 21 de ore,momentan
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Sunt activ pe server 3,4 ore pe server si stau imi fac ceva la casa,minez,chestii de minecraft
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da,am mai fost acceptat Helper pe acest server de catre VRazvan
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -  da,deoarece am mai fost Helper pe mai multe servere si doresc sa ajut si acest server dupa un recent wipe
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - as ajuta  la mentinerea limbajului  decent si as ajuta la oprirea reclamelor pt alte servere
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - grupul de helperi este bine constituit,VRazvan a facut alegeri bune
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pot fii activ cand nu este un admin si nu sunt badaran
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 6
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Da

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord- IonitaJR

Edited by IonitaJR

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 minutes ago, Terror said:

1) Nickname in joc: - Terror
2a) Varsta: - 20

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 1981417
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:(Da sau Nu) - Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: - Destul de foarte multa :))
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Am avut si pe alte servere dar si aici, Razvan stii bine :)).
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu) - Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de Survival?[use: /ar check]: - Peste 60h
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Multe nu sunt de zis, dar mai ajut playerii uneori cu intrebarile.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Pai avand  in vedere ca am experienta si am mai lucrat cu unii din staff, eu zis ca da.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pentru ca imi place sa ajut playerii si echipa in acelasi timp.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Asta ramane de vazut pe viitor, depinde si de viitorii colegi de echipa cat si de mine.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Nici nu i pot lauda dar cred din cate am vazut ca si cam fac treaba cu unele exceptii.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Mi e drag serverul si am si prieteni care joaca aici + ca imi era dor sa fac treaba asta :)).
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - Undeva in jur de 16.

15) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord- Terror

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - (Da sau Nu) - Da 10 euro.

17) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?(https://mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu) Da

18) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: (Da sau Nu) Da

19) Ai lasat un comentariu si ai adaugat serverul la favorit pe Minecraft-MP? (https://mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu) Da

 



 

Edited by Terror

Share this post


Link to post
Share on other sites

IonitaJR - Acceptat pentru teste.

Terror - Acceptat pentru teste.

 

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu atat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

         Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa. Discutiile legate de rankup pot duce si acestea la remove instant.

 

          Spor la joaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: - RybaK
2a) Vârsta: - 19 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5000124
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: (Da sau Nu) Da
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - Joc acest joc de la aproximativ 12 ani, am avut o perioada cand am lucrat si in bukkit.
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Am detinut 2 functii in total pe minecraft: Prima data a fost prin 2014 si am avut functia de admin aproximativ 3-4 luni  pe un server englez detinut de un roman, iar a doua oara a fost pe acest server acum 4-5 luni si a fost functia de helper.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu) Desigur.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - Nu prea am ore jucate ca abia m-am reapucat si vad ca s-a dat si wipe, dar in trecut am avut rankul de veteran.
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - Sunt un baiat mai rezervat, dar imi place sa ajut jucatorii si sa ma distrez jucandu-ma pe server, imi place sa cunosc persoane noi.
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Desigur, nu este o problema, pot coopera bine cu staff-ul.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - Cred ca sunt potrivit deoarece am mai detinut functii in staff in trecut si stiu cam cu ce se mananca, functia de helper fiind cea mai accesibila dintre ele.
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - Timpul petrecut de mine in staff a fost mai mult un ajutor menit jucatorilor noi sau celor care au avut nelamuriri ca acestia sa activeze pe acest server.
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - Sincer nu prea ii cunosc pe noii helperi, dar banuiesc ca isi fac treaba bine daca au fost alesi de Razvan.
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - Deoarece este server-ul meu preferat, pe care am jucat mult timp si pe acest server m-am distrat cel mai fain.
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - Deocamdata nu am multe, dar in trecut votam zilnic.
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Desigur.

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- RybaK

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? - Deocamdata nu.

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu) Desigur, sunt abonat de mult timp.

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? (Da sau Nu) Da.

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu) Da.

Edited by RybaK

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: - ddumitrescu22
2a) Vârsta: - 15

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -  5040113
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: (Da sau Nu) Nu
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - 1 an
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu) Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - 40 ore
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) -  intru si vad cine este online,ma apuc sa minez,eventual mai lucrez la casa si ferma
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Da deoarece sunt un tip sociabil si intelegator
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - Pentru ca sunt activ si imi place acest server de mc
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - Prezenta unui helper in anumite ore ale zilei si ajutorul in cadrul problemelor
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - Sunt foarte sociabili si de mare ajutor,nu abuzeaza de rank
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - Pentru ca imi place acest server si vreau sa il aducem la gloria avuta
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - 24
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? -  Da 

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- Nu am

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Timasd777

2.a 17

2.b 5011223

3. Nu

4. Jucator  de 4 ani

5. Da, am avut gradul de Helper de un server acum 2-3 ani, CactusCraft se numea daca tin bine minte, am avut acest grad pana la sfarsitul serverului

6. Da

7. 34H si 50 mins

8. Sunt o persoana cu un simt al umorului bine dezvoltat, intru pe server, salut playerii, apoi ma apuc si contruiesc, votez si daca ramane timp, mai ajut si alti player cu constructii sau iteme

9. Da, consider ca pot lucra cu ceilalti membri ai grupului  deoarece imi place sa comunic cu oamenii, imi place sa ajut si sa dau idei

10. Motivul pentru care aplc pentru functia de Helper este fiindca imi place sa ajut player, iau modelul altor helperi, consider de cuviinta ca  inca un membru cu umor in Staff, nu strica :)

11. Un beneficiu ar fi ca ar exista inca un om ce are activitate zilnica, dimineata de la 5 si seara de 6-7

12. Foarte intelegatori, amuzanti, stiu sa aplice regulamentul la nevoie dar si sa fie corecti atunci cand e cazul

13. Pentru ca mi-a placut acest server inca din prima zi si cred ca, cu putin noroc se va ridica tot mai sus in top

14. Asta nu mai stiu, este 1 aprilie s-au resetat  statusurile, dar consider ca am peste 20 de voteuri, votez dimineata si seara

15.Da. Voi da tot ce pot si ma voi stradui sa fac comunitatea fericita

16.Marian Cucoanes#6474

17. Nu inca, urmeaza saptamana asta

18.Da, sunt

19. Da, apreciez fiecare videoclip

20.Not yet

Share this post


Link to post
Share on other sites
  Quote

1) Nickname în joc: -Veverita2006
2a) Vârsta: -Am varsta de 13 ani.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:50602243
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: -Nu detin cont de minecraft cumparat.
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? -Experienta mea de jucator este de 3 ani.
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. -Nu am avut.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da l-am citit.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: -2 days 6 hours 40 minutes
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) -Vorbesc cu playerii mult si ma inteleg cu ei pe server ma joc in jur de 2-3 ore pe zi.
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) -Desigur,pentru ca m-as intelege bine cu rest-ul membrilor.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  -Activitatea pe care o am pe server si ma inprietenesc usor cu altii.
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  -Pot aduce activitate mai mare staff-ului si a ajuta playerii.
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  -Actualii helperi sunt de treaba si activi.
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  -Pentru ca este o comunitate mare si as dori sa o ajut sa se dezvolte.
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] -Nu imi apare cate vot-uri am pana acum.
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? -Da sunt sigur.

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord-Veverita900

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -iulianro
2a) Varsta: -16

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5020714
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu,

4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: -2 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Admin 4 luni ca dupa acea sa inchis serverul
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -1 zi si 5 ore
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Comportamentul meu este unul receptiv,adecvat,astfel incat sa pot ajuta toti playeri. Imi place sa explorez si sa minez
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Desigur membri serverului cat si staff-ul este prietenos miar face placere sa fac parte din staff
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -iplace sa ajut playeri si sa rezolv orice nemultumire sau neintelegere a lor.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -pot ajuta pleyeri la nelamuririle lor sau la building
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Membri grupui de helperi sunt foarte harnici si prietenosi,astfel incat nici o intrebare a unui player nu ramane fara raspuns.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pentru ca este un server  foarte fain si imi petrec mai tot timpul pe el
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -5
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Eu cred ca da in cei 2 ani de cand joc minecraft am capatat ceva experienta 

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -nu
17) Alte mentiuni: -Dornic sa ajut aceata comunitate! 

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Da!

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -desigur ca da

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)-iulianro#3615

Share this post


Link to post
Share on other sites

RybaK - Respins, inactiv.

ddumitrescu22 - Respins, nerespectare cerinte model.

Timasd777 -Respins, nerespectare model

Veverita2006 - Respins, nerespectare cerinte model.

iulianro - Respins, nu ai acordat like, nu ai citit regulamentul pana la capat.

 

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu atat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

         Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa. Discutiile legate de rankup pot duce si acestea la remove instant.

 

          Spor la joaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/6/2019 at 9:42 AM, Iulian2002 said:

1) Nickname in joc: -iulianro
2a) Varsta: -16

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5020714
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu,

4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: -2 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Admin 4 luni ca dupa acea sa inchis serverul
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 5 zile
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Comportamentul meu este unul receptiv,adecvat,astfel incat sa pot ajuta toti playeri. Imi place sa explorez si sa minez
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Desigur membri serverului cat si staff-ul este prietenos miar face placere sa fac parte din staff
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -iplace sa ajut playeri si sa rezolv orice nemultumire sau neintelegere a lor.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -pot ajuta pleyeri la nelamuririle lor sau la building
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Membri grupui de helperi sunt foarte harnici si prietenosi,astfel incat nici o intrebare a unui player nu ramane fara raspuns.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pentru ca este un server  foarte fain si imi petrec mai tot timpul pe el
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -14
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Eu cred ca da in cei 2 ani de cand joc minecraft am capatat ceva experienta 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -nu
17) Alte mentiuni: -Dornic sa ajut aceata comunitate! 

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Da!

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -da

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)-iulianro#3615

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 1) Nickname în joc: -Veverita2006
    2a) Vârsta: -13 ani.

    2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:5060224
    3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: - Nu.
    4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? -Am experienta de 4 ani de minecraft.
    5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. -Nu.
    6) Ai citit regulamentul serverului?: - Nu,dar am sa il citesc.
    7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: -3days 10hours 5 minutes.
    8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) -Sunt o persoana sportiva imi place sa joc basket si sa conduc kart-ul.Ma inteleg bine cu prietenii si ma inprietenesc usor.
    9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) -Desgiur pentru ca mi se pare de treaba staff-ul precedent.
    10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  -In opinia mea cred ca ii pot ajuta pe altii cu diferite intrebari despre server/joc.
    11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  -Ar putea aduce activitatea a staff-ului pe server.
    12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  -Nu cunosc actualii helperi.
    13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  -Doresc sa ofer acest ajutor pentru ca este o comunitate populata si prietenoasa.
    14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] -Nu imi arata cate am acumulat.
    15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? -Desigur doar trebuie sa citesc regulament-ul.

    16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord-Veverita900#5002

     

    Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

    17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? - Nu,nu am.

    18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : - Da,sunt abonat.

    19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? - Da.

    20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : - Nu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: -HoriaBanciu98
2a) Vârsta: -20

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 1981029
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: Nu
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - Nu multe
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: -  Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - 3 zile
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) -  Sunt o persoana pasnica si greu de enervat si pe server explorez si vreau sa fiu bun la ceva in clan
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Nu cred dar vreau sa incerc exprinte noi cu o comunitate noua
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - Nu ma face special daca am rank mare sa mic, pentru mine jocul este principalul obictiv 
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  -  Nici una pentru ca sunt doar un incepator si vreau sa invat pe parcurs
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - Sunt ok imi raspund la apelare si nu incearca sa fiu aronganti cu mine
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  -  Simnt nevoia de a ajuta comunitatea spre un viitor mai frumos si curat
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - Multe
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Nu stiu sa raspund

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- HoriaBanciu #7302

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc:  DreaMReapeR88
2a) Vârsta:  18 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5000804
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: - Da, 2.
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft?  - Basic Minecraft (Vanilla), joc de la 11 ani nu prea m-am oprit, am folosit si Forge o perioada.
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Nu.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - 13h 20m
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - Glumet, rare ori activ in chat dar ajut cu ce stiu si pot cand e nevoie, in general stau pe server cand nu am alte activitati de facut (4h+/zi).
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Desigur, nu poate fi o experienta rea, in plus, toti sunt de treaba si ascultatori.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - Chiar daca nu am experienta m-am jucat mult cu comenzi de minecraft si vanilla si forge, si stiu ce inseamna sa ai un grad pe un server, inclusiv responsabilitatile.
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - Sunt genul de om care atunci cand nu mai are nimic de facut in minecraft inafara de explorat si descoperit chestii noi, stau si vorbesc cu lumea in chat, ajut si sunt foarte des activ. In plus, sunt mai mult decat capabil sa intretin un grad acoperind mai mult decat cerintele.
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - Nu prea activi, dar si cand sunt isi fac prezenta simtita, ajuta cu ce pot, si chiar fac o treaba buna.
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - In principal pentru ca stiu ca ma apropii destul de repede de momentul in care nu mai am ce face si pentru ca nu vreau sa las server-ul (este un server foarte bun in opinia mea) incerc sa gasesc ceva nou, interesant de facut.
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - 1 momentan, dar asta pentru ca nu prea sunt genul care voteaza sau iese din minecraft sa urmareasca un link, dar sigur o sa votez de acum incolo, si nu pentru recompense neaparat, ci pentru ca merita un loc mai inalt pe lista de servere de top si o comunitate mai mare.
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Cel mai probabil o sa stiu majoritatea cerintelor, dar din moment ce nu am mai avut grad pana acum sigur o sa fie o greseala sau mai multe pe care o sa le fac, dar nimic nu e perfect.

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- dreamreaper88

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? - Nu, nu sunt genul care doneaza pentru servere sau site-uri online.

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu) Da (Cristian Dumbravescu)

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? (Da sau Nu) Nu, dar o fac imediat ce termin acest Reply.

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu) Nu, dar o fac imediat ce termin acest Reply.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: - Flaco
2a) Vârsta: - 14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 1970718
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: - Nu
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? -3 ani
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - am avut pe 3 servere. Am aplicat pentru postul de builder iar ei m au acceptat
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da

7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - 30 minute
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - Pai... Intru pe server joc creative, sunt atras de build asa ca petrec foarte mult timp pe creative. Pe survival imi place sa mi exprim creativitatea de exemplu sa mi fac un castel medieval, sau o casa enorma in copac s.a.
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Da, sunt genul de persoana sociala si sunt foarte de treaba si am dezvoltat simtul umorului, cred ca m-as intelege toata echipa.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - Imi place sa ajut lumea, dar in acelasi timp sunt si foarte strict cand este vorba de regulament :D
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - Sunt o persoana foarte activa, daca un player are nevoie de ajutor si nu este nici un staff pe server poate sa imi dea un mesaj pe discord
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - Sunt niste persoane foarte de treaba dar sunt unii care ii cred pe cei mai agramati oameni  posibil..
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - Din cate am vazut serverul nu este un server pustiu. 
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - De 2 ori
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Da.

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- Nu sunt pe server. Daca se poate sa imi trimita cineva link catre server ma   numesc  Wh1t3 N1gga#1528

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? -  Nu am avut nici o donatie 

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : - Da

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? - Da

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP?: - Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

1) Nickname în joc: -666diavolu
2a) Vârsta: -12

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - nu il stiu (imi pare rau)
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: - Da
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? -Foarte Buna
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. -|Minecraft-Romania / ######
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? 2ore si 5 minute (o sa fac mai multe daca nu sunt de ajuns)
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) -As ajuta playeri care au nevoie , ar raspunde la intrebarile adresate de playeri.
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) -Da deoarece ma pot ajuta cand nu stiu ceva.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  -Deoarece este un server frumos si merita administrat
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  -As putea raspunde la problemele jucatorilor si as avea grija de chat
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  -De treaba , sociabili , destepti
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  -Deoarece este un server minunat
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] -2 deoarece azi m-am apucat si m-am indragostit de server
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? -Da

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord-666diavolu

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? -  Nu

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : Da

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? - Da

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : Da

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, 666diavolu said:

 

1) Nickname în joc: -666diavolu
2a) Vârsta: -12

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - nu il stiu (imi pare rau)
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: - Da
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? -Foarte Buna
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. -|Minecraft-Romania / ######
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? 15
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) -As ajuta playeri care au nevoie , ar raspunde la intrebarile adresate de playeri.
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) -Da deoarece ma pot ajuta cand nu stiu ceva.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  -Deoarece este un server frumos si merita administrat
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  -As putea raspunde la problemele jucatorilor si as avea grija de chat
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  -De treaba , sociabili , destepti
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  -Deoarece este un server minunat
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] -2
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? -Da

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord-666diavolu

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? -  Nu

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : Da

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? - Da

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : Da

 

Edited by 666diavolu

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: -SnakyDappy
2a) Vârsta: -14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:  1960622
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: (Da sau Nu)NU
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? -3 ani 
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. -deci ideia e am avut rank de admin pe serveru unui prieten serveru era play.######.ro isa din cauza ca serveru nu aducea profit in orice fel a fost inchis ,,, asa ca mam reprofilat si vreau sa ajut alt server in orice fel asa ca aplic aceasta cerere de helper sperand sa o luati in considerare
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu)Da 
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: -50 de minute insa planuiesc sa raman e super serveru
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) -1 vorbesc mult 2 ma plictisesc asa ca ajut playeri 3 fac builduri 4 ma plimb 5 sunt atent la chat 6 primesc key pt activitate 7 sap in mina 8 fac rost de materiale pt builduri 9 mor in end ...din nou si din nou si din nou 10 ma dau batut 11 strang bani sa cumpar elytra XD cam asta fac pe fiecare server XD 
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) -da normal , in primul rand ias cunoaste pe toti apoi mas inprieteni cu iei , apoi as incerca sa ma integrez in team cat de repede posibil
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  -1 joc mult minecraft .....2 ma pricep la comenzi .... 3 imi place sa stau ocupat ..... cunosc minecraftu foarte bine ,,, comunitatea pare de treaba .....+aveti nevoie de helperi
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  -experienta  in tot ce are legatura cu minecraftu si faptu ca vreau sa ajut serveru sa devina cat mai mare +ador survival 
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  -folositori inca din primul minut in care am intrat pe server par de treaba 
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  -pentru ca vreau sa ma reoientez dupa disparitia vostului server pe care il sustineam ....+ serveru ieste super adica ii primu server din romania care are giganti in spawnu de la survival
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] -2 deocamdata
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? -Dap 

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord-SnakyDappy

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: - Raswaan
2a) Vârsta: - 18 ani.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5001022
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: (Da sau Nu) Nu.
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - Destul de multa experienta acumulata datorita varstei.
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Da, am detinul functia de Admin pe o perioada de aproximativ 2 luni.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu) Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - Am aproximativ 7 ore acumulate astazi, deoarece tot astazi am aflat de server.
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - Comportamentul este unul foarte normal, neavand confilcte cu ceilalti jucatori, chiar ajuntandu-ne la nevoie, comunicand si chiar am legat relatii de prietenie cu unii dintre ei.
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Desigur.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - Rabdarea si placerea de a ajuta.
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - Nu sunt diferit de ceilalti, probabil mai multa comunicare.
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - Nu am prea vazut Helperi online, dar cu siguranta cat timp au aceasta functie inseamna ca o merita.
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - Deoarece, prin prezenta mea pot usura jocul celor noi veniti.
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - 2, deoarece astazi am intrat pe server.
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Desigur.

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- Raswaan

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? -  Nu, inca nu am o donatie.

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu) Da.

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? (Da sau Nu) Da.

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu) Da.

Share this post


Link to post
Share on other sites
41 minutes ago, Strike76 said:

1) Nickname in joc: - Strike
2a) Varsta: -14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5040213
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: - aproape 8 ani.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Am avut Helper, Moderator, Admin pe un server asemanator acestuia, am avut admin acum aproximativ 1 luna.
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da 
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -1 day si 4h 
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Sunt un baiat de treaba intelegator, cu simtul umorului si ma integrez usor in comunitati noi si incerc mereu sa imi fac prieteni noi.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da, nu am nici o problema cu nimeni daca esti om cu mine is om cu tine dupa vorba asta ma iau.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Am destula experienta cu diferite tipuri de playeri si cunosc majoritatea conezilor ca staff si ca player.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Ati avea un helper on aproape tot timpul (daca am si eu timp evident) si voi putea ajuta aceasta comunitate cu cunostiintele pe care le am.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Helperi nu prea am vazut dar am vazut cei 2 owneri si mi s-au parut oameni de treaba si daca ai o intrebare pe chat sa fii sigur ca ei ti-o vor raspunde.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Cum am mentionat mai sus mi-ar placea sa pot ajuta aceasta comunitate cu cunostiintele si serviciile mele.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -4
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu
17) Alte mentiuni: - Da, la postarea de sus am gresit playtime cum am modificat aici am 1d si 4h

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Da

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)Strike#8075

 

Edited by Strike76
sa precizez ca am gresit acolo sus si am pus aici ca am 1d si 4h.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strike - Acceptat pentru teste. 

Raswaan - Respins, nu ai dat like primei postari deci n-ai citit tot regulamentul.

SnakyDappy  - Acceptat pentru teste. 

666diavolu - Respins, cerere incompleta.

Flaco - Respins, nu ai orele necesare.

DreaMReapeR8 - Respins, nu ai dat like primei postari deci n-ai citit tot regulamentul.

HoriaBanciu98 - Respins, nu ai dat like primei postari deci n-ai citit tot regulamentul.

Veverita2006 - Acceptat pentru teste.

iulianro - Acceptat pentru teste.

 

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu atat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

         Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa. Discutiile legate de rankup pot duce si acestea la remove instant.

 

          Spor la joaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: -666diavolu
2a) Vârsta: -12

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - nu il stiu (imi pare rau)
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: - Da
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? -5-6 ani
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. -|Admin,Helper si Inperial
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? 15 ore si 45 de minute
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) -Sunt un baiat de treaba, gras , de treaba imi place sa am prieteni ,stiu cand e nevoie sa ma opresc.
9) Consi deri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) -Imi place serverul , nu am ce face si imi place serverul.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  -Deoarece este un server frumos si stiu destul de bine comenzile necesare.
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  -Ati avea un helper cat de cat online (depinde daca am timp)
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  -Sunt de treaba , mereu se gandeste si la alti nu numai la ei.
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  -Deoarece este un server minunat si are nevoie de helperi online
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] -4
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? -Da

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord-666diavolu#4992

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? -  Nu

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : Da

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? - Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: - Raswaan
2a) Vârsta: - 18 ani.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5001022
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: (Da sau Nu) Nu.
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - Destul de multa experienta acumulata datorita varstei.
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Da, am detinul functia de Admin pe o perioada de aproximativ 2 luni.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu) Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - Am aproximativ 12 ore acumulate astazi, deoarece tot astazi am aflat de server.
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - Comportamentul este unul foarte normal, neavand confilcte cu ceilalti jucatori, chiar ajuntandu-ne la nevoie, comunicand si chiar am legat relatii de prietenie cu unii dintre ei.
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Desigur.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - Rabdarea si placerea de a ajuta.
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - Nu sunt diferit de ceilalti, probabil mai multa comunicare.
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - Nu am prea vazut Helperi online, dar cu siguranta cat timp au aceasta functie inseamna ca o merita.
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - Deoarece, prin prezenta mea pot usura jocul celor noi veniti.
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - 2, deoarece astazi am intrat pe server.
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Desigur.

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- Raswaan

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? -  Nu, inca nu am o donatie.

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu) Da.

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? (Da sau Nu) Da.

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu) Da.

Edited by Raswaan

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: - Awhful
2a) Vârsta: - 18

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 6001014
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: Nu .
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - 5-6 ani.
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Nu.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: -  16 zile.
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) -  Îmi place să colectez resurse, să fac baze subterane, să mă ocup de ferme, sa vorbesc cu playerii și să ajut când este nevoie. 
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Da, consider că pot lucra în echipă cu restul membrilor din staff pentru că sunt niște persoane cu care poți comunica ușor.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - Pentru că îmi place să acord tot timpul ajutor celor care au nevoie și să ofer sfaturi și informații.
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - Un helper destul de activ  și o mână de ajutor în plus.
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - Atunci când sunt activi își dau silința, ajută playerii și sunt de treabă.
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - Pentru că îmi place server-ul și joc de mult timp pe acesta.
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - Momentan doar 4, început de lună.
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Desigur.

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- Kiru#3290

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? -  Nu.

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : - Da, sunt.

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? - Da.

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : - Nu, dar urmează să o fac. 😋

  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

666diavolu - Respins, nu ai orele necesare. 

Raswaan - Respins, nu ai orele necesare.

Awhful - Acceptat pentru teste.

 

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu atat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

         Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa. Discutiile legate de rankup pot duce si acestea la remove instant.

 

          Spor la joaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...