Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

➣ [Cereri] Helper Minecraft-Survival

Recommended Posts

1) Nickname în joc: - R3SP3K7
2a) Vârsta: - 22

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 1970331
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?:  Nu
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? -  3-4 ani
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Da, am avut functia de admin in primul an ca jucator de minecraft
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da 
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - 7 zile si 8 ore
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - Sunt o persoana prietenoasa, imi petrec timpul ca constructor de case, decoratii (tip town) si socializarea cu restul jucatorilor
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Consider ca-s pritenos si respectos iar avand in vedere ca-s calitati necesare pentru lucru in echipa ma cred capabil.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - Sunt o persoana care se intereseaza de tot ce se intampla iar acest lucru ma face sa ma implic si sa ajut.
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - Prezenta mea ar aduce ajutor necesar jucatorilor si mentinerea paci intre jucatori.
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  -Un  Membru cu cunostinte-le necesare care da tot ce poate pentru jucatori.
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - Cum am mentionat mai sus ma interesez despre tot ce se intampla si imi place sa ofer ajutor-ul meu .
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - 7 luna asta.
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Da ma vad capabil.

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- R3SP3K7

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? - 60 EURO

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : Da 

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? Da 

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : Da 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Ady 

2. am 12 ani

3. 5040830

4. medium

5. nu am avut dar mi as dori pe acest server

6. da 

7. ozi si 22 ore

8. prima data intru pe server ma gandesc ce as putea face, asa ca ma duc la minat sau la ferma , apoi ma apuc sa construiesc ceva

9. da as putea sa lucrez membri ca desa am casva  membri cu care muncesc

10. nu stiu 

11. ii ajut cei pe care nare nimic si nici aiteme sau mai ajut pe aia care sunt omorati de alti oameni dupa server

12. nu am vazut pe nimeni cu rank de helper 

13. pentru ca multi au nevoie de ajutor

14. 6 ori

15. da o sa ajut pe toti membri dupa server 

16. nu am avut niodata vip

17. altele nu mai am 

18. da mam abonat

19. da lam apreciat  videol pentru server

20. server nume AdyGamingYT si pe discord AdyGamingYT

Edited by AdyGamingYT

Share this post


Link to post
Share on other sites
42 minutes ago, mihail2 said:

1) Nickname în joc: - mihail222
2a) Vârsta: - 14 ani si 10 luni

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -  504009
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: - nu
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? –  4-5 ani
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: - da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - da
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) –   minez, construiesc, sunt un jucator glumet intelegator cu cei lalti si imi place sa ajut alti jucatorii
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) – da de oare ce ii cunosc pe cei din staff si cred ca ma voi integra de minune in grup
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - sunt menit de oare ce imi place sa ajut si comunic
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  -  beneficiul ar fi ca sunt mai tot timpu on mai ales in weekend 
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  -  nu ii pot descrie de oare ce nu prea am mai vazut helper….
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - de oare ce nu am mai vazut helper si am aflat de pe discord ca aveti nevoie de ajutor
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] – 16
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - da

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord– mihail222

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? -  nu

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : - da

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? - da

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : - da

 

Edited by mihail2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: -SnakyDappy
2a) Vârsta: -14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5040910
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: (Da sau Nu)NU
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? -3 ani 
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. -deci ideia e am avut rank de admin pe serveru unui prieten serveru era ....[nu pot scrie sa nu fac reclama]  isa din cauza ca serveru nu aducea profit in orice fel a fost inchis ,,, asa ca mam reprofilat si vreau sa ajut alt server in orice fel asa ca aplic aceasta cerere de helper sperand sa o luati in considerare
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu)Da 
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: -3 zile si 11 ore 
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) -1 vorbesc mult 2 ma plictisesc asa ca ajut playeri 3 fac builduri 4 ma plimb 5 sunt atent la chat 6 primesc key pt activitate 7 sap in mina 8 fac rost de materiale pt builduri 9 mor in end ...din nou si din nou si din nou 10 ma dau batut 11 strang bani sa cumpar elytra XD cam asta fac pe fiecare server XD 
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) -da normal , in primul rand ias cunoaste pe toti apoi mas inprieteni cu iei , apoi as incerca sa ma integrez in team cat de repede posibil
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  -1 joc mult minecraft .....2 ma pricep la comenzi .... 3 imi place sa stau ocupat ..... cunosc minecraftu foarte bine ,,, comunitatea pare de treaba .....+aveti nevoie de helperi
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  -experienta  in tot ce are legatura cu minecraftu si faptu ca vreau sa ajut serveru sa devina cat mai mare +ador survival 
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  -folositori inca din primul minut in care am intrat pe server par de treaba 
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  -pentru ca vreau sa ma reoientez dupa disparitia vostului server pe care il sustineam ....+ serveru ieste super adica ii primu server din romania care are giganti in spawnu de la survival
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] -2 deocamdata
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? -Dap 

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord-SnakyDappy

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? - nope

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : - (Da sau Nu)DA

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? - (Da sau Nu)Da

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : - (Da sau Nu) nu

Edited by SnakyDappy

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: -ionuthuat
2a) Vârsta: -11

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - nu am momentan
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: - Nu
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? -3 ani de minecraft
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. -Nu am avut
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: -5zile si 20 de ore
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) -nu injur ,ma comport cum trebuie,ajut playeri
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) -da, eu cred ca pot lucra cu ei
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  -eu cred ca sunt menit pentru aceasta sarcina pentru ca ajut toti playeri
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  -eu cred car ar aduce beneficiul de a inmulti staff-ul
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  -actuali membri ai grupului de helperi sunt foarte buni
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  -eu vreau sa sa ofer ajutor serverului pentru ca vreau sa ajut toti playeri
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] -1 =(((
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? -da il detin

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord-momentan nu sunt dar cred ca voi intra cand voi fi aceptat la test promit[ma va chema lilmirror]

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: -lionwhite
2a) Vârsta: -14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 50442029
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: (Da sau Nu) nu
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? -5-6 ani
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. -am mai avut si pe acest server helper 3 saptamani dar l-am pierdut din cauza inactivitati .Am mai avut admin , fondator si cam atat
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu) da 
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: -
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) -1 day si 30 min
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) -da pentru ca membri staff ului sunt de treaba
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  -Pentru ca presupun ca am informatiile suficiente pentru acest grad
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  -mai multa activitate din partea mea si a staff ului

12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  -sunt de treaba , sunt intelegatori si as putea lucra cu ei
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  -pentru ca nu ar strica mai multa activitate din partea staff ului 
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] -in jur de 14-15
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? -da

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord-Andreiboss#9752

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? da cu un alt nume Andreiboss dar asta in anul 2017- 

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu) da

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? (Da sau Nu) da 

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu) da

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: - xZukEe
2a) Vârsta: - 19

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5000229
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: (Da sau Nu) Nu.
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - Joc din versiunea 1.1, dar am facut pauze intre timp.
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Am avut Helper mai demult cand eram pe la inceput si co-fondator pe server-ul unui prieten, dar asta acum ceva ani. 
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu) Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - Nu am jucat survival, eu joc doar skyblock momentan, am 6 ore si 26 de minute.

8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - Pai ce pot sa spun, intru pe server si imi vad de treaba, ma joc cu prietenii, daca cineva are nevoie de ajutor sau intreaba ceva pe chat deobicei ii raspund eu daca este cazul sa stiu rarspunsul la problema pe care o are si cam atat.
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Normal, nici nu se pune problema.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - Pai din simplul fapt ca imi place sa ajut oamenii si sa lucrez in echipa.
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - Posibil o echipa mai unita, mai bine organizata si coordonare mai buna si chiar poate mai multi playeri, deja am adus vreo 7-8,
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - Nu am avut ocazia sa fac cunostinta cu acestia din cauza ca la momentul actual ma joc doar skyblock, iar pe acest mod de joc nu am vazut helperi on.
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - Din simplul fapt ca imi place server-ul, este bine organizat si bine pus la punct, este putin lag din cand in cand, dar nu este o problema mare, presupun ca se poate rezolva.
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - Am folosit comanda si nu-mi scrie, dar am dat intre 6 si 10 mai mult ca sigur si o sa continui.
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Sa speram.

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- xZukEe#0039

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? -  Nu am donat.

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu) Da

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? (Da sau Nu) Da

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu) Comentariu nu am lasat, dar server-ul este adaugat la favorit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - iTzCrack
2a) Varsta: - 13
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: - 5-6 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Da, chiar V.I.P
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: 12 ore, 15 minute!
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Deci, Jobul meu este WoodCutter momentan, si imi place sa fac caternica cu playeri!
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da, adica de ce nu!
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pai, imi place sa sa ajut oameni!
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Nu stiu.. dar voi incerca sa ajut cu ce pot si sunt activ mult timp 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Sunt foarte de treaba nu am mai vazut pe alte servere asa staff-uri sunt de mare ajutor si prietenosi
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pentru ca de cand joc minecraft nu am mai dat de un asa fain server.. si sunt foarte multi care spameaza si unii fac reclame cu alte servere... The best server eGaming
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 17 de voturi in total
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Da logic

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu
17) Alte mentiuni: - VRazvan e sexy

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Da

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)-? iTzCrack#9993

  •  
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

iTzCrack - Respins, warn activ si cerere incompleta.

xZukEe - Respins, nu ai citit regulamentul pana la final, nu ai acordat like conform ultimei cerinte din primul post.

lionwhite - Acceptat pentru teste.

ionuthuat - Respins, cerere incompleta.

SnakyDappy - Acceptat pentru teste.

mihail222 - Respins, warn activ.

Ady - Respins, inactiv.

R3SP3K7 - Respins, inactiv.

 

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu atat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

         Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa. Discutiile legate de rankup pot duce si acestea la remove instant.

 

          Spor la joaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: -Florin2k19
2a) Vârsta: -14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5051675
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?:(Da sau Nu) NU.
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? -5 Ani.
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. -Am avut pe un server Helper si dupa am luat admin, dar sa dat wipe si nu mai mia dat gradul, am facut alta cerere de helper si nu mai sa uitat nimeni la ea, si dupa 2 zile sa inchis serverul. Dar server-ul era deschis de 3 ani jumate.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu) Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - 2 ore
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - Ma numesc Florin, am 14 ani, sunt din Mizil, imi place sa joc football,baschet,gaming si sa ies cu iubita la fild, dar ce-l mai mult ma pasioneaza gaming.
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) -Da pot lucre in echipa cu restul membrilor in grup
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  -Sunt active 7-8 ore pe zi, si cand este vacanta poate si mai mult . 
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  -Curat chat-ul de spameri, curat server-ul de codati,etc.
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  -Sunt activi cat de cat, 
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  -Vreau sa ajunga un server mare.
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] -2
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? -Da.

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord-STEFAN2005 # 8180

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? - Nu am donat pana acum, dar in viitor o sa donez

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu) Da

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? (Da sau Nu) Da

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu) Da

Edited by Florin2k19

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - CapitanuAxinte
2a) Varsta: -15 (in curand 16)

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5031119
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: (Da sau Nu)- Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: - 6-7 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Helper-Admin-Builder-Vip(perioade diferite cea mai scurta fiind de 1 luna si cea mai lunga de 6 luni) pe diferite servere de la mici pana la mari dar in special pe servere mici.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu) DA
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de SkyBlock?[use: /ar check]: -1.10h *deabea am inceput dar voi juca mai mult*
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Sunt Alin am 15 ani cum am mai zis ,sunt din Iasi sunt destul de amabil si usor de placut ma joc jocuri cum ar fi LoL *League of Legends* , Minecrat,WoW*World Of Warcraft*, W3*Warcraft 3*, Cs 1.6*Counter Strike 1.6* etc. Sunt un mare iubitor de anime-uri in special cele horror,romance,drama,mister. Pe minecraft deobicei joc in mare parte survival si skyblock fiind preferatele mele si sincer ma descur la construit ,supravietuit si alte treburi pe care ar trebuii sa le stie cam orice alt jucator.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da! Aveti niste oameni minunati si sincer cred ca as putea face parte din echipa voastra si m-as potrivi de minune!
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Dorinta de a ajuta serverul , staff-ul, playeri , de a aduce imbunatatiri serverului si de a face serverul mai popular!
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Un prieten in plus pentru toti, un nou membru in staff, un ajutor de nadejde, un bun cooperant si un om care nu se lasa usor!
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Niste oameni minunati care cred ca au potentialul de a ridica serverul in culmea fericirii!
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Actual mi-as dori sa imi ocup o parte din timp jucand pe acest server si de a ajuta toti cei care conduc serverul sa il aduca pe drumul cel bun!
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 2 *am de cand sa incep in forta zilele urmatoare*

15) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord- Axinte#9362

 

Cerinte optionale, doar pentru facilitarea unor sanse mai mari la helper:

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - (Da sau Nu) Nu

17) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?(https://mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu) Da

18) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: (Da sau Nu) Da

19) Ai lasat un comentariu si ai adaugat serverul la favorit pe Minecraft-MP? (https://mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu) Nu

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: -: Romansul
2a) Vârsta: - 14 Ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5050216
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: (Da sau Nu) Nu
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - Joc de cam 2 ani
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Cam o luma o functie de helper pe alt server
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu) Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: -Momentan nu prea am activitate dar am mai jucat pe acest server acum un an si am avut ceva activitate 
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) -Incerc sa ajut ,sunt calm cat de cat , imi vad de treaba mea , ajut daca este nevoie pe chat 
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) -Da pentru ca imi place aceasta idee de helper 
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  -Pentru ca am ceva experienta si cum am spus si mai sus imi place sa fac asta 
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - Un membru staff in plus ar ajuta 
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - Niste persoane cat de cat oke , care isi fac treaba 
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - Pentru ca este un server relativ micut si vreau sa ajunga unul mare si sa fie respectat
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] -
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? -Eu unul spun cada 

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord-Romansul si daca va referiti la nick ul discordului Romansul#5534

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? - Nu

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu) Da 

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? (Da sau Nu) Da 

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu)Nu

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: - Robertq999
2a) Vârsta: - 16

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - Prefer sa nu-mi dizvulg identitatea!
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: (Da sau Nu) Da
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - Jucator de Survival Games si Survival 
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Am avut functiile de : Owner , Admin si Moderator . Owner am fost cand am deschis serverul meu de 1vs1 pe nume "WazePVP'' . Admin am fost pe un server de survival ( nu mai tin mintele ) . Iar Moderator am fost pe un server de Survival Games timp de 7 luni , serverul denumit NetixPVP.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu)  Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - 3h and 5min
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - Imi place sa fac job-uri pentru ca imi place sa farmez !
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Da , deorece sunt o fire foarte prietenoasa si amuzanta si ma integrez rapid intr-un grup nou.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - Experienta mea in functiilor pe minecraft !
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - Un server mai distractiv si mai plin de viata .
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - Sincer , nu cunosc niciunul .
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - Pentru ca imi place serverul si este unul fericit. 
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - Sincer , niciunul . 
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Desigur

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- Robertq999

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: - BigJooe
2a) Vârsta: - 17 ani.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -  50107
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: Nu
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - Joc din 2013 si am fost helper pe o alta comunitate romaneasca.
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Helper (3 luni) dupa care s-a dat wipe la sv.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - 1 zi si 2 ore.
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - Ma numesc Eduard, am 17 ani, sunt la Liceul de Arta, imi place sa cant la pian si sa imi fac prieteni noi. Lucrul in echipa este una din abilitatile mele. Imi place sa ma distrez dar si mai mult sa fiu serios.
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Desigur, asta imi place cel mai mult la Minecraft.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - Faptul ca am experienta necesara functiei de helper.
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  -  Un server mai linistit, cu mai putine probleme, supraveghiat cat de bine se poate.
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - Sunt destul de prietenosi, mi-ar placea sa lucrez cu ei.
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - Deoarece este o comunitate ce merita sa fie sustinuta de catre jucatori de calitate.
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - 8 voturi.
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Desigur.

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- BigJooe

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? -  Nu, nu am.

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : Desigur

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? Da

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: - Veltrod
2) Vârsta: - 14

3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: - Da.
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft?  - Joc acest joc de mai bine de 5 ani dar cu pauze intre.
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Da am fost helper, moderator si admin, dar asta a fost acum multa vreme.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - 1 zi, 2ore si 55 minute
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - Incerc cat mai mult sa ajut playerii cu informatii dar si cu materiale, imi place sa ii vad ca se simt fericiti.
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Sunt prietenos si cooperativ de fel, deci nu pot da decat un raspuns afirmativ.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - Eu cred ca pot ajuta playerii la nevoie si ii pot ajuta sa se simta bine pe server.
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - Eu incerc sa ma fac cat mai placut si cat mai util
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - Nu am vazut foarte multi online in timp ce eram si eu dar cei pe care i-am vazut au fost foarte de treaba.
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - Pentru ca incerc sa dezvolt comunitatea si incerc sa o ajut sa ramana una prietenoasa.
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote]  -  Momentan, de 4 ori.
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Da

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- Veltrod

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? -  Nu

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : - Da

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? - Da

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? - Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Nickname in joc- adyRO123

2a.Varsta-14 2b.Primele 7 cifre ale CNP.ului-5040118

3.Detii cont de Minecraft cumparat?-Nu

4 ) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft-2 ani

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza:Nu am mai avut nicio functie,am jucat pana acum doar cu prieteni 6) Ai citit regulamentul serverului?-Da

7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?-1 zi si 30 de minute

8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server-Nu imi place sa pacalesc playeri in fiecare zi ma joc cu prietenii si vorbim pe discord 9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?-As vrea sa pot face parte din staff.ul server.ului pentru a ajuta playerii incepatori asa cum am fost si eu ajutat la inceput

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?-Vreau sa fac ceva important pe server

11 ) Ce ben eficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?-Voi ajuta playerii cu informatii si le voi prezenta regulile

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?-Sunt foarte de treaba si intelegatori

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?-Vreau sa prezint regulile jucatorilor si sa le respect de asemenea

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?-6 voturi

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?-da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?-nu

17) Alte mentiuni-Sper sa imi fia acceptata cererea

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?-Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?-Da

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii?  (https://mc-eg.com/discord )-adyRO123#0466

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: -ionuthuat
2a) Vârsta: -11

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - nu am
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: - nu
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? -3 ani
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. -nu am avut
6) Ai citit regulamentul serverului?: - da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: -4 zile si 9 ore
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) -eu sunt activ mereu pentru ca imi place sserverul
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) -da,consider ca pot lucra cu ei
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  -eu cred ca sunt menit pentru aceasta sarcina pentru ca vreau sa ajut playeri
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  -prezenta mea ar aduce una mai buna pentru ca eu nu me cert cu nimeni
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  -actuali membri ai crupului de Helperi sunt foarte buni la treaba lor
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  -vreau sa ofer ajutor serverului pentru ca este serverul meu preferat
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] -1
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? -da sunt sigur ca il detin

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord-momentan nu sunt in grupul  de Discord dar voi intra si ma va chema lilmirror

 

 

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? -nu am o donatie 

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : - Da sunt abonat

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? - da pentru ca imi place ce face

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : - Da

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: -xVincenzo
2a) Vârsta: -16

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5030107
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: - Da
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? -joc din 2013, iar online din 2016
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. -Da, pe eGaming, in toamna lui 2018
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: -1d
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) -Vand iteme jucatorilor, retusez casele, si ajut playerii daca nu sunt membrii staff online
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) -Da, consider ca am abilitatile necesare pentru a colabora cu restul membrilor echipei eGaming.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  -Consider ca aceasta sarcina ar aduce numai beneficii serverului, deoarece pot ajuta playerii si as tine chatul serverului activ.
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  -Cateva dintre beneficiile pe care le-as putea aduce serverului ar fi: ajutarea playerilor, folosindu-mi cunostintele dobandite, o activitate sporita avand in vedere ca am terminat ciclul gimnazial, deci am timp pentru oirce altceva acum si seriozitate.
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  -Consider ca actualii membri ai grupului Helper sunt oameni muncitori, respectuosi si maturi.
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  -Deoarece este singurul server care m-a facut sa ma intorc la Miencraft dupa o pauza de aproximativ 6 luni si cred ca numarul mare(si tot in crestere) de playeri de pe eGaming ar trebui sa fie direct proportional cu numarul membrilor Helper, respectiv staff.
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] -minim 15 voturi
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? -Da, consider ca detin bagajul de cunostinte necesar pentru a putea ajuta orice jucator.

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord-robert_37#2985

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? - Da, am donat pana acum pe ambele conturi aporximativ 200 de lei, si voi dona in continuare pentru a-mi sustine serverul pereferat.

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : - Da

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? - Da

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu)

Edited by robert37
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: - JustGod
2a) Vârsta: -19 

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5000606
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: - Nu
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - Vreo 7 ani 
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Am avut pe RO admin prin 2014-15' , am detinut un server aveam o medie de 15 pers on , am mai fost aici helper dar s-a dat wipe si m-am lasat 
6) Ai citit regulamentul serverului?: - da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - 3zile 15 ore 50 de minute 
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - responsabil si activ
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) -Da , sunt de treaba restul din staff
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - toate calitatile 
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - prezenta mai activa a staffului
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - nu ii cunosc 
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  -  deoarece ii un server frumos 
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - nu imi arata
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Da stiu cum sa faci banii , stiu cam tot 

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- JustGod

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? -  momentan nu 

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : da

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? da

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : comentariu nu  am adaugat

Edited by JustGodBro
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

1) Nickname în joc: - cPrEsSs_YT
2a) Vârsta: -13

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - nu ma lasa mama sa le spun
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: DA
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - joc de 3-4 ani si presupun ca stiu tot ce tine de Minecraft si de serverele acestuia
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. -Da, am avut Admin pe un server creat de un Youtuber timp de 4 luni si as fi reusit sa ma mentin mai mult daca voiam
6) Ai citit regulamentul serverului?: - da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - in prezent 24.06.2019 am 12ore si 30 min
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - pai imi fac casa si incerc pe cat posibil sa ii ajut pe ceilalti, iar daca nu stiu, ma informez ca atunci cand mai intreaba cineva sa ii pot raspunde
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) -Da, deoarece am mai lucrat la un server si cred ca stiu cum stau lucrurile
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  -Dupa cum am spus..... am fost si  Admin pe un alt server
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  -As ajuta membrii eGamingului cand au nevoie(daca pot)
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  -Foarte de treaba
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  -Este un server bun iar playeri sunt super
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] -Nici nu mai stiu
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? -DA

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord-cPrEsSs_YT

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? - Nu am

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : da

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? da

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : -da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: - Sensei
2a) Vârsta: - 20

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 1981126
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: (Da sau Nu) nu
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - Ma joc de prin 2011/12 cred
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Nu mai sunt sigur
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu) Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - 6 Days 22 Hours 50 Minutes
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - Sunt prietenos, imi place sa ajut playerii la inceput de drum care nu stiu cum se mananca treaba si sunt destul de activ
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Da, nu vad nici o problema in a face asta
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - Nu mi se pare o sarcina grea, ma adaptez in functie de situatie
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - Ar exista o persoana aproape in permanenta care sa se ocupe de problemele playerilor
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - Nu cred ca i-am prea vazut pe server, deci nu-mi pot da cu parerea
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - E nevoie de cineva care sa fie on mai mereu sincer
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - Luna asta? 20 cred, am dat destule de cand joc
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Da iar daca nu ma pricep, stiu unde sa caut

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- Brunostefan

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? -  nu

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu) nu

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? (Da sau Nu) da

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu) nu

  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/25/2018 at 11:27 PM, VRazvan said:

Cerere helper

1) Nickname în joc: -hooo17
2a) Vârsta: -14 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 7856397012864
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: (Da sau Nu):Nu
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? -Ma pricep cat de cat la build
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. -din pacate nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu): Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: -1 day 1 hours
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) -pai cand intru ma apuc direct de facut xp apoi minez nu intot deauna stau cu baieti grei de vorba si mai ma distrez putin (caut case parasite 😃 )
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) -cam asa asi crede nu am dusmani pe sv nu ma iau de nimeni eu zic ca da
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  -pai am vazut ca staff-ul nu prea sta si nu strica un helper prin preajma
0n11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  -Nu stiu cred ca pot aduce niste benefici cum ar fii scandalurile de pe sv vad foarte des asa ceva pe sv
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  -pai nu vrea am vazut helperi pe sv asa ca nu prea am ce zice...
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  -pentru mie imi place foarte mult sv si asi vrea si eu sa ajut acest sv
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] -+nu stiu cred ca vreo 6  7 
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? -da

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord-Vladholip

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? - nu din pacate

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu) DAP

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? (Da sau Nu) Da dar nu toate

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu) Nu deocam data

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: Hell0Madafaka
2a) Vârsta: 14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5050214
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: (Da sau Nu) Da
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - Jucasem 2 ani minecraft si ca playier si ca admin/owner, m-am lasat 1 an si am reinceput acm 1 saptamana sa ma rejoc,mai cunosc cv worldedit,comenzi mai normale
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - era un mic server de maxim 20 playieri in care eram owner am fost admin pe fun si inca cateva grade pe servere de factions americane (Helper--->Moderator)
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu) Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - 24H 
https://imgur.com/a/mYb0AJo
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - nocturn,ajutator,friendly,respectuos activitatea mea este 80% seara deci cred ca ati avea nevoie de un staff care sta in mare parte noaptea :D
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Da normal, nu-s un antisocial... Daca ei ma respecta ii respect si eu
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - intrebarea (8) "nocturn,ajutator,friendly,respectuos activitatea mea este 80% seara deci cred ca ati avea nevoie de un staff care sta in mare parte noaptea :D"
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - Pai, pot ajuta multi playieri raspundand la intrebari, plus ca is mai singurul on noaptea 1AM-10AM
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - Pai nu prea is de asta zic sa fac si eu o cerere acolo ca mna ajut serverul daca nu pot dona
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - pentru ca nu exista admini on seara 1AM-10AM + nu prea am vazut Helperi
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - (nu sunt sigur) 4 pe fiecare site ca joc de 4 zile pe sv
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? -Oricine invata de la Owner la Membru deci cred ca da daca nu imi intreb superiori/veterani

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- Hell0Madafaka

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? -  Nu dar mai prin iulie cred ca donez 5E

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu) DA best content ever :D

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? (Da sau Nu) Da

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu)   Da

  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: -VioMat
2a) Vârsta: -13

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 52530958
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: (Da sau Nu) Nu
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - 4 ani si 3 luni
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu) Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - 9 h
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - Pe acest server ma voi juca aproape zilnic...sunt activ stiu sa ajut playeri de pe server care nu stiu comenzi serverul reguramentul etc.
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Desigur. deoarece staff-i sunt foarte de treaba
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  -asa cum ati vazut am o experienta in comenzi dar nu multe xd 
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  -O sa ajut oameni sa se placa serverul sau sa-i ajut
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - DeTreaba
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - misepare foarte bun serverul si tare SA SUSTIN
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - 3
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? -Desigur

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- o Sa intru.

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? - nu

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu) Normal il ador =s

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? (Da sau Nu) normal si share =D

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu)  da

Share this post


Link to post
Share on other sites

VioMat - Respins, nu ai citit regulamentul pana la final, nu ai acordat like conform ultimei cerinte din primul post.

Hell0Madafaka - Acceptat pentru teste.

hooo17 - Respins, deranj administrare server.

Sensei - Acceptat pentru teste.

cPrEsSs_YT - Respins, ban permanent.

JustGod - Acceptat pentru teste.

xVincenzo - Acceptat ca si helper.

ionuthuat - Respins, nu ai citit regulamentul pana la final, nu ai acordat like conform ultimei cerinte din primul post.

adyRO123 - Respins, inactiv.

Veltrod - Respins, inactiv.

BigJooe - Respins, inactiv.

Robertq999 - Respins, inactiv.

Romansul - Respins, nu ai citit regulamentul pana la final, nu ai acordat like conform ultimei cerinte din primul post.

Florin2k19 - Respins, nu ai citit regulamentul pana la final, nu ai acordat like conform ultimei cerinte din primul post.

 

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu atat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

         Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa. Discutiile legate de rankup pot duce si acestea la remove instant.

 

          Spor la joaca.

  • Like 1
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...