Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

➣ [Cereri] Helper Minecraft-Survival

Recommended Posts

1) Nickname în joc: -AfGanistaNu
2a) Vârsta: -Am 21 de ani.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 1980601
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: (Da sau Nu)Nu
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? -Joc de multi ani minecraft.(aproximativ de la varsta de 14 ani)
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. -Helper,moderator(permanent,normal daca erai inactiv primeai remove)
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu)Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: -3 ore si 40 minute
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) -Salut ma numesc Emy si am varsta de 21 de ani,locuiesc in orasul Dragasani,Judetul Valcea.Pot spune ca eu pe server lucrez la casa si ferma mea,inca nu am terminat pentru ca abia ce m-am apucat.Nu am foarte multe ore pe server,dar o sa fac.Am mai avut odata helper pe acest server si este un server Ok din punctul meu de vedere.
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) -Da,consider ca pot lucra in echipa,imi place munca in echipa mai ales atunci cand vezi ca ai cu cine muncii si nu ceilalti doar asista la munca de o practici tu,pun si ei o mana de ajutor.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  -Cum am spus am mai fost helper ,sunt matur,prietenos si respectos.
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  -O sa am grije ca playerii sa aibe un joc placut fara injuraturi sau certuri pe server atunci cand nu este un membru staff on.
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  -Un grup bine format de oameni cu capacitati normale si foarte de treaba.Felicitari!
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  -Pentru ca este un server ok cum am mentionat mai sus si doresc sa ofer o mana de ajutor.
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] -Cred ca undeva la 5-6 voturi,nu imi apare.
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? -Sa fiu sincer o sa ma mai interesez si o sa mai aflu detalii pentru a fi pregatit pentru orice intrebare pusa de player.

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord-Afganistanul

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? - 5 euro

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu)Da

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? (Da sau Nu)Da

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu)Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: - RazvanMorcovul
2a) Vârsta: -13

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 50908
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: - Nu,este contul meu original
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? -Ma joc de vreo 2-3 ani si sunt un bun coechipier
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. -Am avut pe alte 2 servere helper pe o perioada de 2 luni
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: -32 de ore
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) -Activ ,implicat si calm
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Da
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  -Sunt activ
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  -Oameni buni pe sv
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  -Nu atat de activi
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  -Are nevoie
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] -4 sau 6 deoarece nu ma joc de mult timp
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? -DA SUNT !

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord-RazvanMRZ#7072

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? - Nu am

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : - Da 

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? - Normal deoarece eu sper ca voi fi staff pe acest server si ori ce staff  ar aprecia videoul de prezentare

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : - Da,normal!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: - quwer
2a) Vârsta: - 14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 040918
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: - Da
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - 4-5 ani
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Nu.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: -  2 zile si 19 ore
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) -  Îmi place sa fac trade cu playeri , si sa ma inprietenesc cu ei pe discord.
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Da, consider că pot lucra în echipă cu restul membrilor din staff pentru că sunt niște persoane cu care poți comunica ușor.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - Pentru că îmi place să acord tot timpul ajutor celor care au nevoie 


11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - Un helper cu care poti coordona usor si un viitor builder
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - Sunt niste persone foarte tari si te poti baza pe ei sa te ajute
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - Pentru că îmi place server-ul și joc de mult timp pe acesta.
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - In jur de 7-8 ca nu am mai avut cand sa mai intru ca am fost ocupat
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Desigur.

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- quwer#8959

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? -  Da , 5euro

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : - Da, sunt.

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? - Da.

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : - Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: -BlueWolfy30
2a) Vârsta: -14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5041230
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: (Da)
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? -joc de 4 ani
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. -admin pe un server nu mai stiu exact numele am fost admin un an
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da)
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: -30 min
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) -sunt foarte de treaba dar uneori ma enervez
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) -probabil 
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  -experienta si nevoia voastra de staff
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  -mai putin hackeri
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  -niste persoana de treaba si isi fac treaba
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  -pentru ca imi place sa fiu staff
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] -4
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? -da

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord-BlueWolf

 

 

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : (Da)

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? (Da)

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : (da)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: - VosSzX
2a) Vârsta: - 18

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5010121
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: - Nu
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - joc de la 13 ani,decand minecraft-ul avea versiunea 1.7,ce vremuri :)
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Am avut Admin in anul 2016
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da ,impreuna cu cele 8 reguli pentru helper
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - acum am 19 ore , inainte de wipe am avut intr 36-40 de ore
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - Sunt o persoana care se adapteaza repede si comunic cu toti cei care au nevoie , am spirit de gluma si o limita de bun simt si glume , ma supar greu dar daca pe server sunt jignit de vreun jucator nu il pot ierta , ajut cu tot ce pot si ador sa fac asta indiferent de dificultate sau testare a abilitatilor mele.
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Da , deoarece sunt o persoana prietenoasa si blanda :) si co-operativa si ajutatoare.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - imi place sa ajut foarte mult incepatorii dar si profesionistii cu tot ce pot si tot ce stiu eu mai bn.
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - Ajutorul pentru player-i si activitatea mea pe eGaming si linistea pe acest server forta.
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - Momentan nu ii cunosc pe toti dar siguri sunt toti de treaba ca tot restul STAFF-ului.
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - Vreau sa ajut serverul din mai multe motive , dar cel mai intemeiat este acela de a pune dinnou serverul pe picioare , asa cum a fost odata, cand obisnuiam sa ma joc impreuna cu prietenii mei.
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - Votez de fiecare data cand intru , serverul merita tot respectul , am 5+ vote.
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Da , normal , cu experienta decand am fost admin si cu 5 ani de minecraft sunt destul de pregatit

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- Nu sunt pe serverul de discord, pentru ca eu nu prea folosesc discord sincer , pt ca nu prea am cu cine vorbii , dar sigur voi putea 100% :) , dar imi las contul AndreyFZR
#5501

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? -  nu

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : - Da , am lasat si coment prezentarii serverului ,

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? - Da ❤️

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : - Da

Edited by VosSzX

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: ADSerbandsp
2a) Vârsta: 14 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 50400910
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: - Nu( am avut doar ca a fost hackuit )
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - aproximativ 5 ani
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Da am mai avut helper sau vip pe mai multe servere de minecraft din fosta comunitate  ( deoarece nu stiu daca mai exista  ) mc-ro.ro , dar totusi am avut o experienta de cam 1 an si jumatate pe fostul server terror.minecraft-romania.ro avand si ajungand de la helper pana la operator , is urma sa iau manager doar ca serverul s a inchis
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da 
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - 1 zi 13 ore si 30 minute
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - Pai eu zilnic incerc pe acest server sa devin din ce in ce mai stackat dar cand vad ca un player care e de obicei la inceput cere ajutor cu o comanda sau cu ceva banii incerc sa il ajut 
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Dupa experienta mea de pe fostul serverul terror asa cum am mai spus , eu ma consider destul de serios incat sa lucrez in echipa cu staff ul si  imi asum tot ce fac 
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - Acest server imi place foarte mult si simt ca am sansa de a ajuta cum pot acest server si nu vreau sa pierd aceasta sansa
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - eu o sa incerc zilnic sa fiu cat de activ imi permite timpul ca sa pot ajuta toti jucatorii care o sa aibe nevoie
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - Din pacate nu ii cunosc ca sa ii pot descrie dar cred ca sunt totusi capabili daca sunt helperi
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - Pentru ca este un server foart fain si imi face placere sa ma joc pe el si dc nu sa il si ajut 
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote]  eu zic ca am minim 7 doar ca nu pot vedea acum
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Eu zic ca da

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- ADSerbandsp 🔶MC.eGaming.RO🔶#8873

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? -  Nu , sincer ma gandeam sa fac doar ca am zis ca mai intai sa incerc sa aplic pentru helper

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : Da 

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? Da 

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : - Nu

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: -Cristi_FTW
2a) Vârsta: - 18

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5001005
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: (Da sau Nu)Da
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - 6 ani
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Pe toate Serverel Mari / Manager Staff / Operator cu lunile :) 
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu) Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - 1 zi 8 ore si 15 minute :) 
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - Imi place sa ajut 
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) -Da o pot face pentru ca am mai facut-o de multe ori :) 
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - Ca am mai fost membru Staff.
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - Incerc sa ajut la popularea serverului 

2) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - momentan n am vazut un membru staff [Helper/Moderatorii] pe server.
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - Pentru ca nu prea aveti staff activ .
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - vreo 5-6 
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? -Dap 

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- Cristi_FTW

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? - Nup

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu) Da

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? (Da sau Nu) Da

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu) Nu

Share this post


Link to post
Share on other sites

BlueWolfy30 - Respins, nu ai citit tot regulamentul unui helper.

quwer - Respins, nu ai citit tot regulamentul unui helper.
Cristi_FTW - Respins, nu ai citit tot regulamentul unui helper.

ADSerbandsp - Respins, nu ai citit tot regulamentul unui helper.

VosSzX - Respins, nu ai orele necesare.

RazvanMorcovul - Respins, inactiv. 

AfGanistaNu - Respins, inactiv.

 


@quwer @RazvanMorcovul @Afganistanul @Cristi_FTW @ADSerbandsp @VosSzX @BlueWolfy30 
De acum cei ce vor minti in cererile de helper cum ca au citit regulamentul vor lua ban 7 zile pe forum cat si pe serverul de minecraft. Asta ca nu-mi mai pierd eu timpul cu toti, eventual daca imi pica cu tronc o sa va dau si o luna sa nu va mai vad prea curand.

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu atat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

         Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa. Discutiile legate de rankup pot duce si acestea la remove instant.

 

          Spor la joaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: - VosSzX
2a) Vârsta: - 18

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5010121
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: - Nu,nu cred ca am sa il cumpar, nu stiu , poate.
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - joc de la 13 ani,decand minecraft-ul avea versiunea 1.7
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Am avut Admin in anul 2016-2017
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da ,impreuna cu cele 8 reguli pentru helper.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - 1 zi si 10 ore , inainte de wipe am avut intr 36-40 de ore
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - Sunt o persoana care se adapteaza repede si comunic cu toti cei care au nevoie , am spirit de gluma si o limita de bun simt si glume , ma supar greu dar daca pe server sunt jignit de vreun jucator nu il pot ierta , ajut cu tot ce pot si ador sa fac asta indiferent de dificultate sau testare a abilitatilor mele.

Si imi doresc aceasta functie deoarece ma motiveaza de 10 ori mai mult sa fiu cel mai activ.
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Da , deoarece sunt o persoana prietenoasa si blanda :) si co-operativa si ajutatoare.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - imi place sa ajut foarte mult incepatorii dar si profesionistii cu tot ce pot si tot ce stiu eu mai bn.
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - Ajutorul pentru player-i si activitatea mea pe eGaming si linistea pe acest server forta.
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - Momentan nu ii cunosc pe toti dar siguri sunt toti de treaba ca tot restul STAFF-ului.
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - Vreau sa ajut serverul din mai multe motive , dar cel mai intemeiat este acela de a pune dinnou serverul pe picioare , asa cum a fost odata, cand obisnuiam sa ma joc impreuna cu prietenii mei.
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - Votez de fiecare data cand intru , serverul merita tot respectul , am 5+ vote.
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Da , normal , cu experienta decand am fost admin si cu 5 ani de minecraft sunt destul de pregatit

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- Nu sunt pe serverul de discord, pentru ca eu nu prea folosesc discord sincer , pt ca nu prea am cu cine vorbii , dar sigur voi putea 100% :) , dar imi las contul AndreyFZR
#5501

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? -  nu

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : - Da , am lasat si coment prezentarii serverului ,

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? - Da ❤️

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : - Da

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: Hakai13
2a) Vârsta: 18

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5103013
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: Nu
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? Zic că mă pricep la nivel mediu', îmi pot face casă miştocară şi să supravieţuiesc, cu redstoneu' o duc binişor, îs fanu' caselor logice şi îmi place ninsoarea.
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. Da, helper tot aici la voi... nu mai ştiu exact cât şi nu ştiu ce aş putea detalia :))
6) Ai citit regulamentul serverului?: Desigur
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: https://imgur.com/a/cCf0sg1
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) Încă lucrez la piramida mea şi încerc să-mi fac iteme(că iar am murit), şi în rest stau la farmat xp sau cresc vaci :)
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) Desigur, mereu am preferat munca în echipă decât cea solo, te ajută să socializezi şi să împărtăşeşti idei.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  Mi-a spus Nostradamus ;) , şi dacă am făcut-o o dată cred că o pot face şi a doua oară :D
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  Pe lângă faptul că se "ridică" gradul de protecţie tot odată va scădea rata "bulangeriei nocturne", aşa o numesc eu dacă se întâmplă după 1dimineaţa  şi ar mai fi o persoană care să aibă o opinie când un player are nevoie de ajutor.
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  Nu am văzut nici unul până acum aşa că nu mă pot pronunţa
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  Vreau fly,  , lăsând gluma, Idk... un fel de intuiţie..., în decursul vieţii mele am jucat pe o grămadă se servere diferite de jocuri diferite, unele se închideau repede, altele mergeau pe pile, altele erau doar pentru bani ş.a., lucruri care nu le-am observat pe eGaming, I mean dude... e suficent să votezi şi ai un trai decent! Iteme "gârlă" deci nu prea există lucruri pentru care să donezi şi să strice balanţa no pay-pay.
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] : Nu apare
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Da

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord) - Hakai13

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? - Nu

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : - Da

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? - Da

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : - Nu

Share this post


Link to post
Share on other sites

VosSzX - Respins, inactiv.

Calcifer - Respins, nu ai citit regulamentul pana la capat.

 

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu atat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

         Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa. Discutiile legate de rankup pot duce si acestea la remove instant.

 

          Spor la joaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

1) Nickname în joc: - VosSzX
2a) Vârsta: - 18

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5010121
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: - Nu.
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - joc de la 13 ani,decand minecraft-ul avea versiunea 1.7
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Am avut Admin in anul 2016-2017
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da ,impreuna cu cele 8 reguli pentru helper. Fortza Egaming !
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - 2 zile , 9 ore si 11 minute
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - Sunt o persoana care se adapteaza repede si comunic cu toti cei care au nevoie , am spirit de gluma si o limita de bun simt si glume , ma supar greu dar daca pe server sunt jignit de vreun jucator nu il pot ierta , ajut cu tot ce pot si ador sa fac asta indiferent de dificultate sau testare a abilitatilor mele.

Si imi doresc aceasta functie deoarece ma motiveaza de 10 ori mai mult sa fiu cel mai activ.
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Da , deoarece sunt o persoana prietenoasa si blanda :) si co-operativa si ajutatoare.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - imi place sa ajut foarte mult incepatorii dar si profesionistii cu tot ce pot si tot ce stiu eu mai bn.
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - Ajutorul pentru player-i si activitatea mea pe eGaming si linistea pe acest server forta.
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - Momentan nu ii cunosc pe toti dar siguri sunt toti de treaba ca tot restul STAFF-ului.
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - Vreau sa ajut serverul din mai multe motive , dar cel mai intemeiat este acela de a pune dinnou serverul pe picioare , asa cum a fost odata, cand obisnuiam sa ma joc impreuna cu prietenii mei.
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - Votez de fiecare data cand intru , serverul merita tot respectul , am 5+ vote.
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Da , normal , cu experienta decand am fost admin si cu 5 ani de minecraft sunt destul de pregatit

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- AndreyFZR #5501

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? -  Nu

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : - Da , am lasat si coment prezentarii serverului ,

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? - Da ❤️

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : - Da

  • Confused 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: - SirSpeedyTie
2a) Vârsta: - 14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -  Nuj :/
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: (Da sau Nu) Da dar nu acesta
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - 8 Ani jumatate 
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Am fost Operator pe un server mai vechi , Inchis si 2 Luni Helper Pe un alt server
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu) Da 
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - O zi si O  Ora
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - Ma numesc Alexandru , am 14 ani stau in Bucuresti si imi place viata 
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Eu consider ca as putea sa ma inteleg si sa lucrez cu membrii din grup.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - Pai eu am o activitate destul de buna , Nu intru mereu dar intru deobicei
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - Activitatea , Aducerea jucatorilor , Organizarea chat-ului.
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - Nu ii prea pot descrie , deoarece inca nu am avut onoarea sa ii cunosc
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - Deoarece activitatea membrilor STAFF nu este prea vazuta pe server.
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - Nu pot vedea acest lucru dar cred ca am in jur de 12 - 13 Voturi
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Da , cred acest lucru si voi incerca sa ma implic cat mai mult posibil.

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- @Wolfy#0218

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? -  Nu am ajuns la efectuarea unei donatii inca.

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu) Da sunt abonat

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? (Da sau Nu) Da am apreciat videoclipul

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu)  Nu am putut efectua acest lucru deoarece nu detin un cont pe acel site.

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/28/2019 at 11:55 AM, SirSpeedyTie said:

1) Nickname în joc: - SirSpeedyTie
2a) Vârsta: - 14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -  Nuj 😕
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: (Da sau Nu) Da dar nu acesta
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - 8 Ani jumatate 
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Am fost Operator pe un server mai vechi , Inchis si 2 Luni Helper Pe un alt server
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu) Da 
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - *Update* 3 Zile si 10 - 15 ore
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - Ma numesc Alexandru , am 14 ani stau in Bucuresti si imi place viata 
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Eu consider ca as putea sa ma inteleg si sa lucrez cu membrii din grup.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - Pai eu am o activitate destul de buna , Nu intru mereu dar intru deobicei
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - Activitatea , Aducerea jucatorilor , Organizarea chat-ului.
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - Nu ii prea pot descrie , deoarece inca nu am avut onoarea sa ii cunosc
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - Deoarece activitatea membrilor STAFF nu este prea vazuta pe server.
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - Nu pot vedea acest lucru dar cred ca am in jur de 12 - 13 Voturi
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Da , cred acest lucru si voi incerca sa ma implic cat mai mult posibil.

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- @Wolfy#0218

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? -  Nu am ajuns la efectuarea unei donatii inca.

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu) Da sunt abonat

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? (Da sau Nu) Da am apreciat videoclipul

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu)  Nu am putut efectua acest lucru deoarece nu detin un cont pe acel site.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: - robert_37
2a) Vârsta: - 16 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5040107
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?:(Da sau Nu) DA
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - 7 ani
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. -
6) Ai citit regulamentul serverului?: - DA
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - 1 zi 2 ore
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - Cand intru pe server imi place sa vorbesc cu playerii, si, eventual, sa tin chatul cat mai activ, asta pe langa activitatile clasice ce tin de acest joc(construit, minerit etc)
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Da, deoarece consider ca sunt suficient de matur si apt pentru aceasta sarcina.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - Consider ca as putea fi de ajutor srverului, prin experienta mea. Pe langa asta, faptul ca am terminat cu examenele inseamna ca imi pot petrece mai mult timp cu aceasta sarcina.
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - As incerca sa tin chatul activ, sa raspund nedumeririlor playerilor si sa pastrez o atmosfera prietenoasa
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - Ii consider oameni buni si muncitori, care stiu ce vor.
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - Deoarece este un server ce imi este drag, si as vrea sa-i fiu de folos
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - 6
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Da, consider ca detin bagajul de cunostinte necesar

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- robert_37#2985

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? -  Da, cred ca 200 de lei in total

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu) DA

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? (Da sau Nu) DA

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu) DA

Edited by robert37

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, robert37 said:

5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Helper pe acest server si trial mod pe un server din america(s-a inchis) PS: imi pare rau, am fazut ca am uitat sa completez acest chenar

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: - SirSpeedyTie
2a) Vârsta: - 14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - Privat :))
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: (Da sau Nu) Nup
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - 8 Ani si jumatate de minecraft
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Am detinut functiile de Helper , Administrator si Owner ( Administrator pe un server care este acum popular )
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu) Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - O zi , O ora si 15 min
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - Ma numesc Alexandru , am frumoasa varsta de 14 ani, Uneori sunt mai amuzant dar deobicei sunt mai serios.  Iubesc sa joc Minecraft , CS:GO , Fortnite si multe altele , stau in Bucuresti .. si c-am atat..
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Da , consider ca pot lucra cu restul membrilor deoarece mi se par foarte de treaba si serios.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - Am facut niste greseli dar .. Da as crede ca de data asta ma voi descurca mai bine.
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - Moderarea chat-ului. Cu cat voi lua Upgrade la un alt rank vor venii si mai multe beneficii
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  -  Nu am vazut ici un helper deocamdata.
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - Deoarece este un server foarte frumos, playeri de treaba dar nu este foarte populat si eu voi incerca sa ajut.
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - 8 ( 5 Voturi pe primul link, 3 voturi pe al doilea ) aka WIPE
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Da, deoarece sunt foarte activ si ajut mereu playerii noi dar si restul playeriilor care au nevoie de ajutor/intrebari.

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- @Wolfy#0218

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? -  Da , O suma de 5 Euro pentru 2 Luni de VIP

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu) Da , Si am zdrobit talanga.

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? (Da sau Nu) Da

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu) Da.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: - XVNightMareVX
2a) Vârsta: - 16

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5030504
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: Nu
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - 3 ani
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Da, am fost helper pe un server de Minecraft mai micut, dar in prezent nu mai sunt doarece serverul este lipsit de jucatori, asa ca am hotarat sa renunt in a mai juca pe el
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - o zi 11 ore si 35 de minute
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - Sunt o fire foarte calma careia ii place sa construiasca, sa mineze, sa ajute lumea si in special sa exploreze
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Eu consider ca pot lucra in echipa daca exista comunicare suficienta si instructiuni pecise
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - Pai, intotdeauna mia placut sa ajut lumea, si pe viitor o sa raman tot de aceasi parere
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  -Nu stiu, aceste beneficii s-ar vedea pe viitor
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  -Nu am interactionat cu grupul de Helperi, ci doar cu o persoana, SirSpeedy, care e un tip super de treaba
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  -Doresc sa ofer acestui server ajutor pentru ca e unul din cele mai faine servere de Minecraft
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - Nu stiu mai exact, oricum 5 vote-uri tot am
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Probabil ca da

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- XVNIGHTMAREVX

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? - nu

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : - Da

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? - Da

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : - Nu

Share this post


Link to post
Share on other sites

XVNightMareVX acceptat pentru teste.

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu atat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

         Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa. Discutiile legate de rankup pot duce si acestea la remove instant.

 

          Spor la joaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: - Jaewoo_shin
2a) Vârsta: -17

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5020201
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: (Da sau Nu) Da
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - Am o experienta de 5 ani
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Doar odata ca helper
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu) Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - 1 zi 6 ore si 20 de minute
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - Sunt de treaba am simtu umorului am un caracter dulce si imi place sa imi vad de treaba, depinde ce vreau sa fac in aceea zi dar de obicei imi ajut prieteni sa isi faca enchanturi bune pe itemele lor
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Desigur
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - Imi place sa ajut oameni care nu au destule cunostinte despre minecraft si care chiar doresc ca cineva sa ii ajute
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - Pot sa stau pe server on mai mereu fara a fii afk si sa ajut jucatori
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - Inca nu i-am cunoscut
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - Este un server foarte frumos cu plugin-uri unice pe care nu le-am mai vazut nicaieri
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - 4
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Da

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- CropTor

Share this post


Link to post
Share on other sites

ICeert

16 ani

0409134

Nu

8ani Am jucat pe servere de prison de survival etc si am fost in topul celor mai buni jucatori.

Da am avut moderator pe un server care era la inceput si dupa 4 luni so oprit sv-ul din probleme la host.

Da

17 ore

Pai ajut players noi si imi construiesc case minez raspund la intrebari pe chat cine are nevoie .

Da  as fi in stare sa colaborez cu membrii din grup si sunt de mare responsabilitate.

Am multa experienta si as vrea impreuna cu ceilalti sa ridicam sv-ul sa ajungem mai sus.

As putea ajuta cu aducerea de jucatori .

Inca nu cunosc pe toti da cu timpul se va rezolva.

Pentru ca este un server care este in dezvoltare si in cativa ani va ajunge in  top 5 din Romania.

Nustiu vreo 5-10

Da sigur

Nu

Da

Da

Nu nu sunt in grup

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: - Gdavid2009
2a) Vârsta: - 10

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - nu ma lasa parinti
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: - da
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - 4ani
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - nu dar stiu multe comenzi
6) Ai citit regulamentul serverului?: - da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - 38 ore
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - eu sunt  prietenos daca promit ceva  ma tin de promisiune sunt destul de calm nu injur nu ma bat sunt foarte putin rusinos
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - consider ca pot lucra in echipa pentru ca ma descurc bine cand trebuie sa lucrez in echipa si mie imi place sa lucrez in echipa
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - cred ca sunt menit pentru aceasta sarcina pentru ca imi placce sa ajut stiu lucruri despre servar pot sa raspund la intrebarile jucatorilor
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  -ar aduce un chat fara injuratori si alte chesti  sa am grija ca nimeni sa nu incalce regulile si altele
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  -decand ma joc nu am vazut niciun membru staff pe servar
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  -vreau sa ajut pentru ca MC.egaming.RO e un servar tare si nu am vazut membri staff asa ca eu cred ca are nevoie de mai multi membri staff
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - nu merge sa votez imi scrie sa dau dowlod la nu stiu ce
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - da

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? david vip

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? - nu

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? da

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? - nu lam vazut

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite nu stiu cum sa -l adaug

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: xShad0w
2a) Vârsta: 20 ani.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5000828
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: - Nu
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - 1 an jumate.
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Nu am avut deoarece nu am jucat pentru functii, am fucat for fun si pentru faptul ca imi place sa construiesc chestii.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - 1 day and 35 minutes.
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - De obicei cum intru pe server ma apuc sa termin ce am lasat cu o zi inainte neterminat sau ma apuc sa fac altceva daca am terminat ce aveam de facut.
Incep proiectul cu ceea ce am deja, in cazul in care nu am ma duc la shop sa cumpar(am facut deja foarte multe tranzactii), in cazul in care nu gasesc ma apuc sa le craftez eu.
Cand termin si mai am si timp liber ma mai duc sa minez, mai caut chestii care mi-ar fi de ajutor si ma mai gandesc la noi proiecte.

9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Desigur, imi place sa lucrez in echipa si sunt sigur ca am sa ma descurc perfect deoarece sunt o fire mai sociabila si glumeata.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - Personal cred ca merit aceasta functie deoarece majoritatea timpului liber il dedic acestui server si cred ca am acumulat ceva cunostinte pentru a merita aceasta functie.
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - Un membru activ, dornic de a ajuta, cu bun simt si foarte atent la tot ceea ce fac si la comportament.
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - Momentan nu prea am avut ocazia sa ma intanlesc cu ei, doar cu Razvan ce am stat putin de vorba si pare cel mai ok administrator, este o persoana tare si de viata.
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - Deoarece este un server cu multe chestii pe el, este un server placut de joc si foarte frumos facut...chiar daca nu are asa multi playeri, imi place mai mult sa joc aici decat pe altele.
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - Am acordat 3, dar am sa mai acord pe fiecare zi.
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Personal cred ca da, dar in cel mai rau caz in care nu am sa stiu ceva, am sa fac tot posibilul sa ma documentez si sa ii acord un raspuns cat mai concret.

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- Cosmin.

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? -  Nu, nu am.

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : - Dap.

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? - Da.

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : - Da.

Share this post


Link to post
Share on other sites

xShad0w - Acceptat pentru teste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: - Alex_RyoSoul
2a) Vârsta: - 16 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5040205
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: - Da
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - Joc minecraft inca din 2013, perioada in care am invatat foarte bine totul despre acest joc, ce-i drept luand o pauza de un an in 2017-2018.
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Au fost multe servere pe care am avut diferite functii (Co-owner, helper, builder, admin, moderator), am avut pana si unele servere platite si configurate de mine, unele avand mai mult succes, altele mai putin.Perioadele in care am detinut functiile pot spune ca variau de la cateva saptamani pana la cateva luni, cel mai mult a durat propriul meu server pe care l-am tinut 6 luni in picioare.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da, desigur.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - 
https://imgur.com/a/jpBWgnR
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - Pai in fiecare zi, de cand m-am apucat, am incercat sa fiu om cu toata lumea, am mai si ajutat, cand mi s-a facut un bine am incercat sa reintorc favorul, apropo multumesc VRazvan pentru ca a ajutat-o pe prietena mea care si-a uitat parola, am dat din putinul meu si altora pentru ca stiu cum e sa fii incepator nu neaparat pe server, cat in joc.De aceea si vreau sa iau acest grad, pentru a ajuta cat mai multi.
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) -Desigur, intotdeauna mi-a placut sa lucrez in echipa, sa cunosc oameni de calitate si sa ajut cu ce pot.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - Imi place sa ajut oamenii si sa le fac jocul mai usor, am o experienta de 7 ani in acest joc si consider ca stiu destule cat sa pot invata pe altii.
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - Voi ajuta playerii, le voi explica cand vor gresi ceva pentru ca sa fim sinceri, toti gresim si nimeni nu e perfect , voi incerca sa fac jocul altora mai frumos si sa dau ajutorul pe care si eu l-am primit la randul meu cand aveam nevoie.
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - Nu prea am intalnit helperii serverului, dar sunt sigur ca sunt oameni de calitate daca au ajuns in acest staff. 
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - Vreau sa ajut acest server deoarece face parte din unele din cele mai vechi comunitati din Romania,  este foarte bine conceput si configurat si are oameni faini pe el.
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] -  Nu stiu exact numarul, insa am votat aproape in fiecare zi.
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Da, cu siguranta.

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- BlackGuy#7893

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? -  Nu, nu am donat.

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : - Da.

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? - Da.

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : - Am pus serverul la favorite inca din primele zile, dar nu am lasat comentariu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...