Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

➣ [Cereri] Helper Minecraft-Survival

Recommended Posts

Hell0Madafak - Acceptat pentru teste.

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: - timpo204
2a) Vârsta: - 18

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5011128 
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: - Nu
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - Vreo 5/6 ani , habar nu am dar multi
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Am avut Helper , Moderator pe cateva servere dar cel mai importat am fost Organizator , Admin , Helper , Mod aici pe server 
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da 
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - 1 Day 10 Hours 15  Min.
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - Om nebun dar imi fac treaba , stiu sa fac lapte cu cereale , calm ( hai ca da ) , rational ( hai ca da) , dar sunt un om bun  , cuminte, care face treaba
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Da , ii cunosc pe toti mai mult sau mai putin si ma integrez repede
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - Ca am mai fost si stiu ce am de facut , sunt eu mai tembel de fel..dar ma descurc
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - Va pot invata pe toti cum sa faceti lapte cu cereale si cred eu ca o mana in plus nu strica niciodata
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - Super de treaba toti , si isi fac toti treaba cum trebe , nu am avut problema cu ei si am vazut ca se descurca.
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - Pentru ca m-am saturat de copii care injura si se cearta cu toti...si neobligat de nimenu (Razvan)
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - 10
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Eu spun ca da

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- timpo204

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? - 20e in urma cu un an sau doi 

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : - da

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? - da

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : - da

Edited by VRazvan
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1) Nickname în joc: Andra24
2a) Vârsta: 15, aproape 16
2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 6041024
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: - (Da sau Nu) Nu.
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - Joc de aprox 2 ani jumatate, dar cu pauze.
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Nu.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu) Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - 5 days and 14 hours
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - Sunt o fire sociabila, imi place sa imi fac prieteni noi cu care sa jucam impreuna, imi place sa explorez zone noi, imi doresc sa invat lucruri noi si sa ma implic in proiecte ambitioase.
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Da, dupa cum am spus ma integrez repede intr-un grup, mai ales ca pe unii helperi ii cunosc deja.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte) - Faptul ca imi place sa ii ajut pe cei aflati la inceput si sa socializez cu ceilalti jucatori.
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte) - Numarul jucatorilor care au neclaritati, diverse intrebari va fi mai mic, deorece in permanenta va fi un membru al grupului online. De asemenea, consider ca in anumite situatii conteaza si parerea unei fete. :) 
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte) - Actualii membri ai grupului de Helperi sunt foarte sociabili, prietenosi si mereu dispusi sa ajute.
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte) - Pentru ca imi place foarte mult comunitatea sever-ului, persoanele prezente si imi face placere sa ajut.
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - 15 voturi.
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Da.
16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord) - andra.cm2#4901
17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? - Inca nu, intentionez sa donez in viitorul apropiat.
18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : - (Da sau Nu) Da.
19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? - (Da sau Nu) Da.
20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : - (Da sau Nu) Da.
  • Like 1
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

timpo204 - Acceptat pentru teste.
Andra24 - Acceptata pentru teste.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: Indiferent
2a) Vârsta: 21

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 1980817
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: - Nu
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft?  7 ani
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază.  Am avut VIP (3 luni),Legend (2 luni),Operator (5 luni) toate 3 pe acelasi server, iar pe server-ul asta am avut VIP (2 ani),Helper (1 luna),Moderator (1 luna),Admin (2 luni)
6) Ai citit regulamentul serverului?:  Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: 8 days and 10 minutes
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte)  Multe nu prea ar fi de zis.Cand intru pe server,votez,apoi imi continui treaba la baza si daca e cazul ii mai ajut pe cei care au nelamuriri si-mi cer ajutorul daca nu-i niciun membru staff on.
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte)  Da,din ce am vazut toti par a fi niste oameni de treaba.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  Experienta anterioara cred vorbeste destul,nu cred ca ar trebui sa mai spun ceva.
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  O mana de ajutor in plus nu strica,mai ales cand cand sunt multi jucatori noi si cu "tone" de intrebari.
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  Toti par oameni de treaba pe care te poti baza daca ai vre-o problema (inafara de timpo204,pe el nu =]] ).
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  Pentru ca este un SERVER BELEA care meria.
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote]  52
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Da

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- Indiferent

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? - Da 220e (in total)

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : - Da

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? - Da

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : - Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

Indiferent - Acceptat pentru teste.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: -Hell0Madafaka
2a) Vârsta: -15

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5050214
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: Da
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - Am m-ai jucat inainte de wipe pe acest server am fost si in staff si am decis sa revin
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. -pe acesta si inca altele 
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Yes Boss 
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - 2 days 11 hours
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) -imi place sa ajut playieri si sa construiesc,sa particip la evente si tot ce inseamna sa ajut
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - da normal sunt foarte de treaba sociabil si respectuos
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - imi place sa ajut persoanele noi + ca am mai avut grad pe acest server
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - nu foarte multe dar pot sta night time 24/24
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  -prietenosi si amabili
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - pnetru ca imi place si am m-ai facut-o
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - 5
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? -cel mai probabil daca nu inteb staff mai mare in grad

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- Hell0Madafaka

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? - DA 10 EURO

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : da

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? - da

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : da

 

stii cum se zice third time the luck :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: - Dar3D3v1l
2a) Vârsta: - 22

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 1980505 
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: - Nu
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - Jucator de apoximativ 7, builder in competitii de minecraft.
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Admin (2014-2015), Serverul a fost inchis din motive necunoscute,
Builder (2016-2018) iar in 2018 am luat o pauza.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da 
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - 2 zile, 6 ore.
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - In mare parte construiesc si in acelasi timp comunic/discut despre urmatoarele proiecte, ajut playerii cu probleme/comenzi de baza.
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Consider ca pot lucra in echipa.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - Experienta in minecraft, Experienta de zi cu zi de a lucra cu oamenii.
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - timpul petrecut pe server (Luand in considerare ca joc de maxim 4 zile [Din nou] si am "/ar" de 2 zile, 6 ore { si nu sunt ore afk, construiesc mai tot timpul}, pot folosi acest timp ajutand playerii.
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - In mare parte nu am avut contact cu ei dar consider ca sunt destul de capabili.

13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - Inca de cand am facut contact cu comunitatea si serverul in sine am simtit o atractie, de accea imi doresc sa ajut, chiar daca am fost dat afara anul trecut din motive pe care nu le stiu, ma intorc mereu cu drag la acest server.
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - minim 4 pe fiecare link
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Da

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- Dar3D3v1l aKa. Moldo 👑

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? - Da, 5$

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : Da

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? Da 

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : Da

Edited by Dar3D3v1l

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: -Night_Wolfie
2a) Vârsta: -12 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 0462865
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: - Nu
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? -Am o experienta foarte buna,ma joc de 2 ani
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. -Nu am avut din pacate
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: -Am 5 ore si 30 de minute ca nu ma mai joc mult ca am teme online =((
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) -Eu pe acest server ma distrez mult cu prieteni si este foarte tare
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) -Da eu cred ca ma pot descurca cu ei pt ca ma inteleg bn cu admini si helperi
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  -Eu cred ca sunt menit pentru ca imi pcae sa ajut oamnei de pe server si voi face ce voi putea pt ei
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  -Eu zic ca prezenta mea va fi  buna pentru ca ma joc aproape mereu pe aces server
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  -Actualii membri ai grupului de Helperi sunt buni si se pricep foarte bine la treaba lor
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  -Vreau sa ofer ajutor pentru ca este serverul meu preferat si imi place sa ajut oamenii
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] -Momentan nu am acordat dar pe viitor voi acorda foarte multe
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? -Da, eu cred ca detin tot ce am nevoie

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord-Nu sunt inca dar pe viitor voi intra va promit!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: Kristinelkrs
2a) Vârsta: 25
2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 1950316
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: - (Da sau Nu) Nu.
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - Joc de aprox 2 luni
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Nu.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu) da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - 10 days and 9 hours
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - Sunt o fire sociabila, imi place sa imi fac prieteni noi cu care sa jucam impreuna, imi place sa explorez zone noi, imi doresc sa invat lucruri noi si sa ma implic in proiecte ambitioase.
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Da, dupa cum am spus ma integrez repede intr-un grup, mai ales ca pe unii helperi ii cunosc deja.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte) - Faptul ca imi place sa ii ajut pe cei aflati la inceput si sa socializez cu ceilalti jucatori.
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte) - Numarul jucatorilor care au neclaritati, diverse intrebari va fi mai mic, deorece in permanenta va fi un membru al grupului online.
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte) - Actualii membri ai grupului de Helperi sunt foarte sociabili, prietenosi si mereu dispusi sa ajute.
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte) - Pentru ca imi place foarte mult comunitatea sever-ului, persoanele prezente si imi face placere sa ajut.
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - 15 voturi.
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Da.
16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord) - nu am
17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? - Inca nu intentionez 
18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : - (Da sau Nu) Da.
19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? - (Da sau Nu) Da.
20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : - (Da sau Nu) nu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - alahmateiro
2a) Varsta: -13 

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5070708
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - da dar nul folosesc
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: - poi cred ca experienta mea e de hmm.. 5 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.:da am fost admin pe un server am mai fost mod pe un server si am un server de minecraft  
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Dap misto regulament!
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -inainte de wipe am avut 20 de ore dar daca iau grad sigur o sa ma joc mai mult
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -nu ma joc da ador sa ma plimb prin lobby si sa admir minunata priveliste
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -da mie imi place extrem de mult sa lucrez in echipa
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -poi imi place sa ajut oameni si mai ales sa fiu corect
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -ar avea mai multi jucatori pentru ca eu stiu sa ii fac sa se joace pe un server
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -daca ar fi sa le dau o nota ar fi `1000000             13)De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -E destul de tare nu sunt asa de multi playeri dar mie imi place oricum si asta caut eu un server cu  putini playeri ca sa ajut acel server
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -1
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - dap sigur de tot

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu
17) Alte mentiuni: -  :)) 

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -nu am vazut dar sigur o sal aapreciez daca o sal vad pt ca VRazvan face lucruri super tari pr youtube

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)- alahmateiro

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: - MateiDash2
2a) Vârsta: - 12 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5071021
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: (Da sau Nu) Da
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - Am fost manager global
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - am avut manager pe un server de minecraft aproape 6 luni.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu) Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: -8.31 ore  si la /ar check 33.81%
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - In fiecare dimineata ma trezesc si ma joc cu prietenul meu pe survival 1.15.2 si ne distram.
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) -Da, voi putea . O sa ii si ajut cand pot .
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - Sa ajut jucatorii nedumeriti de pe server .
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - Nimic
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - Se descurca foarte bine
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - Pentru ca imi place comunitatea si ownerii
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] -  Nu stiu , dar cred ca am 4 pe amandoua link-uri
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Da

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității?  ! Matei (30+reps) ノ ᴺ₮#6293

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: -Samuraiul24
2a) Vârsta: -14 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5051205
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?:  Nu
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? -6-7 ani in care am invat fiecare parte a jocului
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. -Nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da 
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: -20 de ore si 50 de minute pe serveru de 1.16.1 si 6 zile 9 ore si 51 de minute pe 1.15.2
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) -Izolat de lumea exterioara si ajuta pe cine ceara frumos chiar daca nam sau nu materiale sau stiu/nu stiu ce raspunsul la intrebarea acordata
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) -Da ,fac dans sportiv de 7 ani stiu ce e munca in echipa
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  -Sunt ceva mai activ ca ceilanti membri staff si raportez orice si pe oricine fara mila
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  -Nu stiu ,nu am intalnit niciunul
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  -Pentru ca nam ce face ,si mai ales stiu cum sa abordez fiecare situatiein parte (sa zicem fiecare)
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] -Nu stiu ma joc de mult si nu am tinut cont de nr de voturi ,chiar daca am votat cand nu ma jucam si cand am intrat am avut 51 de chei de vote =]]
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? -Da,de ce nu.

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord-Samuraiul Samurailor#8089

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? - Nu,nu bag bani in jocuri 

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : - Da

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? - Nu ca stiu care dintre ele trebuie apreciate

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : Nu ca nu stiu cum

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: D4N14
2a) Vârsta: 20

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 1990826
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: - Nu
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft?: 7 ani
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. Da, admin , helper , moderator (perioada 1-2 ani)
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da 
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: 2d, 22h
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte): In general construiesc  (case medievale si/sau ferme automate), socializez cu oamenii , dau sfaturi / indicatii legate de joc (comenzi , cum se crafteaza anumite iteme , unde se gasesc anumite resurse , potiuni etc.)
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Da, sunt obisnuit sa lucrez in echipa pe proiecte mari de constructii / design in minecraft , si sa ofer ajutor atat playerilor cat si celor din echipa STAFF-ului (fie ca este ajutor verbal sau de lucru).
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - Am experienta , imi place sa fac research despre lucrurile ce apar noi in update-uri si sa ofer cunostintele mele celor ce nu stiu.
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - Sunt foarte activ pe server. Asadar, in timp ce lucrez la constructiile mele , pot intrerupe activitatea mea pentru a da ajutor persoanelor aflate in nevoie. 
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - Este un te am de oameni experimentati , ce stiu sa trateze probleme asa cum trebuie.
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - Imi place comunitatea. Cunosc echipa STAFF si sunt sigur ca pot da o mana de ajutor acestora.
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - 24 in luna curenta
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Da

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- Daniel

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? -  Da , 5 euro

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan?:  Da

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? Da 

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP?  : Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: -Gabriel123
2a) Vârsta: -15

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5050612
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: (Da sau Nu)nu
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? -6-7 ani 
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - helper 2luni , mod 3-4 luni admin nu mai stiu cat 
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu)da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: -3 ore 
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) -ma comport frumos cu playeri deoarece imi place joc mc si sa ajut serverul ca este smecher rau 
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) -da ca am mai lucrat in echipa cu colegi de pe mc
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  -cred ca sunt capabil deoarece am mai lucrat intr-o comunitate 
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  -pastrarea linisti pe server si sa sanctionez playerul care incalca regulamentul 
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  -inca nu am intalnit helper pe server 
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  -imi place serverul si vreau sa il ajut 
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] -4
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? -da

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord-teodor#3206

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? - nu am 

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu)da

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? (Da sau Nu)da

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu) imd :))

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

D4N14 - Acceptat pentru teste. 

Samuraiul24 - Acceptat pentru teste.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: - Dredd04
2a) Vârsta: - 18

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5020720
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: Da 
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft?  - 6 ani
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - am mai fost pe acest server helper,am mai fost si pe alt server builder,pe altu am fost moderator 
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da 
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - 2 zile
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - Comunic cu lumea si incerc sa ii ajut cu sfaturi si iteme la un pret bomba in rest farmez si minez ca nebunu
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - am mai lucrat si asi vrea sa mai lucrez
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - sunt prietenos si incerc sa ii ajut pe toti cei care au nelamuriri
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - eu stau cam 3-5 ore online si cat timp eu sunt on nu prea sunt alti helperi 
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - super de treaba si rapizi si vigilenti
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - Deoarece nici o data nu strica inca o mana de ajutor
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - peste 10
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - da

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- Dredd04#0264

 

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? -  de 5 euro

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : Da  +  talanga

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? Da 

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : Da 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dredd04 - Acceptat pentru teste!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: Lowaws
2a) Vârsta: 19

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5001221
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: Nu
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? Mai mult de 6 ani
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Nu am mai avut functii administrative pe alte servere deoarece nu mi-am dat interesul. Am avut in trecut un server TEFLIX MC cu 150 de jucatori. Am fost fondatorul acestui server.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: 27 de ore
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) : Intru pe server, vorbesc cu ceilalti jucator conectati si construiesc. Joc minecraft mai mult de placerea de a construi, deoarece sunt foarte pasionat de acest lucru inca de mic. Nu ma intereseaza sa farmez pentru diamante sau alte obiecte importante ci mai mult sa construiesc diverse constructii marete.
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) Da, sunt sigur ca voi putea lucra in echipa cu absolut oricine. Ma descurc foarte usor in echipa si stiu sa ma integrez in orice mediu de oameni.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  Consider ca varsta si mentalitatea mea ma recomanda ca si helper deoarece am rabdarea necesara sa ajut jucatorii comunitatii cu problemele sau intrebarile pe care le au.
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  Cu siguranta vom reusi impreuna sa ajutam din ce in ce mai multi jucatori si sa ridicam aceasta comunitate la un nivel din ce in ce mai inalt.
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  Sunt prietenosi si foarte sociabili din cate am vazut. Nu am interactionat foarte mult cu acestia si nici cu echipa STAFF.
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  Pentru ca ma joc aici de ceva timp, chiar de la deschiderea serverului. Acest cont pe care sunt in prezent este unul nou deoarece pe cel vechi l-am pierdut si nu mai stiu exact numele de utilizator.
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] Am votat deja si nu imi apare numarul total de voturi. In orice caz, joc de aproximativ 2 saptamani si am votat in fiecare zi pe ambele link-uri.
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? Da, mai mult ca sigur.

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord) Filip

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? -Da, de 5 euro. Intentionez sa donez iar 5 euro in viitorul apropiat

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : Da

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? Da

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : Nu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lowaws - Acceptat pentru teste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: -Night_Wolfie
2a) Vârsta: -12

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 7391725
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: - Nu
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? -3 ani de minecraft
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. -Nu am avut
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: -am 5 ore si 45 de minute
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) -Eu cand intru pe minecraft vreau sa imi ajut prietenul sa ajut ceilalti playeri si sa ma distrez
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) -Eu zic ca pot lucra cu restul membrilor din grup
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  -Zic ca sunt menit pentru aceasta sarcina pentru ca vreau sa ajut playeri
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  -Prezenta mea in cadrul grupului ar aduce un benficiu ca ar fi un helper aproape in fiecare zi pe server
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  -Nu prea stiu cine sunt ca nu i-am vazut on dar sigur sunt super de treaba
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  -vreau sa ofer ajutor serverului pt ca este serverul meu preferat de minecraft
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] -am acordat doar 2 voturi
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? -Cred ca detin tot ce am nevoie daca voi fi acceptat la teste

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord-Inca nu am un cont de discord dar imi voi face

Share this post


Link to post
Share on other sites

) Nickname în joc: -Night_Wolfie
2a) Vârsta: -12 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 7392057
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: - Nu
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? -3 ani de jucat minecraft
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. -Nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: -2zile ,4 ore si 7 minute 
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) -eu intru pe server aproape in fiecare zi si sunt foarte bun cu playeri.Daca imi cere un player ceva ii dau cu placere daca am
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) -Da,sunt sigur ca voi putea lucar cu restul staff-ului
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  -eu cred ca sunt menit pentru aceasta sarcina pentru ca chiar vreau sa ajut fiecare player in parte
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  -eu cred ca prezenta mea in cadrul grupului ar aduce beneficiul de a fi un helper activ aproape mereu
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  -nu am cunoscut momentan nici un helper pana acum dar sunt sigur ca sunt super de treaba
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  -eu vreau sa ofer ajutor serverului pentru ca ma joc de cand mama apucat de minecraft si este serverul meu preferat
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] -am 5 voturi 
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? -da, sunt sigur ca detin tot ce imi trebuie daca voi fi acceptat pentru teste

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord-pe serverul de discord al comunitatii am nickname-ul Lilmirror

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...