VRazvan

➣ [Cereri] Helper Minecraft-Survival

158 posts in this topic

1) Nickname în joc: - R3SP3K7
2a) Vârsta: - 22

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 1970331
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?:  Nu
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? -  3-4 ani
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Da, am avut functia de admin in primul an ca jucator de minecraft
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da 
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - 7 zile si 8 ore
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - Sunt o persoana prietenoasa, imi petrec timpul ca constructor de case, decoratii (tip town) si socializarea cu restul jucatorilor
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Consider ca-s pritenos si respectos iar avand in vedere ca-s calitati necesare pentru lucru in echipa ma cred capabil.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - Sunt o persoana care se intereseaza de tot ce se intampla iar acest lucru ma face sa ma implic si sa ajut.
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - Prezenta mea ar aduce ajutor necesar jucatorilor si mentinerea paci intre jucatori.
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  -Un  Membru cu cunostinte-le necesare care da tot ce poate pentru jucatori.
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - Cum am mentionat mai sus ma interesez despre tot ce se intampla si imi place sa ofer ajutor-ul meu .
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - 7 luna asta.
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Da ma vad capabil.

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- R3SP3K7

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? - 60 EURO

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : Da 

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? Da 

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : Da 

Posted (edited)

1. Ady 

2. am 12 ani

3. 5040830

4. medium

5. nu am avut dar mi as dori pe acest server

6. da 

7. ozi si 22 ore

8. prima data intru pe server ma gandesc ce as putea face, asa ca ma duc la minat sau la ferma , apoi ma apuc sa construiesc ceva

9. da as putea sa lucrez membri ca desa am casva  membri cu care muncesc

10. nu stiu 

11. ii ajut cei pe care nare nimic si nici aiteme sau mai ajut pe aia care sunt omorati de alti oameni dupa server

12. nu am vazut pe nimeni cu rank de helper 

13. pentru ca multi au nevoie de ajutor

14. 6 ori

15. da o sa ajut pe toti membri dupa server 

16. nu am avut niodata vip

17. altele nu mai am 

18. da mam abonat

19. da lam apreciat  videol pentru server

20. server nume AdyGamingYT si pe discord AdyGamingYT

Edited by AdyGamingYT

Posted (edited)
42 minutes ago, mihail2 said:

1) Nickname în joc: - mihail222
2a) Vârsta: - 14 ani si 10 luni

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -  504009
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: - nu
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? –  4-5 ani
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: - da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - da
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) –   minez, construiesc, sunt un jucator glumet intelegator cu cei lalti si imi place sa ajut alti jucatorii
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) – da de oare ce ii cunosc pe cei din staff si cred ca ma voi integra de minune in grup
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - sunt menit de oare ce imi place sa ajut si comunic
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  -  beneficiul ar fi ca sunt mai tot timpu on mai ales in weekend 
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  -  nu ii pot descrie de oare ce nu prea am mai vazut helper….
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - de oare ce nu am mai vazut helper si am aflat de pe discord ca aveti nevoie de ajutor
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] – 16
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - da

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord– mihail222

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? -  nu

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : - da

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? - da

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : - da

Edited by mihail2

Posted (edited)

1) Nickname în joc: -SnakyDappy
2a) Vârsta: -14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5040910
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: (Da sau Nu)NU
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? -3 ani 
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. -deci ideia e am avut rank de admin pe serveru unui prieten serveru era ....[nu pot scrie sa nu fac reclama]  isa din cauza ca serveru nu aducea profit in orice fel a fost inchis ,,, asa ca mam reprofilat si vreau sa ajut alt server in orice fel asa ca aplic aceasta cerere de helper sperand sa o luati in considerare
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu)Da 
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: -3 zile si 11 ore 
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) -1 vorbesc mult 2 ma plictisesc asa ca ajut playeri 3 fac builduri 4 ma plimb 5 sunt atent la chat 6 primesc key pt activitate 7 sap in mina 8 fac rost de materiale pt builduri 9 mor in end ...din nou si din nou si din nou 10 ma dau batut 11 strang bani sa cumpar elytra XD cam asta fac pe fiecare server XD 
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) -da normal , in primul rand ias cunoaste pe toti apoi mas inprieteni cu iei , apoi as incerca sa ma integrez in team cat de repede posibil
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  -1 joc mult minecraft .....2 ma pricep la comenzi .... 3 imi place sa stau ocupat ..... cunosc minecraftu foarte bine ,,, comunitatea pare de treaba .....+aveti nevoie de helperi
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  -experienta  in tot ce are legatura cu minecraftu si faptu ca vreau sa ajut serveru sa devina cat mai mare +ador survival 
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  -folositori inca din primul minut in care am intrat pe server par de treaba 
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  -pentru ca vreau sa ma reoientez dupa disparitia vostului server pe care il sustineam ....+ serveru ieste super adica ii primu server din romania care are giganti in spawnu de la survival
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] -2 deocamdata
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? -Dap 

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord-SnakyDappy

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? - nope

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : - (Da sau Nu)DA

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? - (Da sau Nu)Da

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : - (Da sau Nu) nu

Edited by SnakyDappy

1) Nickname în joc: -ionuthuat
2a) Vârsta: -11

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - nu am momentan
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: - Nu
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? -3 ani de minecraft
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. -Nu am avut
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: -5zile si 20 de ore
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) -nu injur ,ma comport cum trebuie,ajut playeri
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) -da, eu cred ca pot lucra cu ei
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  -eu cred ca sunt menit pentru aceasta sarcina pentru ca ajut toti playeri
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  -eu cred car ar aduce beneficiul de a inmulti staff-ul
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  -actuali membri ai grupului de helperi sunt foarte buni
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  -eu vreau sa sa ofer ajutor serverului pentru ca vreau sa ajut toti playeri
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] -1 =(((
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? -da il detin

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord-momentan nu sunt dar cred ca voi intra cand voi fi aceptat la test promit[ma va chema lilmirror]

1) Nickname în joc: -lionwhite
2a) Vârsta: -14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 50442029
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: (Da sau Nu) nu
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? -5-6 ani
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. -am mai avut si pe acest server helper 3 saptamani dar l-am pierdut din cauza inactivitati .Am mai avut admin , fondator si cam atat
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu) da 
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: -
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) -1 day si 30 min
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) -da pentru ca membri staff ului sunt de treaba
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  -Pentru ca presupun ca am informatiile suficiente pentru acest grad
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  -mai multa activitate din partea mea si a staff ului

12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  -sunt de treaba , sunt intelegatori si as putea lucra cu ei
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  -pentru ca nu ar strica mai multa activitate din partea staff ului 
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] -in jur de 14-15
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? -da

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord-Andreiboss#9752

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? da cu un alt nume Andreiboss dar asta in anul 2017- 

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu) da

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? (Da sau Nu) da 

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu) da

1) Nickname în joc: - xZukEe
2a) Vârsta: - 19

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5000229
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: (Da sau Nu) Nu.
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - Joc din versiunea 1.1, dar am facut pauze intre timp.
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Am avut Helper mai demult cand eram pe la inceput si co-fondator pe server-ul unui prieten, dar asta acum ceva ani. 
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu) Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - Nu am jucat survival, eu joc doar skyblock momentan, am 6 ore si 26 de minute.

8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - Pai ce pot sa spun, intru pe server si imi vad de treaba, ma joc cu prietenii, daca cineva are nevoie de ajutor sau intreaba ceva pe chat deobicei ii raspund eu daca este cazul sa stiu rarspunsul la problema pe care o are si cam atat.
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Normal, nici nu se pune problema.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - Pai din simplul fapt ca imi place sa ajut oamenii si sa lucrez in echipa.
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - Posibil o echipa mai unita, mai bine organizata si coordonare mai buna si chiar poate mai multi playeri, deja am adus vreo 7-8,
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - Nu am avut ocazia sa fac cunostinta cu acestia din cauza ca la momentul actual ma joc doar skyblock, iar pe acest mod de joc nu am vazut helperi on.
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - Din simplul fapt ca imi place server-ul, este bine organizat si bine pus la punct, este putin lag din cand in cand, dar nu este o problema mare, presupun ca se poate rezolva.
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - Am folosit comanda si nu-mi scrie, dar am dat intre 6 si 10 mai mult ca sigur si o sa continui.
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Sa speram.

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- xZukEe#0039

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? -  Nu am donat.

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu) Da

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? (Da sau Nu) Da

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu) Comentariu nu am lasat, dar server-ul este adaugat la favorit.

Buna!

Am 13 ani si asi fi interesat sa fiu helper

Am 290 subscriberi si fac videouri pe server

Discord: iTzCrack#9993

Sunt activ in fiecare zi

Votezi in fiecare zi!