VRazvan

➣ [Cereri] Helper Minecraft-Survival

178 posts in this topic

1) Nickname în joc: -AfGanistaNu
2a) Vârsta: -Am 21 de ani.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 1980601
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: (Da sau Nu)Nu
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? -Joc de multi ani minecraft.(aproximativ de la varsta de 14 ani)
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. -Helper,moderator(permanent,normal daca erai inactiv primeai remove)
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu)Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: -3 ore si 40 minute
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) -Salut ma numesc Emy si am varsta de 21 de ani,locuiesc in orasul Dragasani,Judetul Valcea.Pot spune ca eu pe server lucrez la casa si ferma mea,inca nu am terminat pentru ca abia ce m-am apucat.Nu am foarte multe ore pe server,dar o sa fac.Am mai avut odata helper pe acest server si este un server Ok din punctul meu de vedere.
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) -Da,consider ca pot lucra in echipa,imi place munca in echipa mai ales atunci cand vezi ca ai cu cine muncii si nu ceilalti doar asista la munca de o practici tu,pun si ei o mana de ajutor.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  -Cum am spus am mai fost helper ,sunt matur,prietenos si respectos.
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  -O sa am grije ca playerii sa aibe un joc placut fara injuraturi sau certuri pe server atunci cand nu este un membru staff on.
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  -Un grup bine format de oameni cu capacitati normale si foarte de treaba.Felicitari!
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  -Pentru ca este un server ok cum am mentionat mai sus si doresc sa ofer o mana de ajutor.
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] -Cred ca undeva la 5-6 voturi,nu imi apare.
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? -Sa fiu sincer o sa ma mai interesez si o sa mai aflu detalii pentru a fi pregatit pentru orice intrebare pusa de player.

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord-Afganistanul

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? - 5 euro

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu)Da

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? (Da sau Nu)Da

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu)Da

1) Nickname în joc: - RazvanMorcovul
2a) Vârsta: -13

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 50908
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: - Nu,este contul meu original
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? -Ma joc de vreo 2-3 ani si sunt un bun coechipier
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. -Am avut pe alte 2 servere helper pe o perioada de 2 luni
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: -32 de ore
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) -Activ ,implicat si calm
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Da
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  -Sunt activ
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  -Oameni buni pe sv
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  -Nu atat de activi
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  -Are nevoie
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] -4 sau 6 deoarece nu ma joc de mult timp
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? -DA SUNT !

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord-RazvanMRZ#7072

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? - Nu am

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : - Da 

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? - Normal deoarece eu sper ca voi fi staff pe acest server si ori ce staff  ar aprecia videoul de prezentare

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : - Da,normal!

1) Nickname în joc: - quwer
2a) Vârsta: - 14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 040918
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: - Da
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - 4-5 ani
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Nu.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: -  2 zile si 19 ore
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) -  Îmi place sa fac trade cu playeri , si sa ma inprietenesc cu ei pe discord.
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Da, consider că pot lucra în echipă cu restul membrilor din staff pentru că sunt niște persoane cu care poți comunica ușor.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - Pentru că îmi place să acord tot timpul ajutor celor care au nevoie 

11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - Un helper cu care poti coordona usor si un viitor builder
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - Sunt niste persone foarte tari si te poti baza pe ei sa te ajute
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - Pentru că îmi place server-ul și joc de mult timp pe acesta.
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - In jur de 7-8 ca nu am mai avut cand sa mai intru ca am fost ocupat
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Desigur.

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- quwer#8959

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? -  Da , 5euro

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : - Da, sunt.

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? - Da.

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : - Da