Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

➣ [Cereri] Helper Minecraft-Survival

Recommended Posts

1) Nickname in joc: -Slinko22
2a) Varsta: -17

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5020905
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -am si cont cumparat dar joc de pe cont nonpremium 
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: -joc minecraft de mult 4,5 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -am fost fondator pe un server care a fost inchis ca nu am avut o problema cu banii si nu am mai putut plati host-ul
6) Ai citit regulamentul serverului?: - da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - am jucat de pe alt cont vreo 2 sapt dar asta e cont nou
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -pai ma cheama andrei, am 17 ani si fac scoala in germania si fac fitness 2 ore pe zi.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - pai nu cred ca sunt menit 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - 1.sunt activ 2. imi fac treaba foarte bine 3. nu sunt un copil prost, ci in contra am o gandire matura.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - pai sunt de treaba si nu am avut probleme cu ei.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - ca am mult timp si nu am ce face cu el
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - pe celalalt cont am votat in fiecare zi pe asta o sa incep... 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - nu  am
17) Alte mentiuni: -  nu am

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - da 

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - da 

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)- pacpac

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -SkyJo
2a) Varsta: -21

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 1971129
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu,dar pe viitor voi cumpara.
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: -8 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Helper,Admin,Co-Owner,Builder. Perioada? Mhm..pana s-au inchis serverele respective..,sau au fost cumparate de alti.
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -1 zi si 11 ore
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Comportamentul meu este unul receptiv,adecvat,astfel incat sa pot ajuta toti playeri. Imi place sa explorez si sa descopar lucruri noi,de asemenea ma pasioneaza building-ul si redstone sistems.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Desigur,ma adaptez repede la situatii noi. Nu cred ca va fi o problema. Avem un staff foarte prietenos :)
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Stiu sa lucrez cu comenzile jucand de atatia ani,imi place sa ajut playeri si sa rezolv orice nemultumire sau neintelegere a lor.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Un impact benefic ar fi faptul ca playeri vor fi ajutati,le v-a fi mult mai usor atunci cand ei nu inteleg ceva
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Membri grupui de helperi sunt foarte harnici si prietenosi,astfel incat nici o intrebare a unui player nu ramane fara raspuns.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pentru ca este un server foarte bine dezvoltat,are multa vechime in spate,ceea ce inseamna ca rezista de mult timp si mereu se lucreaza la el,astfel incat sa atraga playeri. As dori sa i-au parte la aceste schimbari in dezvoltarea serverului impreuna cu stafful :)
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -11
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Eu consider ca da,dar avand in vedere ca suntem oameni,mai gresim,daca gresesc nu-i problema. Voi invata din greseala respectiva si nu o voi repeta.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Urmeaza sa fac si donatie foarte curand :)
17) Alte mentiuni: -Dornic sa ajut aceata comunitate! Traiasca berea :)))

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Da!

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Da! Foarte frumoase video-urile

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)-Imi cer scuze,am o problema cu discord pe pagina de net..nu se incarca. Dar am programul instalat in PC.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - Andu03
2a) Varsta: - 14
2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5031115
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Momentan nu.. :(
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: - 4-5 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Da am avut admin si vip
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 15 zile 50 minute
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Pai.. minez, contruiesc, pescuit, trade cu villageri, cumpar/vand iteme.. si am un comportament decent si sunt foarte glumet ;)
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Eu consider ca pot de ce nu.. ? Si sunt foarte de treaba cei din staff
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Ma descurc bine si o sa am grija sa nu mai fie certuri pe chat, am vazut foarte multi care se cearta cand nu e nimeni din staff on
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Nu stiu.. dar voi incerca sa ajut cu ce pot si sunt activ mult timp 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Sunt foarte de treaba nu am mai vazut pe alte servere asa staff-uri sunt de mare ajutor si prietenosi
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pentru ca de cand joc minecraft nu am mai dat de un asa fain server.. si sunt foarte multi care spameaza si unii fac reclame cu alte servere... The best server eGaming
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 40 de voturi in total
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Da logic

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu
17) Alte mentiuni: - VRazvan e sexy

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Da

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)-? Andu03#0143
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - LarisaQueen
2a) Varsta: - 17

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 6001114
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: - Mai bine de 5 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Da, Gradul de Helper (O luna)
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 2 zile si 9 ore
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Primul lucru pe care l fac este, sa i salut pe membri grupului (OTK) si chat ul :) Apoi votez serverul :> Avand in vedere ca, eu n am ce face la casuta mea pentru ca am terminat o,  ii ajut pe prieteni mei la constructi
le lor imense :P 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da, normal ! Imi place sa m a implic in orice si ma integrez usor in grupuri :D 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Cum am mai spus, imi place sa ajut si sa raspund intrebarilor din chat :) 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Numarul de playeri fiind mare, inca un helper nu strica. Avand in verdere ca, nu prea vad helperi online pe timpul zilei .
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Am vazut ca, isi fac treaba dar nu i prea vad online pe timpul zilei, atunci cand este nevoie.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pentru ca, este un server cu o comunitate super tare! Membrii staff ului sunt foarte prietenosi, iar pleyari la fel  Ceea ce n am vazut in multe comunitati :P 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - Fiind inceputul luni, 3 voturi :D 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu
17) Alte mentiuni: - Nu

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Da

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)- LarisaQueen#1699

Share this post


Link to post
Share on other sites

LarisaQueen - Respins, nu ai dat like la primul post, asta inseamna ca nu ai citit regulamentul pana la capat.

Slinko22 - Respins, nu ai dat like la primul post, asta inseamna ca nu ai citit regulamentul pana la capat.

 

Andu03 - Acceptat pentru teste.

SkyJo - Acceptat pentru teste.

xClaudyus  - Acceptat pentru teste.

 

@Larissa @Andu03 @SkyJo @Slinko22 @xClaudyus

 

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

         Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu atat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

         Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa. Discutiile legate de rankup pot duce si acestea la remove instant.

 

          Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - ZzOoZzOoLeRo
2a) Varsta: - 14 

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -  5040110
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: - 5 ani + experienta staff 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - 
Am avut Helper pe eGaming / alte servere ( pe o perioada de 4 luni) 
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - https://imgur.com/a/4IIt1cD 
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - 
 Construiesc ,  fac trade-uri pe Action House ; minez , in timpul liber ajut playerii , votez etc 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -  Desigur. Am mai lucrat in echipa cu membrii staff si par niste oameni de treaba 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -  Am mai lucrat in staff si nu mi se pare o sarcina care  nu as putea face fata.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Prezenta mea in cadrul grupului 'Helper' ar aduce beneficii fata de : server   si playeri 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - - Actualii membri ai grupului 'Helper'  sunt de treaba si harnici
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - As vrea sa ajut serverul MC.eGaming.RO pentru ca imi place  comporamentul staff-ului.   este un server foarte bine dezvoltat . 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 15
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Momentan nu
17) Alte mentiuni: - Asta am avut de spus 

18) Esti abonat la ca nalul Ownerului, VRazvan?: - Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Da

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)-  ZzOoZzOoLeRo#0591

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - P18ALEX
2a) Varsta: - 23
2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 1941226
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: - Sa am oare cam un an juma? Cam asa ceva. Cred ca prin martie 2017 m-am apucat, cand m-am despartit de gagicamea. Era Ioancii owner.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Pe alte servere? Eu sunt patriot. Am avut pe eGaming: helper, moderator, admin, organizator, terra, manager.Ba chiar si helper cu OP. Si cand nu era atent VRazvan, mai aveam si VIP sau Owner. shhh, sa nu ii spuneti.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - As putea spune ca da. L-am si corectat de cateva ori.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 2zile, 2 ore si 20 minute
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Stau in spawn si vorbesc pe chat. Sincer, as vrea sa pot spune mai multe, dar doar asta fac. Bineinteles, ajut si playerii, ca na...old habits dies hard. Mai dau si cate un RTP. Ce ciudat e sa astepti 2 secunde la teleportare.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Sigur ca pot. Doar daca nu are Razvan chef sa lucreze la server la 3 dimineata. Ca na, oamenii mai merg si la munca.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Carisma.Inteligenta.Vocabularul.Felul meu prietenos de a fi. Frumusetea. Inteligenta. Calitatile mele organizatorice.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Are Razvan de cine sa se ia, ca probabil i-a terorizat pe astia mici de cand am plecat:)) 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Bai, sincer nu ii cunosc pe toti. Da am auzit ca Neko e helper. Te pup, Neko!!! Usui, scuze, dar nu m-am putut abtine.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Bai. Sincer. Parca imi e dor de Minecraft. Viata reala e naspa, imi placea mai mult cand stateam online toata ziua.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 3
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Sa ajut orice jucator, da. Sa iau testul, nu stiu. Vezi exemplu testul lui Yagmur de acum ceva timp :))

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Aoileu, iar ma intreaba asta daca am luat salariul.
17) Alte mentiuni: - Am dat 14 milioane la dentist, intreaba si tu luna viitoare.

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Nu

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Nu mai tin minte, sincer

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)-P18ALEX

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Nickname in joc- adyRo123

2a.Varsta-14

2b.Primele 7 cifre ale CNP.ului-5040118

3.Detii  cont de Minecraft cumparat?-Nu

4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft-2 ani

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza:Nu am mai avut nicio functie,am jucat pana acum doar cu prieteni

6) Ai citit regulamentul serverului?-Da

7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?-1 zi si 6 ore

8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server-Nu imi place sa pacalesc playeri in fiecare  zi ma joc cu prietenii si vorbim pe discord

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?-As vrea sa pot face parte  din staff.ul server.ului  pentru a ajuta playerii incepatori asa cum am fost si eu ajutat la inceput

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?-Vreau sa fac ceva important pe server

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?-Voi ajuta playerii cu informatii si  le  voi prezenta regulile

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?-Sunt foarte de treaba si intelegatori

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?-Vreau sa prezint regulile jucatorilor si sa le respect de asemenea

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?-7 voturi

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?-da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?-nu

17) Alte mentiuni-Sper sa imi fia acceptata cererea

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?-Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?-Da

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)-adyRO123#0466

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - IonitaJR
2a) Varsta: - 17 ani si 10 luni

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5001210
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: - ma joc Minecraft de 4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - am avut helper cam 3 saptamani si dupa aceea s-a inchis serverul
6) Ai citit regulamentul serverului?: - da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - o zi 2 ore si 15 minute
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - intru pe server,vad cine este online,si ma duc sa minez,mai construiesc la casa,imi mai fac o mina,depinde de starea pe care o am
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - da,deoarece sunt un bun ascultator si imi place sa-i ajut pe ceilalti
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - joc de ceva timp pe server,imi place si de aceea am decis sa fac aceasta cerere
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - faptul ca ar fi un membru staff on si cred ca un ajutor nu strica
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - sunt de treaba,sunt de ajutor pe server si sunt intelegatori
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - vreau sa ajut pe cat posibil acest server si doresc cresterea acestui server
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -  2
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - nu
17) Alte mentiuni: - nu am

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - da

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)- IonitaJR

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 IonitaJR - Acceptat pentru teste.

  adyRo123 - Acceptat pentru teste.

 

P18ALEX - Respins, inactiv grav. Mai inactiv de atat nu se poate. Vezi cred ca tre' sa dai iar register pe login.

 ZzOoZzOoLeRo - Respins, inactiv.

 

@IonitaJR @adyRO123 @P18ALEX @ZzOoZzOoLeRo

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

         Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu atat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

         Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa. Discutiile legate de rankup pot duce si acestea la remove instant.

 

          Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:LilAlfred
2a) Varsta:15 ani
2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului
1970228
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu 
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: Joc din 2012

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 2 zile si 22 de ore

8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): Un prieten mia dat ip de la serverul egaming si cind am intrat in server "Pe surival" Nu mai puteam sa ma las de acest server  este forate bun acest server il recomand tuturor si sa nu uitam de /refer am adus 5 playeri pe serverul egaming
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) Da de oarece sunt niste oameni primitori si ma inteleg foarte bine cu ei 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)   Am citit regulamentul  si din cite vad este o metoda de a ajuta comunitate Egaming .Comenzile le stiu la perfectie dar daca o sa mai apara comenzi noi nu va fi nici o problema .
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - In fiecare zi eu sunt activ pe server  de la orele 7:00 si o sa pot sa ajut playerii care au nevoie de ajutor din partea unui helper.

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Sunt foarte primitori prietenosi si ma ajuta mereu cind am nevoie de ajutor si le multumesc in continuare pentru prezenta oferita.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Deoarece este un server activ si vreau sa ofer ajutor ca sa il facem mai popular.Orice ajutor este binevenit din partea altor playeri
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:Pina acum am acordat 12 voturi 

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Da sunt sigur ca o sa dau acest test
 16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu dar o sa ma mai gindesc sa fac una
17) Alte mentiuni: Multumesc pentru timpul acordat din parte dvs.

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Da.
19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -I-am apreciat pe toate 
20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)-

LilAlfred🔶 MC.eGaming.RO 🔶#7302
EMAIL

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -carnage
2a) Varsta: -15

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -2003500
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: -joc minecraft deja de 4 ani.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -nu am avut.
6) Ai citit regulamentul serverului?: -da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -1 zi si 14 ore
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Construiesc lucruri la baza mea.Fac tradeuri cu villagerii.Interactionez cu ceilalti jucatori.Cand cineva pune o intrebare raspund daca stiu raspunsul.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da cred ca voi putea sa ma descurc am vorbit cu unii si par de treaba.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Imi place sa ajut lumea.Pot respecta cerintele staffului.Adica regulile si interdictiile.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Voi ajuta playeri si voi avea grija ca nimeni sa nu incalce regulile.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Din grupul de helperi ai serverului il cunosc doar pe robert37 care este un helper foarte bun.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Consider ca acest server este unul foarte bun cu membri foarte amabili.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -Luna aceasta am votat de 4 ori pe ambele siteuri.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu.
17) Alte mentiuni: -As dori sa ajut serverul.De asta am si adus cativa playeri noi.

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Da.

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Da.

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)-Nu am discord.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Nickname in joc:1Shadow1

2.Virsta:15

3.Primele 7 cifre ale CNP-ului:3060183

4.Detii cont de minecraft cumparat ?:Nu

5.Ce experienta ai ca si jucator de minecraft:2 ani 

6.Ai citit regulamentul serverului?:Da l-am citit

7.Cat timp ai activat in prezent pe serverul de survival ?:11hsi 50min

8.O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Intru pe server mai vorbesc cu baietii,dupa ma apuc de minat sau gasesc ceva de facut

9.Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor ?:Da pentru ca membri staff-ului sunt de treaba 

10.Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Pentru ca am fost staff si pe alte servere de mc  si am cules experienta dea lungul timpului

11.Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului ?:Pot sai ajut pe cei care au nevoie de ajutor 

12.Cum poti descrie actualii membri al grupului de helperi ?:La grupul de helperi nu am nimic de reprosat

13.De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Pentru ca o mana de ajutor nu strica 

14.Cate voturi ai acordat pana acum serverului ?:2 dar pe viitor vor fi mai multe voturi din partea mea 

15.Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator ?:Sunt foarte sigur 

16.AI vreo donatie VIP efectuata ? Daca da ce suma ?: Imi pare rau dar nu 

17.Alte mentiuni:nu mai am 

18.Esti abonat la canalul Ownerului,VRazvan ?:Da

19Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului ?:Da

20.Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii ?:The Malwer 47 #4657

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nickname in joc: -iulianro
2a) Varsta: -16

 2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5020714
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: -un an
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: -da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?: -o zi si 10 ore
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server : -construiesc case, minez. incerc sa ma imprietenesc cu alti playeri si să îi ajut dacă pot  cam atat .
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: -dacă sunt de treabă de ce nu asa mai fac si eu prieteni noi. dar ori cum uni sunt de treaba deci da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: -pentru ca pot comunica cu playeri si ii pot ajuta cu ce pot
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -
 ofer ajutor playerilor  si le voi raspunde la toate intrebarile care tin de minecraft sau sv
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -pentru ca imi place serverul vostru
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?: -6
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -nu
17) Alte mentiuni: -nu am

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -da

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii:(https://mc-eg.com/discord)-iuli

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - KloosiMoosi
2a) Varsta: - 19 ani.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 1990313
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Nu. Mcleaks
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: - Destul de multa. Am jucat din primele versiuni ale jocului, cand a explodat in popularitate. Mai ales pe modpack-uri.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Da. Cel mai mult am jucat pe un server numit "Lightcraft", in vara anului 2015 pana in 2016 cand serverul s-a decis s-a decis sa o ia in alta directie. Am inceput ca si Helper. Apoi Builder si Moderator.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -o zi si 6 ore.
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Well. M-am apucat de server cu un prieten, DanlJE si de obicei avem daily goals. Fun sau productivitate. Chit chat cu playerii, mai mult lurk.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -  Sigur. Nu vad nici o problema in munca de echipa, ba din contra, sunt obisnuit cu ea si o recomand oricarei comunitati.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Am experienta in orice vine vorba de "socializare" pe mediul online. Am fost un moderator a unui canal mediu pe Twitch timp de 3 ani de zile. Pe langa asta, am fost administrator si moderatorul unor diferite comunitati mari de jocuri sau de anime.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Dispun de foarte mult timp liber, ma descurc cand vine vorba de vorbit si sunt dispus sa execut diferite sarcini.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Ajutatori. Prietenosi. Activi. Nu am nimic de reporsat nici unui staff member.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Din pura placere. Imi face placere sa contribui in plus intr-o comunitate ca lucrurile sa mearga smooth :)
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - Circa 4
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu
17) Alte mentiuni: -

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

LilAlfred - Acceptat pentru teste.

carnage - Respins. CNP fals.
1Shadow1  - Respins. CNP fals.

iulianro - Acceptat pentru teste.

KloosiMoosi  - Acceptat pentru teste.

 

@LilAlfred @Carnage1234 @Calian_47 @Iulian2002 @ParkerGG1

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

         Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu atat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

         Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa. Discutiile legate de rankup pot duce si acestea la remove instant.

 

          Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - DANlje.
2a) Varsta: -19.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 1990528.
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Da.
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: - Experienta destul de inalta joc din 2014 pe versiunea 1.7.5
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Am avut functia de Moderator timp de 3 luni si am detinut un server de Minecraft timp de 1 an.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 2 zile, 20 ore.
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Sunt un baiat cu simtul umorului caruia ii place sa ajute jucatorii noi si sa lucreze in echipa. Activitatile sunt generale, vorbesc cu prietenii de pe server si decidem proiecte pentru viitor.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Desigur ca da, consider lucrul in echipa foarte important si necesar pentru mentinerea serverului.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Sarcina de Helper este sarcina potrivita deoarece imi place sa ajut jucatorii noi si sa ii invat lucrurile generale.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - In prezenta mea serverul va beneficia de  un chat cat mai curat cu comportament regulamentar.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Membrii din grupul de Helper sunt foarte politicosi si ma ajuta cand am intrebari despre server sau intrebari generale.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Deoarece imi place comunitatea si incerc sa ajut sa devina o comunitate politicoasa si cunoscuta.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 6.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Da.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Momentan nu.
17) Alte mentiuni: - -

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da.

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Da.

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)- Dani#0577.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

a) Varsta: -13

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - nam buletin
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: -nedie
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -vip si mi la luat finca am facut promovare la sv asta) Ai citit regulamentul serverului?: -da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -1zi si 10 ore
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -prima dta cand intru pe sv trebuie sa fac ceva ferma case mine dac nu fac parca nu ma simt ine
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -da pentru ca membri staff-ului sunt foarte tari si de treaba

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -ma pricep foarte bine la comenzi sau constructii
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -sa am grija de sv si de pleyeri

2) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -pot fi activ an fiecare zi
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -o mana de ajutor nu strica
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -4sau5
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -nu
17) Alte mentiuni: -nu am

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -da

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)-da

Share this post


Link to post
Share on other sites

DANlje  - Acceptat pentru teste.

Petrica - Respins. Primele 6 cifre le regasesti in certificatul de nastere / Acestea reprezinta data nasterii.

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

         Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu atat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

         Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa. Discutiile legate de rankup pot duce si acestea la remove instant.

 

          Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Share this post


Link to post
Share on other sites

a) Varsta: -16-06-2005

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - nam buletin
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: -nedie
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -vip si mi la luat finca am facut promovare la sv asta) Ai citit regulamentul serverului?: -da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -1zi si 10 ore
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -prima dta cand intru pe sv trebuie sa fac ceva ferma case mine dac nu fac parca nu ma simt ine
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -da pentru ca membri staff-ului sunt foarte tari si de treaba

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -ma pricep foarte bine la comenzi sau constructii
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -sa am grija de sv si de pleyeri

2) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -pot fi activ an fiecare zi
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -o mana de ajutor nu strica
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -4sau5
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -nu
17) Alte mentiuni: -nu am

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -da

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)-da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -mihail2
2a) Varsta: -14
2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5049093
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: 2-3ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -nu . nu am avut dar mi as dori pe acest server
6) Ai citit regulamentul serverului?: -da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -2ore si 35 minute
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -prima data intru pe server ma gandesc ce as putea face, asa ca ma duc la minat sau la ferma , apoi ma apuc sa construiesc ceva
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -da pentru ca membri staff ului sunt foarte de treaba
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -asa cum ati vazut mai sus am o experienta mare
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -ofer ajutor celor care au nevoie de 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -pentru membrii din staff nu am nimic de spus, sunt foarte prietenosi, activi si nicio intrebare de pe chat nu ramane fara raspuns
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - nu mai strica o mana de ajutor
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - mereu cand am avut timp undeva la 15voturi nu lea tinut numarul
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -da 
16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - nu
17) Alte mentiuni: -altele nu mai am
18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -da 
19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -da
20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)-Clau#1819

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: KiRaMEOW
2a) Varsta: 17

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5010923
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: Pai.. nu stiu exact, nu am numarat ani, dar.. 4-6
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Am avut functia de Manager/Fondator/Helper/Moderator.. Manager - 2 luni / Fondator - 1 saptamana / Helper - 3 luni / Moderator - 2 saptamani
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]:
https://imgur.com/a/wITmXiR
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): Sunt o persoana care ii place sa ajute cu ce poate pe majoritatea jucatorilor, atunci cand imi pun ceva in cap ma tin pana reusesc acel lucru.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) Desigur ca da, sunt o persoana usor de inteles si cu care se poate comunica usor.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) Sunt destul de multe motive, dar in primul rand sunt o persoana care stie sa respecte si sa se inteleaga cu majoritatea lumii, bineinteles.. stiti cum e vorba aia, respecta si vei fi respectat.

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Serverul o sa beneficieze de mai multa ordine si respect intre jucatori.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Pai din cate am observat isi fac treaba cum trebuie si imi plac ca si persoane cum sunt ei.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Deoarece e un server care merita si imi place la nebunie.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:
https://imgur.com/a/2mP5dNj
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur ca da.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu, nu am.
17) Alte mentiuni: Multumesc de timpul acordat.

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: Da, sunt. https://imgur.com/a/lleflQF

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: Da, am facut asta. https://imgur.com/a/lleflQF

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord) https://imgur.com/a/8bIOW9p

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -IonutBuflea
2a) Varsta: -15

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - Nu AM buletinul la mine .. o sa ti-l dau dupa daca vrei
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: - 4 Ani 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Da Am Detinut serverul meu de SkyPvp unde am avut cate 20-30 playeri pe zi on .. si serverul a tinut aproape 1 an .. 
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Desigur Ca Da ..
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 1 Zi si 6H
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Pai .. eu ma joc cu 1 prieten (El Ma adus pe server .. (NewzBlue) ) si construim in fiecare zi si ne distram pe server
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Desigur de ce nu ? am vazut ca nu sunt foarte multi in staff si nu sunt on toti de fiecare data si am zis sa dau o mana de ajutor la un server chiar muncit
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pai chiar imi place sa ajut comunitati faine si servere care sunt foarte muncite ,,
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pai  sti cum e .. Un Om In + Mai mare forta ... si mai mult respect
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Nu stiu .. nu prea i-am vazut on ... rar cand vad un Helper ON
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Deoarece este un server foarte municit si merita tot sprijinul .. 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -MOmentan doar 3 sau 4 ca am PC. pe carbuni si nu am gasit in mina foarte multi .. 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -NU .. dar ma gandesc pe viitor 
17) Alte mentiuni: -Nu... UN SERVER DE NOTA 10+

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Yes.. 

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Yes.. 

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord) : Folosesc foarte rar ... nu prea imi place .. si da .. PC PE CARBUNI ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - mir_egal
2a) Varsta: - 14 , da am voce de squeaky squeaky zici ca-s jucarie.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:  5040521
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Nah B.
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: - Ma joc de aproape 6 ani , cu pauze de cateva luni intre.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Pe cateva servere helper , vreo 2 sau 3. Pe 2 server Builder. Pe 4 Trial-Mod si Mod , pe unul Admin si pe ultimul Operator / Super-Admin. 
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da , l-am citit.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 20 ore.
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Pai , intru pe server cand vin de la scoala , votez , mai fac si eu niste chestii , minez , construiesc ce am de construit , colectez xp si ajut playerii in chat , si de multe ori ma distrez.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da. Putem face server-ul un loc mai prietenos si il putem face o impresie buna pentru playeri noi.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Eu cred ca sunt menit pentru aceasta sarcina deoarece , cum am precizat in paragraful de mai sus , am multa experienta de a fi Staff in multe servere , deci , pot ajuta playerii si pot trece peste orice obstacol.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Ajutor pot aduce. Nu estu un lucru anumit si exact care il pot aduce in cadru dar , vad ce pot face si o sa lucrez greu si bine. Sa fie bine sa nu fie rau.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Ajutatori , amuzanti si prietenosi. Nu prea vad multi pe server dar , pe ce-i c are i-am vazut , sunt prietenosi si ajutatori. Da , Alex si Razvan Is' cei mai faini no'?
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Deoarece , pur si simplu , imi place serverul si il ador . Jucatorii sunt prietenosi si amuzanti. Facem glume multe pe chat si ne distram 10/10.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - Am 10 voturi acumulate.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da , cum sa nu?

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - La timpul scrierii acestei cereri , nu , dar o zi dupa aceasta cerere o sa am vip
17) Alte mentiuni: - Mai faceti event-uri din alea mai jmk stii ce zic boss?

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Da

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)- xdzeal#9438

Edited by mir_egal

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - TasTas
2a) Varsta: -21

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 1970106
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: - 6 ani cred poate chiar mai bine cu cateva pauze intre
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Helper in general si perioada nu o mia tin minte
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da am dat si like ;)
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -1 day 15 hours
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Sunt un nebun carismatic care este on mai tot timpul pentru ca dehh nam viata sociala :)) si pe server fac tot ce poate face un player pe server (ma joc, comunic, ajut, etc...)
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da de ce nu adica nu am o problema cu vrun admin si nici nu cred ca o sa am (nu e genul meu) :)) 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Imi face mare placere sa ajut deci sa ivit o sansa eu vreu si pot deci de ce sa nu o fac.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Probabil o sa iesit de pe server mult mai fericiti din cauza glumelor mele in rest nu stiu ce beneficii as putea aduce.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Toti helperi/ admini de pe server sunt foarte ok. Se poate discuta cu ei poti rade cu ei sunt oameni de nota 10.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Cum am scris si mai sus. Mie imi place sa ajut si o fac cu placere.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -4
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Sir, yes sir.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu
17) Alte mentiuni: - Avem o abtinere :)) 

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Nu

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Nu am vazut asa ceva.

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)- Nu am discord

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...