VRazvan

➣ [Cereri] Helper Minecraft

30 posts in this topic

1) Nickname in joc: -Slinko22
2a) Varsta: -17

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5020905
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -am si cont cumparat dar joc de pe cont nonpremium 
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: -joc minecraft de mult 4,5 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -am fost fondator pe un server care a fost inchis ca nu am avut o problema cu banii si nu am mai putut plati host-ul
6) Ai citit regulamentul serverului?: - da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - am jucat de pe alt cont vreo 2 sapt dar asta e cont nou
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -pai ma cheama andrei, am 17 ani si fac scoala in germania si fac fitness 2 ore pe zi.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - pai nu cred ca sunt menit 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - 1.sunt activ 2. imi fac treaba foarte bine 3. nu sunt un copil prost, ci in contra am o gandire matura.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - pai sunt de treaba si nu am avut probleme cu ei.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - ca am mult timp si nu am ce face cu el
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - pe celalalt cont am votat in fiecare zi pe asta o sa incep... 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - nu  am
17) Alte mentiuni: -  nu am

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - da 

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - da 

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)- pacpac

1) Nickname in joc: -SkyJo
2a) Varsta: -21

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 1971129
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu,dar pe viitor voi cumpara.
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: -8 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Helper,Admin,Co-Owner,Builder. Perioada? Mhm..pana s-au inchis serverele respective..,sau au fost cumparate de alti.
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -1 zi si 11 ore
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Comportamentul meu este unul receptiv,adecvat,astfel incat sa pot ajuta toti playeri. Imi place sa explorez si sa descopar lucruri noi,de asemenea ma pasioneaza building-ul si redstone sistems.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Desigur,ma adaptez repede la situatii noi. Nu cred ca va fi o problema. Avem un staff foarte prietenos :)
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Stiu sa lucrez cu comenzile jucand de atatia ani,imi place sa ajut playeri si sa rezolv orice nemultumire sau neintelegere a lor.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Un impact benefic ar fi faptul ca playeri vor fi ajutati,le v-a fi mult mai usor atunci cand ei nu inteleg ceva
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Membri grupui de helperi sunt foarte harnici si prietenosi,astfel incat nici o intrebare a unui player nu ramane fara raspuns.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pentru ca este un server foarte bine dezvoltat,are multa vechime in spate,ceea ce inseamna ca rezista de mult timp si mereu se lucreaza la el,astfel incat sa atraga playeri. As dori sa i-au parte la aceste schimbari in dezvoltarea serverului impreuna cu stafful :)
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -11
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Eu consider ca da,dar avand in vedere ca suntem oameni,mai gresim,daca gresesc nu-i problema. Voi invata din greseala respectiva si nu o voi repeta.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Urmeaza sa fac si donatie foarte curand :)
17) Alte mentiuni: -Dornic sa ajut aceata comunitate! Traiasca berea :)))

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Da!

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Da! Foarte frumoase video-urile

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)-Imi cer scuze,am o problema cu discord pe pagina de net..nu se incarca. Dar am programul instalat in PC.

1) Nickname in joc: - Andu03
2a) Varsta: - 14
2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5031115
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Momentan nu.. :(
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: - 4-5 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Da am avut admin si vip
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 15 zile 50 minute
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Pai.. minez, contruiesc, pescuit, trade cu villageri, cumpar/vand iteme.. si am un comportament decent si sunt foarte glumet ;)
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Eu consider ca pot de ce nu.. ? Si sunt foarte de treaba cei din staff
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Ma descurc bine si o sa am grija sa nu mai fie certuri pe chat, am vazut foarte multi care se cearta cand nu e nimeni din staff on
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Nu stiu.. dar voi incerca sa ajut cu ce pot si sunt activ mult timp 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Sunt foarte de treaba nu am mai vazut pe alte servere asa staff-uri sunt de mare ajutor si prietenosi
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pentru ca de cand joc minecraft nu am mai dat de un asa fain server.. si sunt foarte multi care spameaza si unii fac reclame cu alte servere... The best server eGaming
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 40 de voturi in total
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Da logic

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu
17) Alte mentiuni: - VRazvan e sexy

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Da

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)-? Andu03#0143

1) Nickname in joc: - LarisaQueen
2a) Varsta: - 17

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 6001114
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: - Mai bine de 5 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Da, Gradul de Helper (O luna)
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 2 zile si 9 ore
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Primul lucru pe care l fac este, sa i salut pe membri grupului (OTK) si chat ul :) Apoi votez serverul :> Avand in vedere ca, eu n am ce face la casuta mea pentru ca am terminat o,  ii ajut pe prieteni mei la constructi
le lor imense :P 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da, normal ! Imi place sa m a implic in orice si ma integrez usor in grupuri :D 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Cum am mai spus, imi place sa ajut si sa raspund intrebarilor din chat :) 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Numarul de playeri fiind mare, inca un helper nu strica. Avand in verdere ca, nu prea vad helperi online pe timpul zilei .
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Am vazut ca, isi fac treaba dar nu i prea vad online pe timpul zilei, atunci cand este nevoie.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pentru ca, este un server cu o comunitate super tare! Membrii staff ului sunt foarte prietenosi, iar pleyari la fel  Ceea ce n am vazut in multe comunitati :P 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - Fiind inceputul luni, 3 voturi :D 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu
17) Alte mentiuni: - Nu

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Da

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)- LarisaQueen#1699

LarisaQueen - Respins, nu ai dat like la primul post, asta inseamna ca nu ai citit regulamentul pana la capat.

Slinko22 - Respins, nu ai dat like la primul post, asta inseamna ca nu ai citit regulamentul pana la capat.

Andu03 - Acceptat pentru teste.

SkyJo - Acceptat pentru teste.

xClaudyus  - Acceptat pentru teste.

@Larissa @Andu03 @SkyJo @Slinko22 @xClaudyus

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu atat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa. Discutiile legate de rankup pot duce si acestea la remove instant.

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫