Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

➣ [Cereri] Builder Minecraft

Recommended Posts

 NickName in joc: - Error123

- Varsta: -Am varsta de 14 ani.

- De cat timp joci MineCraft?: - Joc de 3 ani minecraft.

- Poza cu /ar check pe serverul de survival: -Is nou pe server am doar 1 ora.

- Denumirea [/sethome] a casei sau a caselor ce vreti sa fie verificate: - N-am una pe server dar voi face 1 , la test daca e.

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii): -

- In ce categorie de experienta in WorldEdit crezi ca te poti incadra?: Novice / Amateur / Medium / Semi-pro / Professional / Expert :     Semi-Pro.

- In ce categorie de experienta in Voxel Sniper crezi ca te poti incadra?: Novice / Amateur / Medium / Semi-pro / Professional / Expert    Medium.

- Ai citit regulamentul?: - Desigur.

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: - Wollix

- Varsta: - 20 

- De cat timp joci MineCraft?: -  6-7 ani

- Poza cu /ar check pe serverul de survival: 0023e871db76b72820b8b0280771ed47-full.pn

- Denumirea [/sethome] a casei sau a caselor ce vreti sa fie verificate: - /home

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii): 29c5375b2a773831e87d51548230906e-full.pn  +  alte lucruri cum ar fi un copac imens in care am facut o ferma xp, mai am alte proiecte in minte, dar sunt costisitoare ca materiale

- In ce categorie de experienta in WorldEdit cl.rezi ca te poti incadra?: Semi-pro 

- In ce categorie de experienta in Voxel Sniper crezi ca te poti incadra?: Novice 

- Ai citit regulamentul?: - Da, l am citit. si sunt in totalitate de acord cu el

Edited by Wollix

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: -micusor12

- Varsta: -16

- De cat timp joci MineCraft?: -5 ani

- Poza cu /ar check pe serverul de survival: -4 zile 5h

- Denumirea [/sethome] a casei sau a caselor ce vreti sa fie verificate: -home c

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii): -

- In ce categorie de experienta in WorldEdit crezi ca te poti incadra?:  Medium 

- In ce categorie de experienta in Voxel Sniper crezi ca te poti incadra?: Amateur 

- Ai citit regulamentul?: - da

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: -stefystefy

- Varsta: -11

- De cat timp joci MineCraft?: -6 ani

- Poza cu /ar check pe serverul de survival: -1h

- Denumirea [/sethome] a casei sau a caselor ce vreti sa fie verificate: -casa build

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii): -de azi ma-m apucat daca e fac acuma ceva

- In ce categorie de experienta in WorldEdit crezi ca te poti incadra?: Novice / Amateur / Medium / Semi-pro / Professional / Expertsemi pro

- In ce categorie de experienta in Voxel Sniper crezi ca te poti incadra?: Novice / Amateur / Medium / Semi-pro / Professional / Expert:medium

- Ai citit regulamentul?: -normal ca da

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: XandruAle

- Varsta: 18

- De cat timp joci MineCraft?: 5-6 ani

- Poza cu /ar check pe serverul de survival:  joc doar creative, am ceva ore acolo

- Denumirea [/sethome] a casei sau a caselor ce vreti sa fie verificate: -

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii):  https://imgur.com/a/6ekiQNJ 

- In ce categorie de experienta in WorldEdit crezi ca te poti incadra?: Semi-pro

- In ce categorie de experienta in Voxel Sniper crezi ca te poti incadra?: Amateur

- Ai citit regulamentul?: da

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/25/2018 at 11:28 PM, VRazvan said:
 

- NickName in joc: -Tudo001

- Varsta: -24

- De cat timp joci MineCraft?: -1.9.8 beta(2009 sv jukebox si sandcraft care au fost printer primele servere de Minecraft nu romania) am avut si pauze de 4-5 luni

- Poza cu /ar check pe serverul de survival: -https://i.postimg.cc/85zyL1Qs/Ore-jocc.png de asemenea mai am si 14 ore pe 1.15 dar cred ca este irelevant

- Denumirea [/sethome] a casei sau a caselor ce vreti sa fie verificate: -/home (nu are o denumire specifica)

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii): -majoritatea constructiilor mele sunt/au fost pe alte servere. Constructiile pe care leam facut pe sv asta sunt la home-ul meu

- In ce categorie de experienta in WorldEdit crezi ca te poti incadra?: / Medium  dar este loc de imbunatatiri, invat foarte repede

- In ce categorie de experienta in Voxel Sniper crezi ca te poti incadra?: nu stiu ce este acesta

Ca informatii suplimentare nu ar fii multe de spus imi place pur si simplu sa construiesc aproape orice.

Ca program pot sa construiesc dupa ora 17 cand ies de la munca

Sunt dedicate in ceea ce construiesc ca estetica si functionalitate (redstone)

Ceea ce imi place sa construiesc sunt constructiile la scala mica si medie, dar ma descurc si la o scala

 mult mai mare. Din pacate nu ma descurc atat de bine la terrain creating.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...