Jump to content
Sign in to follow this  
Blasfe

Sugestie

Recommended Posts

Nick:Blasfe

Sugestie:Ar fi foarte fain daca cand iti dai reconnect pe server sa te dea unde ai ramas ci nu la spawn, nu de alta dar mie imi pica netul cam des(poate si alta lume are problema asta)ย si e naspa sa fii undeva gen intro mina departata de casa si cand reiintri pe server sa nu mai fi acolo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai sunt anumite cazuri cand iesi din nether te da la casa altuia si atuncea poate acea persoana isi inchide portalu cu o poarta ceva si tu nu poti sa le deschizi. In momentul in care esti in portal nu poti sa scrii nimicย 

ย 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keepspawn a fost scos din cauza faptului ca exista si acele persoane ce reusesc sa se protejeze de capcane sau tpakill si reusesc sa evite o situatie neplacuta. Astfel ei iesind de pe server vor fi dati la spawn.
Micsoreaza numarul de chunkuri ce ti le incarci pentru a nu face download prea mare de la server daca spui ca nu ai banda de net ok. De asemeni evita utilizarea torrentelor sau a casturilor video YT TWITCH etc.

Sper ca te-am ajutat macar cu problema ta. Dar nu imi pot permite sa creez alte probleme Te rog sa-mi lasi o poza cand te scoate de pe server. Cu mesajul primit, incarca pe imgur.com si lasa link aici.

@Blasfe

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 hours ago, VRazvan said:

Keepspawn a fost scos din cauza faptului ca exista si acele persoane ce reusesc sa se protejeze de capcane sau tpakill si reusesc sa evite o situatie neplacuta. Astfel ei iesind de pe server vor fi dati la spawn.
Micsoreaza numarul de chunkuri ce ti le incarci pentru a nu face download prea mare de la server daca spui ca nu ai banda de net ok. De asemeni evita utilizarea torrentelor sau a casturilor video YT TWITCH etc.

Sper ca te-am ajutat macar cu problema ta. Dar nu imi pot permite sa creez alte probleme Te rog sa-mi lasi o poza cand te scoate de pe server. Cu mesajul primit, incarca pe imgur.com si lasa link aici.

@Blasfe

Aha inteleg chestia asa ,dar o chesti dc nu poti zbura cu elytra , mi se are un feature al jocului , nu am sa ma duc sa va incarc chunkuri degeaba cu ea ... ,mi se pare chestia un deal breaker .Pace.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...