Jump to content
Sign in to follow this  
Andu03

Reclamatie pentru tp fara motiv

Recommended Posts

Nick-ul tau : Andu03

Nick-ul celui reclamat: robert37

Reclam pentru: /tp fara motiv

Descrierea faptei pentru care reclami:(din ce cauza ,te-a injurat,jignit etc.) A dat /tp la mine fara motiv, nu am cerut ajutor nu nimic.. din cate stiu eu este interzis sa dai tp la un prieten fiu adoptiv animal de companie.. etc🤣

Data / Ora: 22.09 - 21:37

O dovada (Poze clare): http://prntscr.com/kxhhmv

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-ai intrebat cum se activeaza un beacon.  Eu am venit cu scopul de a te ajuta. Potfim un screenshot:https://imgur.com/a/co8QgOi

Din cauza faptului ca chatul era plin si ai zis foarte tarziu ca vei face reclamatie, nu am putut face screen la chat cand intrebai.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, si data viitoare te rog eu mult, sa specifici cand intrebi/iti bati joc de echipa pe chat. Unii(ca mine) nu pot face diferenta. Multumesc! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prietene nici nu ai primit remove din staff si deja faci scandal ? 

Am fost de fata ai intrebat din cate randuri se face un beacon acuma o ora daca nu ma insel 21:00 el a venit sa te ajute chiar daca nu ti-a cerut voie el a venit cu scopul sa te ajute VRazvan se poate uita fain frumos in consola sa vada  ca la ora 21:00 sau 21:25 ai intrebat din cate randuri se face un beacon sau ceva de genu[din cate stiu din acest motiv ai primit remove ca nu ai stiut sa ii explici si ne-ai pus si noua fix aceiasi intrebare intr-un fel sa ne testezi]

 

acuma in poza apare ca esti in apropierea spawn-ului se poate considera ca el a mers cu fly-ul si a dat de tine dupa parerea mea sunt dovezi insuficiente sau neclare. acuma VRazvan decide ce si cum              

 

 

Imi cer scz daca sunt greseli gramaticale dar nu mai am nici un chef sa vorbesc despre acest subiect 

 

 

                                      

 

Edited by TitanMC
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Robert37 a procedat corect, nimic. T/C.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...