Sign in to follow this  
Scott1287

Numele Tau (Real): Paul // Numep pe Servar : Scott // Varsta : 15

5 posts in this topic

LINK PROFIL FACEBOOK : https://www.facebook.com/scott.tj.75?ref=bookmarks // DESCRIEREA TA (MINIM 80 CUVINTE) :Salut,ma numes Paul,am 15 ani si am 1,80 inaltime si vreo 76 kilograme,sunt din Municipiul Lupeni JUD. Hunedoara,sunt jucaus imi plac copilasi dar cand este vorba de seriozitate atunci sunt cu totul altul,imi place baschetul,hanbalul,fotbalul si sunt un baiat de cartier.Ascult rap,hip-hop si dustept.Mie imi place cand sunt repectat sa cand ceilalti din jur nu ma deranjeaza cand candesc practicarea unei probleme.Sunt foarte talentat la pictura,am gusturi deosebite de ceilalti,ador sa dresez caini si diferite animale,le ingrijesc,am patru animale in casa:caine // pisica // papacal Alexandri(VORBITOR) si un porcusor de guineea.Am rabdare cu cei care nu inteleg(UNEORI,CA MA SCOT DIN MINTI),imi place :mustul,moda,inghetzata,fursecurile,cozonac cu lapte....ETC.Asta sunt eu !

Numel tau (real):Paul // Nume pe server:Scott // Varsta:15

LINK PROFIL FACEBOOK : https://www.facebook.com/scott.tj.75?ref=bookmarks // DESCRIEREA TA (MINIM 80 CUVINTE) :Salut,ma numes Paul,am 15 ani si am 1,80 inaltime si vreo 76 kilograme,sunt din Municipiul Lupeni JUD. Hunedoara,sunt jucaus imi plac copilasi dar cand este vorba de seriozitate atunci sunt cu totul altul,imi place baschetul,hanbalul,fotbalul si sunt un baiat de cartier.Ascult rap,hip-hop si dustept.Mie imi place cand sunt repectat sa cand ceilalti din jur nu ma deranjeaza cand candesc practicarea unei probleme.Sunt foarte talentat la pictura,am gusturi deosebite de ceilalti,ador sa dresez caini si diferite animale,le ingrijesc,am patru animale in casa:caine // pisica // papacal Alexandri(VORBITOR) si un porcusor de guineea.Am rabdare cu cei care nu inteleg(UNEORI,CA MA SCOT DIN MINTI),imi place :mustul,moda,inghetzata,fursecurile,cozonac cu lapte....ETC.Asta sunt eu!

T/C

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.