Jump to content
Sign in to follow this  
staFlorin

Reclamatie [_Usui_]

Recommended Posts

Nick-ul tau : staFlorin

Nick-ul celui reclamat: _Usui_

Reclam pentru: Warn, mute si Jail.

Descrierea faptei pentru care reclami:(din ce cauza ,te-a injurat,jignit etc. A dat mute la 2 persoane 15 minute si a amenintat tot serverul ca daca mai scoatem un cuvant o sa urce la 60, Eu l-am intrebat frumos, ce urcă la 60 pentru că nu mi-am dat seama și am crezut că recurge la ban sau chestii de genu' și el a început în aroganțe.  După cum ați spus și voi de nenumărate ori, poza face cât o mie de cuvinte.

Data / Ora: 2018-10-15.   20:16:36

O dovada (Poze clare): Aveți aici pozele in ordine, clare. Dacă există vreo nelămurire sau așa, se pot verifica Log'urile. https://imgur.com/a/b9Q1EGe

  •  
Edited by staFlorin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut.Ai primit un warn si de la _Usui_,si imediat dupa mute 3 ore de la mine,deci consider ca ar trebui sa prezint si dovezile mele.In regulament exista urmatoarele:

4.d)Daca helperul considera ca situatia a fost explicata iar dvs. tot insistati veti primi:

Prima abatere: Mute intre 1 / 2 ore / warn

4. e) Adminii au prioritate la orice, daca esti intrebat de un admin ceva, lasi ce faci si ii raspunzi. Daca il iei la misto sau nu ii raspunzi vei primi ban in functie de situatie

1. b) Jigniri aduse STAFF-ului

Prima abatere: mute 3  sau 6 ore sau tempban respectiv.

7.b) Polemicele (Certurile pe server) poti fi sanctionate cu mute de 3 ore, daca este cazul cu avizul fondatorului jucatorul va primi pedeapsa capitala. Pentru a nu ajunge in una din situatiile mentionate anterior depuneti o plangere pe forum, decidem noi daca persoana va pagubit sau a incalcat regulamentul, nu faceti voi legea.

Inca din pozele tale,chiar,se vede ca il iei la misto pe _Usui_,dar sunt si alte dovezi.

D11Lk81.png

AFZ5Gq4.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seara faina!

Vad ca sonia a vazut mai repede pe forum si a pus ea motivul warn-ului primit de la mine.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

_USUI_ - Nimic.
staFlorin - ban, mistouri.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...