Jump to content
Sign in to follow this  
imAjax

[Respins] [Sugestie] - Aplicatia “eGaming.”

[Sugestie] - Aplicatia “eGaming.”  

2 members have voted

  1. 1. Esti de acord?

    • Da.
      1
    • Nu.
      1


Recommended Posts

Dupa cum vedeti si in titlu, propun o aplicatie facuta de staff-ul egaming-ul-ui, unde poti vedea noutati despre comunitate, starea serveril-or si multe altele. Aceasta este o oportunitate sa facem parteneriar cu developeri, si oameni care sunt buni dispusi de aceasta propunere. Este o sansa la un “nou inceput”, nu ma luati cu “eGaming e vechi si nxare nevoie de un nou inceput”, nu propun un wipe de conturi, ci o aplicatie. V-a fi una unica, nici-o alta comunitate n-are o aplicatie proprie. Aceasta comunitate este veche, si are sanse la un nou inceput, prin asta ma refer ca v-a ridica playeri, ca doar asta vad ca vreti, si v-a avea sansa la ceva care v-a fi o shcimbare enorma. De aici preluati voi, nu mai am ce sa zic, decat sa considerati propunerea, este una de gandit la, eu’ singur zic ca-i o idee buna, si fara discutii v-a aduce oameni pe comunitate. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si atunci forumul ce rost mai are?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ai forumul, pentru ce iti mai trebuie aplicatie? poti folosi aplicatia tapatalk, daca chiar ai nevoie de aplicatie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Alynn said:

ai forumul, pentru ce iti mai trebuie aplicatie? poti folosi aplicatia tapatalk, daca chiar ai nevoie de aplicatie. 

 

Aplicatia doar iti da de stire la ce se v-a intampla pe servere si notifocari in advans. Nu am zis ca v-a fi un forum...

Share this post


Link to post
Share on other sites

O aplicatie nu si are rostul in acest sens, mai ales ca vorbim de o investitie. 

Exista aplicatii facile forumurilor daca vrei sa primesti notificari, in rest, ai tot ce ti trebuie aici, la insemana. 

 

Propunere respinsa. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...