Jump to content
Sign in to follow this  
imAjax

[Respins] [Sugestie] - “English Forum.”

Sectiune Engleza.  

2 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Esti de acord sa facem o sectiune speciala pentru oamenii care stiu Engleza?

    • Da.
      1
    • Nu.
      1


Recommended Posts

Dupa cum stiti, sunt oamei englezi pe server, eu propun o sectiune aparte, numita “English Forum”, unde oamenii pot vorbi unii cu altii, v-a fi o schimbare mica, si nu v-a ajuta cu mult, asa sa atragem si playeri englezi, si poate pun-ti so voi o obligare la staff sa stie engleza macar pe o scara de la 0 la 10, sa fie 6 sau genu’. Daca e nevoie v-oi ajuta cu ce pot, pot eo’ sa fac unele dintre sectiune, insa nu pot realiza nimic fara un vot, nu? Am insumi idei in care consist intre sectiuni, sper sa va ganditi, si propun si aici sa fie un model.

O sugestie nu stralucita, si nici prea buna, dar prinde cu incetul.

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 minutes ago, imAjax said:

Dupa cum stiti, sunt oamei englezi pe server, eu propun o sectiune aparte, numita “English Forum”, unde oamenii pot vorbi unii cu altii, v-a fi o schimbare mica, si nu v-a ajuta cu mult, asa sa atragem si playeri englezi, si poate pun-ti so voi o obligare la staff sa stie engleza macar pe o scara de la 0 la 10, sa fie 6 sau genu’. Daca e nevoie v-oi ajuta cu ce pot, pot eo’ sa fac unele dintre sectiune, insa nu pot realiza nimic fara un vot, nu? Am insumi idei in care consist intre sectiuni, sper sa va ganditi, si propun si aici sa fie un model.

O sugestie nu stralucita, si nici prea buna, dar prinde cu incetul.

CONTRA, este o comunitate romaneasca, nu avem asa multi "vizitatori" pe cat spui tu, lumea intra aici sa se "joace" ori sa caute unele informat.ii nu sa invete limba engleza. Din cate stiu "Chrome" are instalat un plug-in care traduce automat. La fel poate fi si pentru ei, ce discutam noi aici, insa tu doresti o sectiune dedicata lor, oricum mi se pare aiurea, pentru ca nu avem nici noi vizitatori din propria tara.

P.S mai usor tati ca omori lb.romana, atentie la scriere.

Edited by BATONASH
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe ce server sunt "oameni englezi"? S-a facut asta si pe samp in trecut si n-a ajutat cu nimic. 

Daca e cineva care nu stie romana sa posteze in engleza oriunde ca isi traduce lumea, nu are nevoie de o sectiune intreaga.

 

Respins.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...