Jump to content
Sign in to follow this  
Andrei26

Cum a reușit Anne-Marie să ajungă cunoscută fără „pile” în industrie

Recommended Posts

Cum a reușit Anne-Marie să ajungă cunoscută fără „pile” în industrie

 

 

marshmello_anne_marie_friends_gal1.jpg

 

La începutul carierei, Anne-Marie nu visa să fie o personalitate populară în industria muzicală, însă acum are colaborări cu unii dintre cei mai celebrii artiști din industrie, precum Ed Sheeran, Elton John și David Guetta. La vârsta de șase ani, Anne-Marie juca în producția Les Misérables, iar artista își aduce aminte și acum cât era de era șocată.
„Am știu că aceea e senzația pe care vreau să o simt pentru tot restul vieții”, își aduce aminte artista. 

Drumul ei către succes nu a fost cu siguranță unul ușor. Nu cunoștea pe nimeni din industria muzicală și nu avea nicio idee cum să se facă cunoscută: „A trebuit să învăț totul încă din prima zi”, a spus artista.

Astăzi, Anne-Marie și-a găsit încrederea de a face muzică, iar asta este 100% totul pentru ea.
„Merg în studio și pot să fac orice, pentru că nu-mi fac griji pentru reacțiile oamenilor”, a declarat Anne-Marie.

După ce a avut câteva piese în topurile din UK, Anne-Marie recunoaște acum că eforturile au fost o parte din procesul de a deveni artista care este acum.

 

 

Sursa: eGaming

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...