Sign in to follow this  
JesTyCk

NEW PROJECT SA:MP

6 posts in this topic

Seara bună , eGameri !

• Prin acest post vreau să vă aduc la cunoștință unele aspecte din culisele eGaming. Ei bine, vreau să vă informez că nu s-a stat degeaba în tot acest timp, văzând că fostul server de SA:MP nu mai dă roade, m-am tot gândit ce să facem să remediem problema și am ajuns la concluzia că este nevoie de un alt GameMode (GM), am înțeles de la voi că fostul GM era monoton, ei bine noi am lucrat în paralel la un alt server/GM și sperăm ca de data asta să fie pe placul vostru. 
  • Pentru a putea fi posibil și de succes acest nou proiect, avem nevoie de voi, avem nevoie ca voi să ne fiți alături, probabil la început, totul o să vă fie pe dos, este și normal, pentru că majoritatea lucrurilor sunt diferite, însă noi vă vom sta la dispoziție să vă explicăm și să vă familiarizăm cât mai rapid cu noul server(GM).

• Serverul în momentul de față este 99% gata, de ce spun 99 și nu 100 ? Pentru că avem nevoie de VOI, avem nevoie de o oameni dornici să ajute la testat înainte ca serverul să fie ONLINE. Pentru că ne dorim să testam totul înainte de a da drumul, iar eu consider că unde testează mai multe persoane, nu se compară cu testing-ul a 2-3 persoane. 

• Serverul este parolat, IP-ul va ramane momentan secret, însă cei ce vor să ajute la testing, repet, la testing, pentru că nu avem nevoie de măscărici sau critici, ci avem nevoie de oameni care să ne ajute pentru a fi totul cât mai bine pus la punct.

• Cei ce vor să ajute la testing,  sunt rugați să-mi de-a un PM aici pe forum, iar eu voi alege din voi toți, 10-20 sau câți voi considera eu că este nevoie pentru a acoperii tot ce este de testat.

• O să revenim în acest interval până când serverul va fi ONLINE cu mici HINT-uri (poze pentru a vă face voi o idee) de pe noul server, mai jos, în acest topic.
  • Like 10
  • Love 15
  • Confused 4

a3hiCj2.png

🤔

• Like 9

👌

CtaZ0SS.png

• Like 6

22ZxSUu.png

• Like 8

Curand...

GPTuhzG.jpg

• Like 3
  • Love 2

Bună ziua, eGameri ! 

Prin acest post vreau să vă informez că SERVERUL de SA:MP despre care vă vorbeam în prima postare din acest topic este 99% gata, de ce 99% si nu 100% ? Pentru că serverul începând de astăzi va beneficia de PROMOVARE, iar MAREA DESCHIDERE va fi pe data de  16.02.2019 .

Așa că puteți adăuga încă de pe acum la favorite serverul de SA:MP :  DNS: Play.eGaming.Ro  / IP: 93.119.26.214:7777  .

Dacă aveți întrebări sau vreți să ajutați și voi la promovare, aștept în continuare PM ( Private Message ) 

Cu stimă, JesTyCk 

WhatsApp Image 2019-02-07 at 13.04.27 (1).jpeg

• Like 10
  • Love 6
  • Sad 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.