Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

➣ [Cereri] Helper Minecraft-SkyBlock

Recommended Posts

Cereri pentru sarcina de helper pe serverul de SkyBlock.

 

giphy.gif


leaderboard-184960-6.png

1. Informativ!

Serverul de Minecraft al comunitatii eGaming are nevoie de membrii staff in cadrul sarcinii de ajutor in grupul Helper. Inainte de a depune o cerere trebuie sa fii constient de faptul ca esti nevoit sa cunosti bine regulamentul serverului si sa detii o activitate sporita pe serverul de Minecraft, fapt pentru care  te rugam sa activezi pe server cel putin 24 de ore pentru a fi luata in considerare cererea depusa. Nu avem nevoie de promisiuni de activitate sau alte tertipuri de acest gen. In caz contrar ,cei ce nu respecta aceasta cerinta minima inainte de a depune cererea se va lua in cosiderare ca fiind o bataie de joc la adresa administrarii serverului. Cei ce au savarsit diverse actiuni ce au incalcat regulamentul de baza a serverului vor avea sanse mai putine de a obtine sarcina dorita.


 

 

 

2. Adrese||Link-uri utile inainte de a depune o cerere!

Sarcina de helper in cadrul serverului de Minecraft obliga ca toti membrii ce detin sau o vor detine sa aiba in baza cunostintelor toate infor######le din Adresele || Link-urile mentionate mai jos.

 

Quote

Adresa serverului: MC.eGaming.RO
Forum: Forum.eGaming.RO
Sectiune Minecraft: Minecraft.eGaming.RO

Regulament Minecraft: Regulament.eGaming.RO

 

 

 

 

3. Model cerere helper!

 

Quote

1) Nickname in joc: -
2a) Varsta: -

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:(Da sau Nu)
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: -
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu)
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de SkyBlock?[use: /ar check]: -
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -

15) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord-

 

Cerinte optionale, doar pentru facilitarea unor sanse mai mari la helper:

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - (Da sau Nu)

17) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?(https://mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu)

18) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: (Da sau Nu)

19) Ai lasat un comentariu si ai adaugat serverul la favorit pe Minecraft-MP? (https://mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu)

 

 

 

 

 

 

 

Quote

- Toate campurile mentionate mai sus trebuie completate in intregime. In caz contrar veti fi respinsi insa pe langa asta consideram ca luati in deradere activitatile noastre iar o cerere la misto poate duce cu sanctionarea contului pe forum cat si pe joc.

- Pentru a fi valida cererea dumneavoastra si a fi ferm convins de faptul ca ati citit in intregime acest topic acordati like la acest post.

 

 

3. a) A face parte din grupul helpers team este un sprijin acordat serverului de Minecraft, nu este sub nici o forma un beneficiu in favoare jucatorului ce detine aceasta sarcina.
3. b) Unui Helper nu ii este permisa abaterea de la regulamentul serverului.
3. c) Utilizarea comenzilor la care au acces in plus membrii acestui grup in afara cazurilor in care le este necesar a fi utilizate se va considera abuz iar mai apoi se poate ajunge la sanctionarea prin eliminarea jucatorului din grup. Exemplu: /fly fara a avea clementa din punct de vedere VIP. 

3.d) Orice helper care primeste remove din grup va primi de asemenea si reset la cont.Nu avem nevoie de persoane care sa vina si  doar sa ne incurce.

3. e) Nici o intrebare pe chat fara raspuns. Daca supervisorul sau adivsorul remarca acest lucru veti primi warn care poate duce la remove din grupul helper + Sanctiunea mentionata anterior. Principala sarcina.

3. f) Un membru din staff n-are voie sa detina protectii in jurul spawnului sub nici o forma sau sa apara in top 5 in cadrul celor mai bogati jucatori.

3. g) Orice abuz in cadrul staff-ului poate duce la sanctiuni cat si pe restul comunitatii, astfel ca evitati orice polemica interna. Totodata a fi parte din staff inseamna a respecta jucatorul si al privilegia.

4. h) Un membru staff nu va cere niciodata lamuriri pentru schimbarile aduse pe server, ne lipsim de persoane ce considera ca odata ajunsi in staff.

 

 

 

 

Regulament de baza a unui helper:

1) Toate regulile pot fi incalcate pe propia raspundere, nu exista nici o sanctiune predefinita pana la decizia incopatibilitatii cu sarcina obtinuta.

2) Nici o intrebare pe chat fara raspuns.

3) Instalarea cheaturile fiind ele active sau inactive este interzisa.

4) Divulgarea informatiilor de pe chatul staff-ului este interzista. Indiferent de statutul persoanei fata de care sa impartaseste informatia.

5) Este interzisa cearta intre membri sau jucatori. Totul se rezolva prin intermediul unui rank superior.

6) Utilizarea comenzilor in plus fata de restul rankurilor in scop personal este interzisa. Exemplu [/tp] la un prieten ce nu vrea sa veniti la el.

7) Parasirea staff-ului este echivalenta cu reset account. Nu ati intrat sa deranjati personalul administrativ.

😎 Un membru staff va acumula un minim de 12h...24h la decizia staff-ului. Fie ele afk sau active. Un timp mai mare petrecut ca si helper inseamna incompatibilitatea cu urmatorul rank dintr-un anumit motiv.

9) Discutiile despre rank up sunt interzise sau rank down. Nu este serverul vostru asa ca trebuie sa va supuneti deciziilor luate.

10) Un membru staff nu participa la evenimente.

 

 

Activitate necesare pentru rankup:

1) Minim 12 ore active pe saptamana. De preferat a nu fi facute prin afk.

2) Minim 5 voturi pe saptamana.

3) Minim 5 posturi pe forum. Si like-uri la Owner daca se poate :))

4) Nici o intrebare pe chat fara raspuns.

5) Ajutor oferit jucatorilor cu iteme si animale.

6) Nu uitati orice intrebare legata de rankup fie ea si in glume va mentine la acelasi statut ori la remove sau rank down.

 

 

Pentru a fi valida cererea dumneavoastra si a fi ferm convins de faptul ca ati citit in intregime acest topic acordati like.

Orice discutie legata de cereri, inclusiv intrebari legate de data la care se raspunde la cereri aduce automat respingerea candidatului si, in functie de gravitatea situatie, sanctiune pe server!

 

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - AntiVhiruz
2a) Varsta: - 17- (18) in cateva zile

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 1012341
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: (Da sau Nu) DA
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: - 4-5 ani 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Da, moderator mc.hcservers
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu) DA
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de SkyBlock?[use: /ar check]: - 2 zile 10 ore si 5 min
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - intru, votez si lucrez la insula. Incerc sa cresc nivelul insulei cat de mult pentru a ajunge pe locul 1 din top. In rest, incerc sa ajut jucatorii care intra sa nu se plictiseasca si sa inteleaga comenzile. Consider ca daca ii ajut, ramanem mai multi pe server si comunitatea creste.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da, sunt o persoana sociala, imi place sa vorbesc si sa ma simt folositor.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Imi place sa ajut. Sunt de parere ca in momentul in care ajut jucatorii sa se simta mai bine si sa inteleaga modul in care functioneaza serverul, au o sansa mai mare sa ramana. De asemenea, am locuit in America, astfel pot ajuta playeri care vorbesc in engleza.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Serverul de skyblock nu are multi membrii activi. Eu intru zilnic si pot ajuta atat timp cat oamenii cer ajutorul.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Avand in vedere ca nu intru pe celelalte servere nu ii cunosc. VRazvan insa este foarte prietenos si social, lucru care imi place.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - In momentul in care ajut comunitatea, aceasta are o sansa mai mare sa creasca. Asa cum eu am intrat pe server realizez ca sunt si alti jucatori care intra si au o sansa mai mare sa ramana. In momentul in care comunitatea este mai mare, jocul este mai distractiv.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 27

15) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord- AntiVhiruz

 

Cerinte optionale, doar pentru facilitarea unor sanse mai mari la helper:

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - (Da sau Nu) DA, 5 euro

17) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?(https://mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu) DA

18) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: (Da sau Nu) DA

19) Ai lasat un comentariu si ai adaugat serverul la favorit pe Minecraft-MP? (https://mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu) DA

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - He11
2a) Varsta: - 17 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - PM
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: (Da sau Nu) Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: - 3-4 ani 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Da, am mai fost helper 
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu) DA
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de SkyBlock?[use: /ar check]: - nu prea am activitate mare dar voi fi destul de activ
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - 

Bună ziua, pentru început, voi începe cu prezentarea mea. Numele meu este Cuharciuc Ilie (în viața reală) Sunt frumoasă la vârsta de 17 ani, locuiesc în România. Botosani. Ca persoană, sunt un fir delicat și foarte discret. Spun adevărul fiecărei verde-în-față, indiferent de consecințele, nu-mi place minciuna și urăsc "barfitul din spatele". Încerc tot timpul să fac tot ce-mi stă în putință pentru a face pe oamenii din jurul meu să spună glumele și să încerce să nu-i placă să lase pe cineva afară, încerc să-l ajut să se integreze și să devină cunoscut. Sunt un baiat bun cu note bune si comportament disciplinat fara cazier judiciar si fara a fi prietenos, sociabil, imi place sa fac prieteni noi, sunt o gluma amuzanta, amuzanta, dar cand vine vorba de seriozitate, voi respecta ordinele impuse de lider și de superiorii mei. Vreau să descopăr lucruri noi, lucruri distractive sau interesante care să mă ajute să-mi stimulez gândirea și să-mi îmbogățesc vocabularul. Din punct de vedere gramatic, eu sunt un băiat care scrie corect, observând toate semnele de punctuație și folosind cuvinte care sunt corecte și semnificative. Timp liber este petrecut cu prietenii care se plimbă pe stradă seara, se plimbă cu bicicleta și, ca sport, practic fotbal, un sport pe care îl am ca idol Ibrahimovic. Sunt o persoană liniștită, fotbalul este un sport care vă ajută să vă controlați nervii și nervozitatea, vă ajută să stăpâniți și să încercați să renunțați la tot ceea ce ați dat vreodată. Deoarece persoana este foarte optimistă, îmi place să am încredere în puterile mele și să fac ceva până la capăt, sunt, de asemenea, o persoană de încredere și foarte sinceră. Când îmi cer situația, sunt foarte dură și impun foarte ușor. Nu sunt un lucru invidios, apreciez valorile și le evidențiez cât de mult pot. Am fost învățat să respect ceea ce merită, iar restul să-i trateze ca atare. Încerc să-mi ajut prietenii și oamenii aproape de tot ce am nevoie. Ei pot gândi diferit de cei pe care îi cunosc pentru că îi iubesc pe dușmanii mei. Sunt un băiat sociabil, mă atașez foarte repede la oameni, îmi place foarte mult să lucrez cu prietenii, sunt foarte sinceră (nu suport minciuna)!


9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da, sunt un fir delicat si foarte discret, spun adevarul totdeauna si nu-mi place minciuna si uras "barfitul din spate".
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Imi place foarte mult sa ajut serverul deoarece am vazut ca nu sunt multi playeri care joaca pe skyblock si voi incerca sa imi aduc niste prieteni sa il fac mai popular.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pai voi aduce niste prieteni de-ai mei sa jucam impreuna si sper sa-l pot face cat mai popular skyblock-ul.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Nu, cunosc nici un helper.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Deoarece imi place sa ajut orice server in care intru pe el si am vazut ca nu prea joaca nimeni skyblock si m-am gandit sa ma ofer helper deoarece imi voi aduce niste prieteni si sper sa fie mai populat.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 3

15) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord- Capi#2431

 

Cerinte optionale, doar pentru facilitarea unor sanse mai mari la helper:

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - (Da sau Nu) Nu, dar voi dona pe parcurs.

17) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?(https://mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu) Da.

18) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: (Da sau Nu) Da

19) Ai lasat un comentariu si ai adaugat serverul la favorit pe Minecraft-MP? (https://mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu) Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: - xZukEe
2a) Vârsta: - 19

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5000229
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: (Da sau Nu) Nu.
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - Joc din versiunea 1.1, dar am facut pauze intre timp.
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Am avut Helper mai demult cand eram pe la inceput si co-fondator pe server-ul unui prieten, dar asta acum ceva ani. 
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu) Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - Am 6 ore si 26 de minute.

8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - Pai ce pot sa spun, intru pe server si imi vad de treaba, ma joc cu prietenii, daca cineva are nevoie de ajutor sau intreaba ceva pe chat deobicei ii raspund eu daca este cazul sa stiu rarspunsul la problema pe care o are si cam atat.
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Normal, nici nu se pune problema.
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - Pai din simplul fapt ca imi place sa ajut oamenii si sa lucrez in echipa.
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - Posibil o echipa mai unita, mai bine organizata si coordonare mai buna si chiar poate mai multi playeri, deja am adus vreo 7-8,
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - Nu am avut ocazia sa fac cunostinta cu acestia din cauza ca la momentul actual ma joc doar skyblock, iar pe acest mod de joc nu am vazut helperi on.
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  - Din simplul fapt ca imi place server-ul, este bine organizat si bine pus la punct, este putin lag din cand in cand, dar nu este o problema mare, presupun ca se poate rezolva.
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - Am folosit comanda si nu-mi arata, dar am intre 6 si 10 mai mult ca sigur si o sa continui.
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Sa speram.

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord- xZukEe#0039

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? -  Nu am donat.

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu) Da

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? (Da sau Nu) Da

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu) Comentariu nu am lasat, dar server-ul este adaugat la favorit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - CapitanuAxinte
2a) Varsta: -15 (in curand 16)

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5031119
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: (Da sau Nu)- Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: - 6-7 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Helper-Admin-Builder-Vip(perioade diferite cea mai scurta fiind de 1 luna si cea mai lunga de 6 luni) pe diferite servere de la mici pana la mari dar in special pe servere mici.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu) DA
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de SkyBlock?[use: /ar check]: -1.10h *deabea am inceput dar voi juca mai mult*
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Sunt Alin am 15 ani cum am mai zis ,sunt din Iasi sunt destul de amabil si usor de placut ma joc jocuri cum ar fi LoL *League of Legends* , Minecrat,WoW*World Of Warcraft*, W3*Warcraft 3*, Cs 1.6*Counter Strike 1.6* etc. Sunt un mare iubitor de anime-uri in special cele horror,romance,drama,mister. Pe minecraft deobicei joc in mare parte survival si skyblock fiind preferatele mele si sincer ma descur la construit ,supravietuit si alte treburi pe care ar trebuii sa le stie cam orice alt jucator.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da! Aveti niste oameni minunati si sincer cred ca as putea face parte din echipa voastra si m-as potrivi de minune!
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Dorinta de a ajuta serverul , staff-ul, playeri , de a aduce imbunatatiri serverului si de a face serverul mai popular!
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Un prieten in plus pentru toti, un nou membru in staff, un ajutor de nadejde, un bun cooperant si un om care nu se lasa usor!
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Niste oameni minunati care cred ca au potentialul de a ridica serverul in culmea fericirii!
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Actual mi-as dori sa imi ocup o parte din timp jucand pe acest server si de a ajuta toti cei care conduc serverul sa il aduca pe drumul cel bun!
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 2 *am de cand sa incep in forta zilele urmatoare*

15) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord- Axinte#9362

 

Cerinte optionale, doar pentru facilitarea unor sanse mai mari la helper:

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - (Da sau Nu) Nu

17) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?(https://mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu) Da

18) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: (Da sau Nu) Da

19) Ai lasat un comentariu si ai adaugat serverul la favorit pe Minecraft-MP? (https://mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu) Nu

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname în joc: -Gabriel123
2a) Vârsta: -15

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5050612
3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: (Da sau Nu)nu
4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? -6-7 ani 
5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - helper 2luni , mod 3-4 luni admin nu mai stiu cat 
6) Ai citit regulamentul serverului?: - (Da sau Nu)da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: -3 ore 
8 ) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) -ma comport frumos cu playeri deoarece imi place joc mc si sa ajut serverul ca este smecher rau 
9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) -da ca am mai lucrat in echipa cu colegi de pe mc
10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  -cred ca sunt capabil deoarece am mai lucrat intr-o comunitate 
11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  -pastrarea linisti pe server si sa sanctionez playerul care incalca regulamentul 
12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  -inca nu am intalnit helper pe server 
13) De ce vrei să oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? (minim 10 cuvinte)  -imi place serverul si vreau sa il ajut 
14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] -4
15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? -da

16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (mc-eg.com/discord-teodor#3206

 

Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper:

17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? - nu am 

18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (mc-eg.com/vrazvan) : (Da sau Nu)da

19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? (Da sau Nu)da

20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (mc-eg.com/vote) : (Da sau Nu) imd :))

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -NinjaHyperX
2) Varsta: -11 ziua mea e iarna pe 30 ianuarie
2) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 0504496
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: 2-3 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.-da dar mi-as dori si pe acest server dar nush daca o sa ma acceptati
6) Ai citit regulamentul serverului?: -da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -20 minute 
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -imi place sa minez sa construiesc si etc si ma comport frumos cu oamenii
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -da pentru ca membri staff ului sunt foarte de treaba
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -ma pricep la comenzi si am o experienta mare !!!!!!!!
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -ajut oamenii pe care au nevie de ajutor
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -pentru membrii din staff nu am nimic de spus, sunt foarte prietenosi, activi si nicio intrebare de pe chat nu ramane fara raspuns
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -sa ajut servru si sa facem un server mare si de treaba !
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -0 voturi dar o sa votez
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -da 
16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - nu
17) Alte mentiuni: -altele nu mai am
18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -nu dar o sa ma abonez si promit ca o sa ii dau like la toate videoclipurile !
19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -inca nu lam vazut dar o sa ma uit
20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)-ImKing#12311) Nickname in joc: -ImKing
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...