Sign in to follow this  
Kawa

O imagine placuta a comunitatii

2 posts in this topic

Ma bucur sa intru dupa un an de zile aici si sa vad ca cineva si-a atins scopul de a ajunge unde si-a dorit de cand a descoperit comunitatea. De asemenea, sunt foarte incantat de realizarile noii conduceri ce a reusit sa indeplineasca tot ce a promis prin vorbele dulci aruncate acum multa vreme.

Comunitatea in sine a evoluat enorm fata de acum un an, recunosc, activitatea pe forum a crescut atat din partea staffului cat si din partea membrilor. Serverul RPG de SA:MP s-a dezvoltat din toate punctele de vedere iar numarul de servere a crescut exponential.

Bravo baieti, ati reusit lucruri incredibile, in comparatie cu toti ceilalti sunteti cei mai buni, felicitari inca odata. Chiar sper sa continuati in acest ritm, sunt sigur ca veti reusi sa ajungeti foarte departe.

PS: Imi place ca mi-a fost scos accesul de a posta un status datorita unor adevaruri spuse ce au deranjat anumite persoane.😂

• Like 2
  • Haha 1

Multumim pentru hate, cred ca esti singurul din grupul care apartii ( "Hall of Fame" ) care face acest lucru, prin urmare, pentru a nu pata onoarea celor care fac parte din acest grup, vei fi scos din el .

Topic closed .

• Like 2
  • Love 5
  • Haha 4

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.