Jump to content
Sign in to follow this  
Catman008

[Problema]Foarte intelept banul frate.

Recommended Posts

Nick-ul tau: Catman008

Descriere problema: Nici nu cred ca o sa va uitati la tot ce am scris si o sa ziceti ,,Asta e Catman ala prost la care i-am dat ban , nu merita sa avedem ce abureste el aici...''Serios frate?..Adica , zic si eu o  vorba la panarama ,                 -> ,, Daca e mai tarziu sau mai devreme de 20:00 ,  Razvan e gras, oh , stai, deja e ,HAHAHAHA ,ce amuzant sunt ; nu ma luati in seama''

Intru seara sa intreb ce warn-uri am , repet ce am  spus cu Razvan si daca mi-a dat warn , dupa primesc iar mute de la Diana , Intru pe teamviver  la un coleg de liceu , scriu ca tot eu sunt si ca nu ma potolesc, primesc mute si pe el , am fost deacord cu asta, meritam , dar mi-o dat jail+warn , eh, aici nu mai e ok.. pentru o vorba sa zice,  ,,reamintita'' si pt  o intrebare daca am primit warn , la certuri pe discord cu Delia ,  pentru ca dc am luat warn si jail , si dupa primesc ban din consola pt motivul ,,Deranj administrare server'', ban permanent... Pentru cateva cuvinte despre Razvan... 

Stiu ca daca nu dau 5 euro nu primesc unban sau ceva , dar serios acum , pentru cateva vorbe si ca-l fac gras sa se ajunga la ban? Si sa fiti  asa de stricti ? Frate,  am lucrat cel mai mult la sv asta , am ratat ogroaza de ocazii , doar pt ca stau pe sv asta, am muncit, in seara asta am vrut sa fac un review la casa si la ce am facut... Doar pentru ca diana nu e in momentul ei bun , nu inseamna ca trebuie sa iau ban.. Nu judec , poate ca am fost si eu in pulalau prost , care injura la orice vorba , ma simt ,  dar frate ,mute-ul era de ajuns.... Sau ca ala era contul meu... Eu nici macar nu m-am conectat la el si nu-i stiu parola.. Serios acum? 

Munceste frate, si o sa fi recompensat... Am vazut, sunt foarte bine recompensat. Multumesc comunitate eGaming. Am avut momente bune pe serverul asta , m-am regasit ca fiind eu liber,  dar acum... observ ca nu sunt dorit...  Te simti in largul tau , te simti liber, sa te eliberezi pe mc, sa faci ceea ce-ti place si dupa esti aruncat la gunoi... Multumesc mult comunitate e-Gaming. Va raman dator vandut. Cereti 5euro pt unban,,, Deci pt o , sa nu zicem exact injuratura , ca gras nu e o injuratura... deci pt o ,,porecla''  spusa lui Razvan primesti ban...  

Fra' , si eu sunt gras si eu o iau in gluma cu oricine imi zice gras , sincer nu-mi pasa... Daca de la o vorba primesti ban si unban-ul e 5 euro... Am inteles. 5 injuraturi 25 euro. Asa se fac banii.. Pai ce sa mai zic. Mersi celor care macar au citit pana aici... Adio comunitate e-Gaming , asta a vrut Delia si Razvan. Multumesc.        *Stiam ca daca ai cheat sau ceva primesti ban , nu pt injuraturi* , si acum ma astept la ceva gen ,,La staff nu comentezi ''.. Adio

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamatie respinsa.

 

- Nerespectare model reclamatie.

- Hate pe baza sanctiunilor acordate.

- Limbaj licentios.

- Mistouri staff.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...