Sign in to follow this  
mariangurghis

Nume Topic;Mario

4 posts in this topic

NUME (real) :GurghisMarian

NUME (pe server):Mario

VARSTA :17

LINK PROFIL FACEBOOK:https://www.facebook.com/gurghis.marian.1  ,Skype;Pe skype ma are Dany ma poate contacta in caz ca nu raspund pe Facebook!

NUME CONT:Carnat Tresti   

ORE JUCATE:139

NUMAR LICENTA MODERATOR : MODE/0042

1. Descrierea ta personala intr-un paragraf (minim 120 cuvinte) ;Salut eu ma numesc Gurghis Marian,sunt din Romania Bucuresti,si sunt in clasa a 11!Sunt un baiat serios !Si imi plac baietii de treaba si seriosi!Nu prea am prieteni dar mai merge si singur!Mai mult ma ocup cu masinile si repararea lor,muncesc cu tatal meu si la scoala ma duc!Cam asta a fost scuzati pentru ca e asa de putin!]

2.De ce iti doresti sa te alaturi echipei RPP-Staff ? ;Imi doresc s-a ma alatur in echipa RPP Staff pentru ca sa ajut oameni care au nevoie de ajutor!Si sa mai ajut Staff-ul care are nevoie de mine s-au ceilalti!Si pe Dany bineinteles pentru ca el este patronul!Si inca ceva sa ma uit la reclamele jucatorilor care reclameaza diferiti jucatori!.!

3. De ce ai ales RPP-Gaming ?;Am ales RPP Gaming pentru ca este un server interesant si nu numai s-a ma joc cu prietenii!Si sunt moduri faine!Si Staff-ul este de treaba buna si taina!!!.

4. Cu ce iesi in evidenta fata de ceilalti candidati?;Ies in evidenta cu ajutor ,plus ca unii oameni suntem egali la marime la ani!

5. Ai mai avut experienta ca si moderator? Daca da, pe ce server si in ce circumstante?;Am avut dar acel server sa desfiintat si sa sters!Si era cam greu dar mam obisnuit!!!

6. De ce te-am alege pe tine ca si moderator?; Ca sa va pot ajuta jucatorii si sugestii la moduri,Si sa va mai ajut cu mana dreapta!

7. Cate ore pe zi poti oferi server-ului?:5-4-3,Ore ofer,in timpul scolii,dar cand in weekend mai mult!Aproximativ 6-5

8. Ce este STAFF GUIDE ?:Este documentul cu toate regulile si sanctiunile incalcarii acestora.

9. Ce este SISTEMUL AW?:Este sistemul prin care membrii Staff sunt sanctionati

10. Care este comanda ce interzice accesul unui jucator pe server?: Ban

11. Cate zile este valabil unu AWp in cazul unui MODERATOR?: In 15 zile

12. Diferenta dintre BLOW si DESTROY: Blow bubuie masina, iar Destroy o despawneaza

13. Din ce motive ai da unui jucator MUTE?: Spam , Limbaj Vulgar, Jigniri aduse comunitatii

14. Cate AWp pot fi acumulate maxim?: Maxim 3

15. Care este comanda pentru a teleporta un jucator la altul?: Warp player to

16. Enumereaza 5 comenzi din AP ale MODERATOR-ului: warp player to, warp to player, mute, kick, spectate

7.Cate CAT. are STAFF GUIDE?: 8 categorii

18. Pe o scara de la 1-10 care este nivelul tau la limba engleza?;8

19. Cunosti si alte limbi? Daca da, care?: Doar romana si engleza;Stiu;Engleza,italiana, si rusa!

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.