Sign in to follow this  
DavidMDFK123

Aplicatie - JusT - 1087 - 15

2 posts in this topic

................................................................................................................................

NUME (real) : Draguleli David Andrei

NUME (pe server): JusT

VARSTA : 15 ani

LINK PROFIL FACEBOOK:https://www.facebook.com/DavidMDFK123

NUME CONT: DavidMDFK123

ORE JUCATE: 1087

NUMAR LICENTA MODERATOR : MODE/0044

---------------------------------------------------------------

1. Descrierea ta personala intr-un paragraf (minim 120 cuvinte) : Salut, ma numesc Draguleli David Andrei, am 15 ani si locuiesc in Bucuresti. Sunt un baiat emotiv, amuzant, dar cand trebuie sunt serios, sunt foarte inalt si sunt foarte de treaba.Joc pe aceasta comunitate de 2 ani si am ajuns sa-mi fac foarte multi prieteni pe care nici nu credeam ca o sa-i am :D.Ca hobby-uri am plimbatul cu bicicleta, jucatul la pc/ps , sa ascult muzica (manele in general :D), sa joc basket si sa inot.Cea mai mare parte a zilei mi-o petrec la calculator jucandu-ma diverse jocuri cu prietenii mei. Sunt pasionat de masini, tunning al masinilor, ca masini favorite am Audi RS6, BMW M6 F13 si Nissan Skyline R35. Cam atat am sa va spun :D.

2.De ce iti doresti sa te alaturi echipei RPP-Staff ? : Deoarece au aparut pe server anumite persoane care se cred superiori si vreau sa ajut la remedierea acestei probleme

3. De ce ai ales RPP-Gaming ?: Deoarece este cel mai bun server freeroam din Romania

4. Cu ce iesi in evidenta fata de ceilalti candidati?: Nu ies in evidenta cu nimic, fiecare este bun in felul lui

5. Ai mai avut experienta ca si moderator? Daca da, pe ce server si in ce circumstante?: Da, am fost moderator pe acest server

6. De ce te-am alege pe tine ca si moderator?: Pentru ca sunt un baiat intelegator si pot face multe lucruri

7. Cate ore pe zi poti oferi server-ului?: 5-6 ore

8. Ce este STAFF GUIDE ?: STAFF GUIDE este un regulament pe care membrii STAFF si jucatorii trebuie sa-l stie.

9. Ce este SISTEMUL AW?: Este sistemul de sanctionare a STAFF-ului prin puncte AW.

10. Care este comanda ce interzice accesul unui jucator pe server?: /ban

11. Cate zile este valabil unu AWp in cazul unui MODERATOR?: 15 zile

12. Diferenta dintre BLOW si DESTROY:  BLOW explodeaza masina, DESTROY distruge masina

13. Din ce motive ai da unui jucator MUTE?: Limbaj vulgar, spam, jignire

14. Cate AWp pot fi acumulate maxim?: 3 

15. Care este comanda pentru a teleporta un jucator la altul?: warp player to

16. Enumereaza 5 comenzi din AP ale MODERATOR-ului: Ban, Mute, Spectate, Kick, Warp

17.Cate CAT. are STAFF GUIDE?: 8

18. Pe o scara de la 1-10 care este nivelul tau la limba engleza?: 9-10

19. Cunosti si alte limbi? Daca da, care?: Doar engleza

ACCEPTAT.

• Love 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.